اعتیاد و امید و بهبود در زمان COVID-19

نیویورک بازیابی مربی جن برش خواستار ملاقات با مردم که در آن آنها در. “من احساس می کنم مانند مادر در حاشیه تشویق برای آنها” او می گوید: او “recoverees.”

“من فقط می خواهید آنها را به باشد موفق و شاد و هوشیار و زنده است.”

نگرانی از افزایش اضطراب و انزوا در طول همه گیر فناوری کمک بسیاری در بهبود از اعتیاد به نگه داشتن بر روی حمایت های اجتماعی و درمان از طریق گسترش آنلاین حمایت متقابل گروه های پزشکی از راه دور و برنامه های.

حفظ حریم خصوصی و دسترسی مسائل باقی می ماند و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای درک اثر telehealth و دیگر ابزار دیجیتال. اما برای برخی که نیاز به کمک تمایل خود را برای انطباق با تأکید پیام طرفداران فشرده در تمام طول: بازیابی امکان پذیر است.

“من فقط می خواهم به یک پیام از امید می گوید:” سارا رولینز میشیگان مددکار اجتماعی.

در مارس West Virginia دفتر کنترل مواد مخدر سیاست راه اندازی اتصالات آن برنامه که شامل ویژگی های دیجیتال شناختی رفتاری. تلاش برای رول کردن آن موفق پنج سال پیش به عنوان تعدادی از کشنده استعمال بیش از حد دولت در ادامه به افزایش است.

به عنوان بخش اجرایی مدیر رابرت هانسن می گوید: “این ممکن است به خاطر آن بود راه جلوتر از زمان خود بود.”

چهار تابستان پیش فردریک Shegog خوردند یک کیسه دونات از دامپستر. بی خانمان و گرسنه در مرکز شهر فیلادلفیا او می گوید: شیرینی جایگزین یک وعده غذایی او می خواهم که برای خرید با آخرین از پول نقد خود را.

“من می خواستم که پول برای صرفه جویی در, چون من می خواستم به نوشیدن و امیدوارم من نمی خواهد از خواب بیدار,” او می گوید. زندگی با یک مصرف الکل, اختلال آقای Shegog سعی کرده بود 20 مختلف rehabs بدون موفقیت است.

گذشت سه روز بعد در خیابان او می گوید: یک مرد بیدار شد او را با یک فنجان آب.

“شما در حال مرگ امروز” او به یاد می آورد غریبه کلمات.

آقای Shegog جشن چهار سال هوشیار ماه گذشته. او فارغ التحصیل از Delaware County Community College در ماه مه با افتخارات بالا و مستقیم ، این سخنران انگیزشی اعتبارات خود را به موفقیت خود را ایمان به خدا و مردی که “زندگی من را نجات داد” با یک تماس 911. مجازی منابع کمک کرده اند حفظ بهبودی خود را در طول همه گیر او می گوید: به او پیوست و از راه دور 12-مرحله جلسات و درمان برای اولین بار.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“من باید صادقانه بگویم – من نمی خواهم به عقب بر گردیم به فرد در جلسات می گوید:” آقای Shegog که دوست دارد ورود از آسایش در منزل.

“من می تواند در یک جلسه در نیویورک و من در فیلادلفیا. … باز آن جهان تا به توان در مکان های من هرگز در دیدار مردم من را ندیده ام.”

Kriston جائه بتل/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

چهار سال هوشیار فردریک Shegog با همسر کیم می گوید که جلسات آنلاین را “باز جهان تا به توان در مکان های من هرگز در دیدار مردم من را ندیده ام.” کارشناسان بر اهمیت حمایت اجتماعی برای مردم در بازیابی.

نگرانی از افزایش اضطراب و انزوا در طول همه گیر فناوری کمک بسیاری در بهبود نگه دارید و بر روی حمایت های اجتماعی و درمان از طریق آنلاین و حمایت متقابل گروه های پزشکی از راه دور و برنامه های. غلبه بر بیماری اعتیاد است هرگز آسان و عود شایع است. اما برای برخی که نیاز به کمک تمایل خود را برای انطباق با تأکید طرفداران’ پیام از همه, همراه, همه گیر یا نه: بازیابی امکان پذیر است.

“من فقط می خواهم به یک پیام از امید می گوید:” سارا رولینز میشیگان مددکار اجتماعی. “این چیزی است که باید یک جمله زندگی است.”

نیاز predates همه گیر

ننگ همچنان ادامه دارد اما به اختلال مصرف مواد (همچنین به نام اعتیاد که شدید) یک بیماری قابل درمان. حتی قبل از شیوع بیشتر آمریکایی ها نیاز به کمک برای ماده استفاده از آن را دریافت کرد. حدود 20.7 میلیون نفر از مردم بیش از سن 11 مورد نیاز برای درمان مصرف مواد در سال 2017, با توجه به دولت داده است. در طی یک سال تنها 4 میلیون نفر از دریافت درمان.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند همه گیر ممکن است منجر به افزایش استفاده از مواد مخدر و مسائل مربوط به سلامت روان.

“نگرانی از این است که ما ممکن است پس از افزایش مصرف بیش از حد افزایش در ترک الکل افزایش ماده فعال استفاده اختلالات” Yngvild اولسن, معاون رئيس جمهور از انجمن آمریکایی پزشکی اعتیاد هیئت مدیره گفت: در ماه آوریل است. گزارش خوشه در مواد مخدر مربوط به استعمال بیش از حد در سراسر چندین متحده تایید این نگرانی است.

سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت تخمین می زند حدود 58 میلیون آمریکایی در حال حاضر در حال زندگی با یک روانی یا اختلال مصرف مواد و یا هر دو. خوب بودن اعتماد بهداشت روانی بنیاد پروژه های همه گیر باعث خواهد شد تا 75,000 “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” از الکل یا مواد مخدر یا خودکشی.

در حالی که برای بسیاری از, فیزیکی, فاصله تا مانع دسترسی به منابع برخی از ارائه دهندگان خدمات اعتباری توسعه از پزشکی از راه دور – و پوشش بیمه از آن به عنوان کاهش موانع درمان در این بیماری همه گیر. اضطراری دولت زدایی از دسترسی به درمان و دارو کمک کرده است از جمله آرامش قوانین در رسیدن به پزشکان از راه دور.

در حالی که شایع عود معنا نیست که درمان شکست خورده است – حدود 40% به 60% از افراد با مصرف مواد اختلالات عود می گوید: موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر. اما عود می تواند خطرناک باشد. جن برش خبره بازیابی په مدافع والتون در نیویورک می گوید: او را از دست داده و چند تن از آشنایان به کشنده استعمال بیش از حد در هفته های اخیر از جمله “recoverees” او شخصا مربی.

در کنار گربه اش Thumbelina خانم برش زندگی کرده است و مستند به تنهایی. او می گوید: او یاد گرفته برای مقابله با انزوا در حالی که زندانی در اتهام مواد مخدر – به خصوص کسانی که 65 روز در انفرادی بودم. خانم برش صرف بیش از یک دهه در بهبودی از اعتیاد به هروئین حدود چهار سال از متامفتامین. بازیابی اتحاد نمایاندن رابطه با او 8 سال که او تا به حال در زندان است.

به عنوان یک بازیابی مربی خانم برش خواستار او recoverees برای رسیدن روز یا شب.

“من عشق تمام مردم است. من احساس می کنم مانند مادر در حاشیه تشویق برای آنها,” او می گوید. “من فقط می خواهید آنها را به باشد موفق و شاد و هوشیار و زنده است.”

فراتر از دسترسی به درمان مبتنی بر شواهد, “حمایت اجتماعی فوق العاده مهم است می گوید:” Quyen Ngo مدیر اجرایی ساقی مرکز تحقیقات در Hazelden بتی فورد بنیاد. “حمایت اجتماعی در سراسر مدیریت هوس مدیریت خواستار درک که وجود دارد ممکن است باعث در محیط زیست است که افراد ممکن است قادر به گرفتن و دور از در این مرحله از آنجا که همه ما پناه در محل.”

ارتباط با همسالان می تواند کمک به کسانی که در تلاش برای پنهان کردن اعتیاد خود و استفاده به تنهایی می گوید: خانم رولینز ارشد مددکار اجتماعی در دانشگاه میشیگان درمان اعتیاد خدمات در آن آربور که منجر مجازی در طول درمان این بیماری همه گیر.

“یکی از بزرگترین دلایل برای حمایت اجتماعی است که باعث کاهش شرم آور است. این افزایش پاسخگویی,” او می گوید. “هیچ کس بهتر بشود خود را دارند.”

هر چند هیچ چیز به طور کامل تکرار جلسه در فرد stay-at-home سفارشات ساخته شده اند حمایت متقابل گروه ها مانند الکلی های گمنام تکثیر آنلاین. هوشمند بازیابی سکولار پرهیز گرا جایگزین برای 12 گام برنامه هایی مانند AA نیز ادامه جلسات از راه دور.

خراردو Matamoros, داوطلب, مدیر اجرایی هوشمند بازیابی نیویورک راه اندازی سازمان ملی اول آنلاین به زبان اسپانیایی جلسه در طول شیوع پس از ژرف اندیشی ایده برای شش سال. او می گوید سهولت تسهیل زوم جلسات به زبان انگلیسی, با وجود کاهش اندک در محلی حضور الهام بخش او را به ارتکاب.

“من به شما گفتن – پوشش نقره ای می گوید:” آقای Matamoros. “این بسیار هیجان انگیز برای شروع و به رشد با وجود آنچه اتفاق می افتد.”

این گروه نیست به سلامتی مقررات و مسائل مربوط به حریم خصوصی ظاهر شده اند بیش از برنامه های که در حال نا امن. در فیلادلفیا آقای Shegog شاهد چند زوم-بمب افکن حمله جلسات که نیست رمز عبور محافظت می شود.

“چرا شما را آماده زمانی که شما می دانید مردم در اینجا های خود را عمیق ترین تاریک ترین و دردناک ترین چیزهایی که آنها تا کنون بوده است از طریق در زندگی خود را؟,” او می گوید.

در پاسخ به همه گیر, درمان ارائه دهنده Hazelden بتی فورد با سرعت بالا اجرای آن از RecoveryGo اوایل این سال برای رسیدن به مشتریان بیشتر با مسائل تحرک و یا در مناطق دور افتاده. سلامت-حریم خصوصی-قانون-سازگار با پلت فرم است که در حال حاضر استفاده می شود به صورت مجازی فشرده سرپایی و سلامت روان برنامه ها نه متحده است.

حضور مشخصی که از راه دور ارائه معرفی شد, “با توجه به نگرانی از افزایش اضطراب و خستگی و انزوا می گوید:” اعتیاد به پزشک تری Gerlach در ناپل فلوریدا که منجر مجازی جلسات مشاوره در برنامه است. “احتمالا ما در حال صحبت کردن مقدار زیادی بیشتر در مورد پیشگیری از عود استراتژی.”

هنوز هم وجود دارد داستان های موفقیت است. خانم رولینز اجرا می شود که جلسات درمانی برای نوجوانان و بزرگسالان می گوید آن را “باور نکردنی” تماشای چندین حفظ هوشیاری در طول شیوع بیماری به خصوص در حالی که هدایت از فارغ التحصیلی و کار شکار.

Kriston جائه بتل/ویژه به کریستین ساینس مانیتور

یک سخنران انگیزشی است که زندگی با یک مصرف الکل, اختلال فردریک Shegog فارغ التحصیل از کالج با افتخارات بالا در مه. او پیوسته از راه دور 12-مرحله جلسات و درمان برای اولین بار در طول این بیماری همه گیر.

“به طور کامل”

خارج تاکوما واشنگتن, Clarissa Heneghen متکی بر او Instagram هوشیار جامعه به ماندن در مسیر – حتی به عنوان او mutes نصب تعداد الکل-پست های مرتبط که او تحریک می یابد.

COVID-19 باعث شده است تا او را برای بررسی بیشتر با دوستان دیگر در بهبودی او را ملاقات کرد در این برنامه است. او می گوید که این ارتباطات ترویج پاسخگویی و یادآوری او را از پیشرفت: یک سال و هوشیار است.

او هوشیاری اجازه داده است او را برای رسیدگی به بهتر نیازهای عاطفی از او سه فرزند – همه زیر سن 10 – به عنوان بحران جدید می افزاید: عوامل استرس زا به زندگی در خانه.

“من احساس می کنم اگر من تا به حال شده است نوشیدن در طول این من می خواهم که بیشتر ناراحت و نا امید” با بچه ها می گوید: خانم Heneghen.

“در حال حاضر ما می توانید مکالمات. من می تواند به طور کامل در حال حاضر.”

برنامه های خاص توسعه یافته اند و نورد با بیش فوریت در طول بیماری همه گیر در حالی که مراقبه و تمرکز حواس نرم افزار در حال حاضر در بازار و طراحی شده برای کمک به کاهش اضطراب – مانند فضای فوقانی و آرام – در حال ارائه برخی از مطالب خود را به صورت رایگان.

غرب ویرجینیا دفتر کنترل مواد مخدر سیاست شده است و کار با توسعه دهندگان نرم افزار شطرنج, سلامت, راه اندازی اتصال برنامه در ماه آوریل است. شواهد مبتنی بر برنامه فراهم می کند دیجیتال شناختی رفتاری تعدیل نظیر بحث کلاس و انگیزشی مطالب برای مردم در بازیابی.

“ما نگه داشته فکر آنچه که می تواند ما را در طول همه گیر و بخشی از بهبود ارتباط و تعامل اجتماعی گفت:” رابرت هانسن بخش مدیر اجرایی.

آنها تلاش برای راه اندازی یک سرویس مشابه حدود پنج سال پیش به عنوان تعدادی از کشنده استعمال بیش از حد به افزایش ادامه داد در دولت بزرگترین سنبله در فنتانيل-مرگ و میر مرتبط. “این فقط هرگز در زمان نگه دارید و می گوید:” آقای هانسن. “این ممکن است به خاطر آن بود راه جلوتر از زمان خود بود.”

زمان فقط ممکن است حق در طول یک بیماری همه گیر. به تازگی منتشر شده برای درمان ارائه دهندگان آقای هانسن امیدوار است که این برنامه در دسترس در فروشگاه برنامه برای هر کسی که برای دانلود.

“این یک جایگزینی برای گروه درمانی و فرد درمان, اما آن را مثبت دیگر می گوید:” آقای هانسن.

تحقیقات محدود در telehealth که predates همه گیر شده است اما به طور قابل توجهی گسترش یافته است پس نشان می دهد مزایای بهتر است درمان اعتیاد به حفظ و نگهداری. کارشناسان می گویند بیشتر بررسی مورد نیاز است برای ارزیابی چه مجازی منابع کار کرده اند.

“همانطور که با بسیاری از telehealth نوآوری و رشد ممکن است رخ دهد قبل از پایه شواهد قوی است” نظر نویسندگان در مجله انجمن پزشکی آمریکا شبکه.

هنوز نه هر کس یک کامپیوتر تلفن همراه و یا اتصال به اینترنت به تعامل بسیار کمتر پایدار مسکن. دسترسی به تکنولوژی “یک مسئله این است که برای بسیاری از جوامع از جمله جوامع روستایی که در آن وجود دارد همچنین تعدادی از سلامت و نابرابری به دلیل دسترسی به مراقبت های بهداشتی و حتی دهنده مراقبت های بهداشتی,” دکتر گفت: سازمان های غیر دولتی.

با محدود کردن اتصال به اینترنت و دسترسی به فن آوری آقای هانسن به طور مشابه در تلاش برای رسیدن به مردم در مناطق روستایی غرب ویرجینیا و نگرانی در مورد اثربخشی تکنولوژی مبتنی بر ایدز به بهبود است. “وجود دارد هیچ پاسخ آسان است,” او می گوید.

در هر راه اتصال ممکن است خانم برش در نیویورک خواستار ملاقات با مردم که در آن آنها در. “گاهی اوقات آن را فقط با دیدن یک چهره دوستانه و یا به اشتراک گذاشتن یک شوخی,” او می گوید.

“شما می توانید به اشتراک گذاری چیزی است که ممکن است صرفه جویی در زندگی شخص دیگری.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال مبارزه با مصرف مواد سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت ارائه می دهد طیف وسیعی از منابع است. شما همچنین می توانید تماس های ملی تدریس خصوصی در 1-800-662-کمک (4357).

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de