اضافه کردن لایه ها از بوروکراسی بین مهاجران و کار خود را چشم انداز راه حل نیست

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath پیشنهاد کرده است که به دنبال استخدام کارگران از تا می توانست به دولت اجازه. او گفت که او را به این مرحله از دیدن این درمان تحت به کارگران مهاجر کشورهای دیگر. به گفته او این امر ایجاد امنیت اجتماعی نت برای مهاجران. او همچنین تصریح کرد زودتر از برنامه به انجام مهارت نقشه برداری از مهاجران. در ضمن یک مهاجر کمیسیون برای ارائه به بازگشت مهاجران شغل است که بر سندان.

این طرح به امن تا اجازه دولت برای استخدام مهاجران است به احتمال زیاد به کارشناسان سر خود را خراش. بخش غیررسمی است که در آن کارگران مهاجر هستند و نیاز به عمل و حتی در خارج از ambit دولت ها است. یک بخش از کارگران دریافت احضار به کار توسط پیمانکاران اما نیز وجود دارد یک جمعیت بزرگ که حرکت به شهرهای بزرگ و سپس سعی کنید برای پیدا کردن دستمزد روزانه شغل. با توجه به این مقیاس informalisation یوگی برنامه ممکن است غیر استارتر.

نیز وجود دارد که ناامید مهاجر که بعید است به صبر برای یوگی اجازه را ترک کنند تا برای کار فقط به عنوان او نمی صبر کنید برای مرکز و یا کشورهای دیگر برای دادن اجازه به ترک زمانی که مستند بود کلمپ در چهار ساعت توجه کنید. یوگی طرح, در ضمن, نشستن به خوبی با یک گروه: بوروکراسی. چند صد مشاغل دولتی قطعا ایجاد شده برای انسان جدید اداری لایه های واسطه بین lakhs از مهاجران و شغل خود را در جای دیگر. بخش های جدید این شعار می توان به: همه برای چند و چند به صورت تمام.

در ضمن سیستم مدیریت محتوا در برخی از ایالت ها تا به حال بنا به گزارش ارسالی تا یوگی قول می دهم که تا مهاجران خواهد بود پس از نگاه و وجود خواهد داشت بدون نیاز به آنها را به ترک. به جای تامین امنیت تا دولت اجازه برای به کارگیری کارگران از دولت تا می توانید بپرسید متحده که در آن آنها به رهبری برای اطمینان از رفاه بهتر و شرایط زندگی برای کارگران مهاجر. این شرم آور است که 80 نمایندگان مجلس را به ندرت کشیده وزن خود را در سیستم فدرال دیگر از اجازه دادن به احزاب برای تشکیل دولت در این مرکز بر خلاف کشورهای دیگر که نمایندگان مجلس قابل دفاع برای هموطنان.

بهتر است رویه ممکن است به کشف چگونه به دست کشیدن گرفته شده توسط بزرگ به سر می برند شهرستانها مانند بمبئی و احمدآباد که تا مهاجران سر به را می توان در دولت را به نفع. کار اصلاحات یوگی دولت برای انجام دور با بسیاری از قوانین کار برای یک دوره خاص برای شرکت های جدید را تماشا کاملا برای تاثیر آنها را. یک زاغه مانند Dharavi که خانه های بسیاری در مقیاس کوچک صنایع از چرم به بازیافت زباله که همه آنها سرنشین دار توسط کار از بالا و بیهار. تا حالا پرسیدن که چرا دولت نمی تواند یک هاب از جمله مقیاس های کوچک و تک اتاق صنایع به طوری که کار ندارد به ترک. اگر دولت می تواند پیدا کردن پاسخ آن را نیز ممکن است به جلوگیری از افسانه ای جمعیتی سود سهام از تجلی به عنوان جمعیتی فاجعه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>