تطبیق با آنچه که به نام جدید عادی

توسط Pulkit Sharma

به عنوان جهانی مبارزه با رمان coronavirus همچنان برای بسیاری از ما به راحتی از وجود است محدود. مناجات گلایه شنیده می شود تقریبا از همه جا: آیا این همیشه پایان آیا من نیاز به اقدامات احتیاطی را برای همیشه می توانم اصلاح زندگی است که بود, و من می تواند همچنان به ماندن شناور در میان این دل تنگی? تحقیقات اخیر انجام شده توسط خوب بودن اعتماد و آکادمی پزشکان خانواده آمریکا هشدار می دهد که روانی و اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از زمان همه گیر ممکن است منجر به رشد تعداد خودکشی متولد محض ناامیدی.

وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که آنچه که ما تا به حال همیشه برای اعطا گرفته است در حال حاضر در معرض خطر فرسايش ما پایه های زندگی عادی در حال متزلزل و ما در حال مبارزه برای نگه داشتن برخی از حس کنترل بر وجود ما است. کارشناس صدای از زمینه های مختلف به ما می گوید برای آماده شدن برای یک “طبیعی” و حتی از نقطه نظر روانی از دیدگاه, آن را حس می کند کامل. البته ما نیاز به برخی از زمان و فضا به سوگواری از دست دادن طبیعی است که بود, اما اگر ما باقی می ماند transfixed وجود دارد دمه ناامیدی را محدود ما در حال هل دادن ما به سمت وحشت و افسردگی و خودکشی است. وجود دارد یک چنگال در جاده ها ما می توانیم یا خوار شمردن جدید معمولی و غلتیدن در نا امیدی و غم و اندوه و یا ما می تواند به آن لازم است تغییرات و تنظیمات مستلزم آن است.

انسان باید هدیه بیولوژیکی و روانی پذیری توانایی انطباق با محیط در حال تغییر با متفکر و خلاق پاسخ. از طریق چنین سازگاری اجداد ما افزایش شانس خود را از بقا در طول تکامل است. هنگامی که ما برای جلوگیری از تحقیر هر آنچه در حال آمدن است راه ما و چهره آن را با شجاعت و تمرکز حواس, بدترین می شود و امکانات جدیدی که در جهان و زندگی معنی دار وجود جوانه. در شرایط فعلی ما نمی توانیم به سادگی به نظاره نشست و آرزو می کنم که واقعیت تغییرات. ما نیاز به تغییر ما پاسخ و آماده می شود برای این طبیعی است.

رامایانا و مهاباراتا روایت بسیاری از حوادث که در آن آموخته آنهایی که در پاسخ به آنها تغییر محیط با بی باک و نگرش خوش بینانه. هنگامی که ملکه Kaikeyi می گوید راما که اگر او بخواهد به افتخار پدرش وعده او باید ترک به جنگل بلافاصله و همچنان به زندگی در تبعید برای 14 سال راما باقی مانده equanimous و شاد. او بیان قدردانی به Kaikeyi برای دادن به او یک فرصت برای دیدار با روشنفکر عقل از سر فرزانگان ساکن در جنگل ها و به دست آوردن دانش معنوی. او هدر هیچ زمان در انکار زندگی یک شاهزاده و پیاده روی به جنگل با عزم. در مهاباراتا كاستى حق هستند وارثان پادشاهی اما عموی خود را به آنها می دهد Khandavprastha – نابارور سنگی و خشک بخشی از پادشاهی است. کریشنا می آید به نجات خود مشاوره آنها را به لرزش کردن همه نشانه دلسردی. او برکت و انگیزه كاستى به توسعه که بی ثمر قطعه زمین به ایندرپرستها – زیبا ترین شهر های دنیا و با هم کار می کنند یک معجزه است.

در بسیاری از موارد ما می خواهیم الهی به انجام معجزات و دور از تمام مشکلات ما. آنچه ما درک نمی کنند این است که حتی اگر شرایط نامطلوب غالب ما زندگی می کنند می توانند از طریق آنها با خوشحالی با آوردن یک تغییر عمیق در درون ما بودن.

نویسنده و روانشناس بالینی در تامیل نادو

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>