تطبیق با محیط کاری 2020s

چه آینده ما تمرکز و همکاری نگاه مانند?

هنگامی که شما آخرین در غلظت منطقه و قادر به ارائه به طور جدی مولد روز ؟ شاید سوال مهم تر این است که در آن – آن را در دفتر و یا از خانه ؟ اگر دهه های قبلی دیدم همه جا ظهور باز, اتاق کار آمدن یک را ببینید کامل تمرکز زدایی از محل کار.

طبعا شروع دهه بوده است که یکی از بی سابقه اختلال در کسب و کار جهانی. به عنوان صنایع و اقتصاد طرح میتوانست به دولت شار فراهم می کند هر دو چالش ها و فرصت ها با هر کس نیاز به باقی می ماند چالاک و انطباق با شیوه های جدید کار می کند.

سوخت جهانی شدن, سلامت, نگرانی های رو به رشد تقاضا برای کار انعطاف پذیر و گزینه های خوشه ای از عوامل دیگر شروع دهه است که با دیدن یک نیاز جدید به طور کامل پیکربندی فضای که در آن کار می کنیم. با این تقاضا برای انعطاف پذیری بیشتر می آید مجموعه ای متفاوت از چالش ها با توجه به راه هایی که در آن یک شرکت نوآوری از طریق همکاری و کارکنان مقابله با غلظت.

در حالی که قبلا به چالش کشیده شده توسط open-دفتر densification به طور فزاینده توزیع تیم و در نتیجه چالش های ما تمرکز و همکاری 2020s خواهد بود تعریف شده توسط یک مطلب کاملا تنظیم سبک کار و نیاز بیشتری برای حمایت از فن آوری های به نگه دارید تا با این عمیقا تاثیرگذار تغییرات و شتاب دولت را تغییر دهید.

همانطور که ما بیشتر در فضایی چالش های بهبود ارتباطات ما ابزار می تواند منجر به ترکیبی از غلظت بیشتر و همکاری که هر دو در حال آزمایش در راه های جدید را از طریق این فضای کاری تغییرات. تکنولوژی نیز ارائه می دهد یک راه برای انعطاف پذیری اثبات آینده تیم خود را و یا کسب و کار در حالی که حفظ اصول مانند غلظت و همکاری صرف نظر از آنچه که در آینده اداره و یا محیط کاری فردا به نظر می رسد.

همراه با انعطاف پذیری این تکنولوژی مناسب نیز می تواند ارائه بینش بیشتر. به عنوان پایه بسیار از ما چگونه کار می کنند, تغییر, بنابراین می خواهد منابع داده استفاده می کنیم برای تصمیم گیری کسب و کار. در حالی که هوش کسب و کار ادامه خواهد داد به بهبود آینده ساختمان های هوشمند, از آن خواهد شد به طور فزاینده ای تبدیل شدن به مهم برای شرکت ها برای جمع آوری اطلاعات کسب و کار از آن کارگران از راه دور. خاص مناسب فن آوری می تواند پیشنهاد جدید جریان داده برای کمک به شما در ارزیابی اثربخشی این محیط های کار و تصمیم گیری را به سرعت وفق دهند در این سریع-تغییر بار و اطمینان از کارکنان خود را در حال مولد و درگیر.

به کارکنان قدرت تمرکز در هر نقطه

دانش امروز کارگران به راحتی می توانید تبدیل شدن به غرق تعداد ابزار مورد نیاز خود را در گردش است. HubSpot فراموش نشدنی برچسب این پدیده به عنوان “مرگ 1,000 برنامه” بررسی خاص مخمصه از فروشندگان که تلاش برای مدیریت داده ها در سراسر یک بی شمار از برنامه های کاربردی. متضاد داخلی و خارجی ارتباطات سیستم عامل اضافه شده به ناکارآمدی از ایمیل ها و کنفرانس تلفنی می کنند و با هیچ زمان به تمرکز و همیشه در احساس وقفه و بدون بهره وری به ذکر جزئیات کلیدی و زمینه گاهی اوقات که از دست رفته است.

هر چند باز دفاتر احتمال برخورد کمتر از موارد densification در سال های آینده با چالش های به غلظت هنوز هم باقی بماند در آن فضاهای, در حالی که بیشتر unchartered آنهایی که بوجود می آیند در خانه کار در محیط های که کارفرمایان هیچ کنترل بیش از است. آموزش سازمان خود را در موثر از راه دور مشغول به کار است یک راه حل است اما باید دست به دست دادن به آنها ابزار برای تمرکز به عنوان به خوبی.

در علاوه بر این به مردم این نرم افزار ابزار برای برقراری ارتباط و همکاری مطمئن شوید که شما نیز سرمایه گذاری در مردم این ظرفیت را به تمرکز. برای کسب و کارهای بزرگتر از این می تواند به معنای architecting مناسب فضاها و محیط و خانه کارگر, این می تواند به معنای یک بودجه برای راه اندازی دفتر خانه خود را.

در سراسر هر محیط کار, تکنولوژی, سخت افزار همچنین می توانید بازی نقش حمایت با یک مانیتور بزرگتر و یا سر و صدا لغو هدفون با شلوغ-نور شاخص به اجازه خانواده می دانم که اگر کسی در یک تماس و یا به مختل شود. فن آوری شاخص های مانند این در حال حمایت از عناصر است که می تواند در مورد تغییر رفتار برای کمک به تمرکز.

با دادن کارکنان این ابزار برای انجام در بهترین حالت خود کسب و کار می تواند ایجاد ساختارهای جدید هنجارهای اجتماعی یا در یک اداره و یا محیط خانه. دستگاه می تواند به ایجاد اثرات مثبت و یا تجربه است که منجر به تغییرات فرهنگی و کمک به تمرکز بهتر.

به عنوان دستیار صوتی استفاده از رشد در سرمایه گذاری در آینده ما کامپیوتر هدست و همچنین اجازه خواهد داد که ما برای تقویت خودمان را با بیشتر اطلاعاتی که این دستیاران به دست آوردن بیشتر متنی و هوشمند پاسخ به هر یک از افراد راه کار. این ویژگی ها شامل پیش بینی های تحلیلی و بیشتر پردازش زبان طبیعی با بهتر تشخیص گفتار, ماشین, ترجمه زبان طبیعی نسل جستجوی معنایی و یادگیری ماشین که همه درایو بهره وری در آینده ما فضای کاری.

امکان همکاری خواهد بود که سوخت به نوآوری

به عنوان جهانی شدن نگرانی های سلامت, املاک و مستغلات قیمت و یک میزبان از دیگر عوامل رانندگی نمایی افزایش توزیع شده تیم های هر کسب و کار نیاز به ابزار است که قادر به همکاری بین افراد و تیم ها در سراسر مکان های مختلف و مناطق.

در ادارات که به معنی ایجاد جلسه فضاهای است که اجازه می دهد به صورت امن فاصله و دقیق فضاهای برای مردم به کار می کنند اما ما به ندرت می بینیم جلسات که در برخی از راه مجازی.

انسانی فضاهای کاری مجازی را تبدیل به برترین منظور حفظ خلاقیت و نوآوری و کار تیمی و در نتیجه بهره وری در هر سازمان است.

عناصر دیجیتال مانند آموزشی وایت برد های هوشمند و اشتراکگذاری تبدیل خواهد شد به طور فزاینده مهم توابع بیشتر فعال با 180 درجه میدان دید دوربین است که اجازه می دهد تا برای مشارکت برابر و گنجاندن شرکت کنندگان در یک اتاق جلسه و افزايش اعتماد از طریق تمام اتاق دید آن را ارائه می دهد.

زبان بدن را نیز تقویت تعامل بیشتر و بیشتر perceptiveness از مجریان از طریق این حلقه های بازخورد در حالی که کامل دوبلکس برند فعال برابر با ارتباط دوسویه برای راحت تر نشست جریان و گفتگو.

به طور کلی مجازی همکاری از طریق صوتی و تصویری و نرم افزار های ضروری خواهد بود برای هر سازمان به طور موثر اجرا و یا انجام کسب و کار. این استراتژی باید اجرا شود در اوایل به طوری که عوامل خارجی است که نیروی لازم برای چالاک شیوه های مشارکتی نه در هر راه کم کردن کسب و کار.

بینش

در هیچ نقطه ای از تاریخ که ما تا به حال داده تا آنجا که ما در حال حاضر. داده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درایو استراتژی و کمک به تصمیم گیری است که اطمینان کسب و کار موفق در آینده است. جهانی هوش کسب و کار بازار است که انتظار می رود به رشد از $15.64 میلیارد دلار در سال 2016 به $29.48 میلیارد 2022.

کسب و کار در حال حاضر می توانید انتخاب کنید از Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure, Google Cloud, IBM, هوشمند, ابر, Salesforce.com و یا هر تعداد از ارائه دهندگان خدمات IaaS, و یک میزبان از دو ارائه دهندگان خدمات. اما با خیلی دسترسی به داده ما همیشه نمی دانند که چه چیزی را با توجه به پرداخت و یا چگونه به استفاده از آن در تصمیم گیری ما. جالب است که کسب و کارهای کوچک از 100 نفر یا کمتر هستند بالاترین پذیرندگان از دو ابزار استفاده از آن را به باقی می ماند چالاک و رقابتی رشد مزیت است.

در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای جمع آوری بینش کسب و کار در محیط های مجازی که در آن مدیران live نیمه راه در سراسر جهان از گزارش های خود را و استاندارد سخت است برای رسیدن به در خانه-محیط کار. سخت افزار شما موضوع را به کارکنان باید قادر به جمع آوری اطلاعات برای این تیم است. علاوه بر این آینده بینش در اطراف تعهد کارکنان و سطح استرس خود را تبدیل خواهد شد به طور فزاینده مهم برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت از راه دور کاری و حفظ نیروی کار درگیر.

انعطاف پذیری

به عنوان کسب و کار ساده هزینه های خود را و آنها مجبور به انطباق دقیق تر فضایی اقدامات در دفاتر بسیاری از کوچک خود را در حال حاضر فضای اداری قابل توجه هزینه های. معماری و طراحی را در شکل دهی مجدد سلامت آگاهانه دفاتر که منجر به سالم و در نتیجه پربارتر حقوقی واجد شرایط.

با این حال ما نیز ورود جدید عادی با خانه کارگر در حال حاضر سوخت با کاهش شدید در فضا به ازای هر کارمند در دفاتر و بالا املاک و مستغلات هزینه ها در بسیاری از بازارها است. کارمندان از راه دور می توانید صرفه جویی در پول زمانی که آنها بسیار عالی ارتباطات ابزار در نوک انگشتان خود را.

به طور کلی کسب و کارهای مختلف خواهد بود قادر به نوآوری و انطباق خود را بر اساس شرایط منحصر به فرد و بازارها و صنایع اما در هسته از راه های جدید کار خواهد داشت یک نیاز برای انعطاف پذیری است. انعطاف پذیری برای غلبه بر چالش ها و تیم مدیران و سازمان ها که می توانند به کار از هر نقطه و انطباق با هر چیزی. خارجی در جهان در حال تغییر است در یک سرعت سریع در اطراف ما و داشتن حق مردم و تکنولوژی مناسب برای آنها را به رشد در هر محیط زیست است چه خواهد شد زیر بنای بزرگترین موفقیت ها در دهه آینده.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de