انطباق با فعال کردن طبیعی جدید: کار از خانه

در چند هفته گذشته بوده است به طور کامل تجربه جدید برای سرخپوستان. هرگز در حافظه بسیاری از مردم محدود شده است به خانه های خود و ما هرگز مجبور به پیدا کردن یک شبه راه حل برای حفظ کار و یا یادگیری ‘نرمال’. در حالی که کار از خانه در حال حاضر ممکن است جديد ‘normal’, سرعت که در آن افراد و سازمان ها را مجبور به انطباق با این تغییرات چپ آنها دست و پنجه نرم. نه تنها آنها را مجبور به پیدا کردن راه های مطمئن شوید که کسب و کار همچنان با حداقل اختلال, اما آنها همچنین نیاز به انجام آن را در شیوه ای امن و مطمئن.

 اقتباسی است که نیاز به ساعت

با افزایش تمرکز بر تداوم کسب و کار در میان این بهداشت و درمان اضطراری سازمان ها نیاز به فکر می کنم از هر دو کوتاه مدت و بلند مدت چشم انداز. با این که اکثر شرکت ها هنوز وجود دارد در داشتن حق آن زیرساخت ها و خانه ها نیز تحت مجهز به فعال کردن بدون درز از راه دور کار می کند. گزارش اخیر تحقیق و مشاوره شرکت گارتنر با اشاره به این واقعیت است که بسیاری از سازمان’ ناکافی فناوری و/یا زیرساخت شده است که بزرگترین مانع موثر از راه دور کار می کند.

 امروز به سختی وجود دارد هر جنبه ای از زندگی است که دست نخورده باقی مانده. کسب و کار شده اند در خط مقدم این تصویب و سرمایه گذاری های قابل توجهی شده است ، اما بخش عمده ای از این سرمایه گذاری باید نتوانسته در اطراف دفتر. به عنوان یک نتیجه بسیاری از شرکت ها تلاش کرده اند برای حفظ تداوم کسب و کار به عنوان کارکنان را قادر به ورود از صفحه اصلی. حتی دولت ها با آن مواجه اند این وضعیت به عنوان بخش بزرگی از دولت این است که زیرساخت های ساخته شده در اطراف سیستم های میراث – یک واقعیت است که ارائه چالش های آشکار برای ایده آل “کار از خانه” سناریو.

 کار از راه دور می آید با چالش های منحصر به فرد – از همکاری, اتصال, امنیت – و شرکت ها باید از راه فکر می کنم به آدرس این جنبه قادر به انطباق موثر است. جنبه اول این است که نسبتا آسان – یک کامپیوتر لپ تاپ با یک میکروفن فعال هدست اتصال به wi-fi – همراه با بهره وری و همکاری ابزار برای همه که مورد نیاز است برای یک کارمند برای ورود به سیستم از راه دور و نگه داشتن عملیات در حال اجرا است.

 مبارزه ناآشنا چمن

 در یک وضعیت که در آن اکثریت نیروی کار است ورود به سیستم از راه دور, همچنین ممکن است در نتیجه خطر ابتلا به اطلاعات حساس است. خانه و یا شبکه های آسیب پذیر هستند به cybercriminals به. از این رو شبکه و دستگاه های امنیتی را تبدیل به یکی از نگرانی های کلیدی برای هر دو کوچک و بزرگ سازمان. این همه مطلب مهم در هند است که در میان اهداف مخرب حملات سایبر در جهان است. به عنوان در هر صنعت گزارش هند در میان 5 کشور در جهان هدف حمله سایبری از طریق تلاش های مخرب از قبیل هک و ransomware.

 و این نه فقط بخش خصوصی است که نیاز به آماده برای چنین احتمال; دولت باید بیش از حد به عنوان نیروی کار خود را آغاز کرده است با استقبال از این مدل است. وجود دارد یک نیاز مبرم برای در نظر گرفتن مناسب امنیتی و دستگاه راه حل برای اطمینان از تحرک و انعطاف پذیری – بنابراین کارکنان دولت می توانند به کار از راه دور زمانی که مورد نیاز برای حفظ خدمات عمومی شناور در زمان تست مانند در حال حاضر.

 حل معمای

در حالی که اکثر زیرساخت های آن طراحی شده است برای حفاظت در برابر تهدیدات از جمله یک خانه معمولی ممکن است سطح مناسب از راه حل های امنیتی همراه با دستگاه اکوسیستم. نقطه انتهایی مانند عدد پرینتر Wi-Fi روتر و دستگاه های IoT در خط مقدم از امنیت سایبر میدان نبرد. سرمایه گذاری در دستگاه های است که با ویژگی های امنیتی پیشرفته مانند ساخته شده در اتصال LTE, وب کم, کشتن سوئیچ ها و بایوس امنیت باید اولویت بالا.

 بیشتر شرکت ها و دولت نیز باید نگاهی مشاوره کارکنان در بهترین اقدامات امنیتی در حالی که کار از راه دور و الزامی چند عاملی احراز هویت دسترسی داشته باشید. رفتن به جلو خواهیم یک نیاز رو به افزایش برای چنین کنترل از راه دور همکاری در سراسر بخش به خصوص در بخش بهداشت و درمان خدمات عمومی و امنیت فضا. مقامات و نهادهای دولتی باید با هم کار کنند با راه حل ارائه دهندگان خدمات به دفاتر خانه موثر و خدمات سازنده تر با اطمینان از امنیت داده ها.

 آنچه نهفته است در آینده ؟

باز بی مرز جهان شده است خنثی در چنین یک وضعیت بی سابقه ای. کسب و کار و دولت ها در حال نشان دادن انعطاف پذیری و تطبیق جدید طبیعی است. پوشش نقره ای است که ما با داشتن وضوح اولویت بندی برای آینده است. مدیریت ریسک برنامه برای هر دو شرکت های دولتی و خصوصی باید به بررسی پروتکل های امنیتی نیاز به خطاب و زیرساخت های به روز شده برای ارائه تحرک و انعطاف پذیری برای رسیدگی به هر گونه شرایط است که ممکن است بوجود می آیند دوباره. آن را ندارد به تواند دلهره آور به عنوان همکاری و امنیت همیشه مورد تکنولوژی به تنهایی.

 افراد و شرکت ها و دولت ها نیاز به سرمایه گذاری در ابزار مناسب و راه حل های فن آوری – با سطح مناسب امنیتی برای ساخت یک فرهنگ است که اطمینان حاصل شود که ما می توانیم کار یکپارچه و کارآمد در هر زمان ، این تنها راهی است که ما مطمئن شوید که که اثرات هر گونه احتمال را ایجاد می کند به مراتب کمتر اختلال در زندگی ما به عنوان ما امروز شاهد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>