اضافه کردن اعتماد و شفافیت به NBFC تامین مالی در هند

در سال 2008 به دلیل موسسات وام شد افزایش سرمایه از طریق اوراق بهادار به سرمایه گذاران از ABS ابزار پایین رفت با وام دهندگان. در دهه گذشته فناوری برای اعطای وام به طور قابل توجهی گسترش یافته و با استفاده از هوش مصنوعی و دیگر فن آوری های جدیدتر (زمانی که a 2-minute تصویب وام ارائه bettered توسط a 1-minute وام!), اما راه دهندگان بودجه است که هنوز اغلب اکسل و ایمیل روند.

این فرایند ساده تر است در هند با استفاده از PTCs و یا اعطای وام به طور مستقیم NBFCs. متاسفانه این روند در هند است که به عنوان مات به رغم آن که شامل به عنوان بسیاری از احزاب در ایالات متحده آمریکا. حتی اگر NBFC مجموعه در یک نمونه کارها در حال انداختن بانک ها در زمان واقعی. رتبه بندی نیز نه منعکس کننده تغییرات در موقع. اگر NBFC ساخت است تا کمبود در تعهدات خود با وجود کمبود در آن مجموعه در آن وام را می توان پنهان دیگر. این تصور که مهم نیست تا زمانی که بانک ها در حال پرداخت, پشت, ثابت شده است به اشتباه به عنوان در برخی از نقطه در زمان واقعی بازدید و اثرات همه ترازنامه است. ما تا به حال دو منجر NBFCs عملا سقوط در ماه حفظ رتبه بندی بالا.

بانک ها به وضوح متوجه مشکل و در حال حاضر به دنبال راه حل برای حل و فصل طاقت فرسا پیگیری و انطباق اقدامات است. Bank of Baroda حتی منصوب مشاوران برای پیگیری دارایی های با کیفیت از NBFC وام به ارزش 4 لاخ کرور.

با ظهور blockchain آن ممکن است تبدیل شده است که هر کس درگیر در دارایی اوراق بهادار و یا اعطای وام به طور مستقیم به یک NBFC می تواند بر روی یک پلت فرم مشترک معاملات بر اساس یک نسخه از حقیقت است. آن است که تکنولوژی امروز تحت مقررات از امروز نامربوط به cryptocurrency مربوط به بحث نظارتی.

اگر یک بانک جهانی به یک NBFCs با وام استخر به عنوان وثیقه داده ها برای هر وام به عنوان وثیقه استفاده (و یا یک استخر است که securitised) خواهد بود در blockchain. پس از آن مجموعه داده ها به طور مستقیم از وام management system (LMS). در مورد اعتماد استفاده می شود برای محافظت از بانک/سرمایه گذار از NBFC ورشکستگی همان را می توان برای ارائه به عنوان به خوبی. پس از آن است که در یک blockchain همه سوابق را تغییر ناپذیر با مسیرهای پیاده روی حسابرسی در دسترس است. بیشتر تضمین ارائه می شود می توانید با نگه داشتن cryptographically درهم نسخه هایی از اسناد و مدارک.

این کار می تواند در هند به دو روش ردیابی بزرگ وام های بانک ها و یا securitisation معاملات با چند NBFCs (یک به چند) و یا به عنوان یک صنعت پلت فرم با بسیاری از بانک ها و NBFCs (Many-to-Many). همان پلت فرم را می توان با استفاده NBFCs به ارائه استخر خود را برای اوراق بهادار و یا به قرض گرفتن در برابر آنها را به عنوان وثیقه – این منجر به یک علامت گذاری به بازار مدل که در آن بهتر اجرا شفاف تر NBFCs پاداش برای آن به جای مات یک قرارداد ساخت در حال حاضر. این وضعیت باید تکامل را به آژانس های رتبه بندی نیز بر روی همان پلت فرم و آنالیز و یا هوش مصنوعی مبتنی بر مدل های ضعیف هر گونه انحراف از استخر از امتیاز مفروضات.

ما روزه ما راه خروج از بحران 2008 با حداقل تاثیر, اما ما در حال رسیدن به مرحله ای که در آن مشکل این است که مرکب. بحران مالی جهانی تا به حال درس برای ما و شما نمی تواند خوشبخت تر از یادگیری از شخص دیگری شکست و گرفتن بیش از یک دهه به یادگیری درس!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>