آگهی های غول پیکر Publicis با هشدار نسبت به هزینه های قلاب میان Coronavirus

Publicis صاحب آژانس از جمله Leo Burnett و ساعتچی & ساعتچی.

عکس: چارلز platiau/ایسنا

رئیس یکی از بزرگترین تبلیغ-آژانس و شرکت هشدار داد که صنعت با آن مواجه است به مراتب شدید تر عقب نشینی در تبلیغات صرف از یکی که ثروت خیابان مدیسون در پی بحران مالی است.

“این بحران در حال رفتن به بی سابقه ای توسط آن قدر پیچیدگی و طول گفت:” آرتور Sadoun مدیر اجرایی Publicis Groupe SA که صاحب آژانس از جمله Leo Burnett و ساعتچی & ساعتچی. او گفت که او انتظار دارد به مراتب تندتر آگهی عقب نشینی در این سال بیش از 10 درصد سقوط در سال 2009 و در اوج بحران مالی است.

“هر کس به مقایسه این بحران به سال 2009 اما این درست نیست, مرجع,” او گفت: وال استریت ژورنال. “هیچ مقایسه وجود دارد. آن را برای رفتن به تندتر است.”

هشدار شدید است برای تبلیغ و رسانه های کسب و کار. اما آن را نیز ارائه می دهد یک زود استارک نگاه در حد دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود در راه در شرکت از طیف بسیار گسترده تر از صنایع از خرده فروشان به خودرو سازان—به عنوان عصری اقتصاد جهانی در حال کنار اقدامات دولت برای محدود کردن گسترش coronavirus.

تبلیغات است که اغلب یکی از اولین هزینه های برش توسط شرکت ها به دنبال به ذخیره پول نقد در زمان بحران. آن است که اغلب دیده می شود به عنوان هزینه های اختیاری در بسیاری از شرکت های بزرگ. “بسیاری از مشتریان من در نقد مدیریت حفظ در حال حاضر” گفت: یکی از آگهی های اجرایی است. “تقریبا هر یکی از آنها گفت:” من نیازی به تبلیغ که بسیار در این زمان.'”

بخش هایی که کشیده اند در هزینه شامل سفر فست فود خرده فروشان و خودرو, آگهی خریداران گفت. کاهش در هزینه های آن در صنایع برخی از سخت ترین ضربه گیر هستند نگران کننده پس از آن بخش ها میان بالا ad-هزینه ها در آمریکا

Publicis جهان سوم-بزرگترین تبلیغات برگزاری شرکت در پشت WPP PLC و گروه Omnicom Inc., اولین بار است که از سه تا گزارش سه ماهه اول درآمد.

“در ماه مارس میزان کاهش بوده است دراماتیک تر از هر چیز ما را دیده اند در گذشته” آقای Sadoun گفت: هزینه تبلیغات گسترده.

پاریس-بر اساس Publicis گزارش درآمد حاصل از €2.48 میلیارد دلار ($2.70 میلیارد دلار) تا 17 درصد از سال پیش دوره است. بهبود بود چون سه ماهه شامل درآمد اضافی از خرید آن در سال گذشته از شرکت داده اپسیلون. فروش در این دوره کاهش یافت و 2.9 درصد آلی اساس یک صنعت کلیدی اندازه گیری است که نوار ارز اثرات ادغام و disposals. Publicis مانند بسیاری از شرکت های اروپایی نمی کند گزارش کامل درآمد در سه ماهه اول—فقط برای نیم سال.

فروش در سه ماهه مشخص شد با تفاوت های منطقه ای بر اساس چگونه در اوایل جدید کروناویروس رسید. Publicis گفت آلی درآمد کاهش 15 ٪ در چین کاهش یافته است 9.2% در اروپا و افزایش 0.5% در شمال امریکا است. “ایالات متحده است که هنوز هم تنها در آغاز راه است.” آقای Sadoun گفت.

وجود دارد برخی از بخش های نشان دادن زندگی جدید او گفت: مانند لوکس و خرده فروشی در چین که در آن مقامات شروع به شل شدن محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

خیابان مدیسون در حال حاضر اب و هوای سال های آشوب تحت فشار برای نگه داشتن سرعت با تغییرات در تکنولوژی است که باید باز آفرینی کسب و کار تبلیغات و ارائه جدید رقبا. بزرگ آگهی شرکت ها در حال رقابت با شرکت های فن آوری اطلاعات-تجزیه و تحلیل شرکت ها و مشاوران—همه آنها نشان داده اند که آنها می توانند با استقرار تجزیه و تحلیل داده ها به هدف قرار دادن تبلیغات. بسیاری از شرکت ها نیز با آوردن برخی از بازاریابی خود را در خانه و با تکیه کمتر بر سازمان, در حالی که دیگران همچنان به جلو و عقب چقدر آنها پرداخت سازمان برای تبلیغ خدمات.

آگهی شرکت ها صرف چند سال گذشته ساده خود را سنگین عملیات و خرید مصرف کننده-اطلاعات شرکت های به آنها را بهتر مجهز برای مقابله با, سریع, سرعت, بازاریابی دیجیتال است که به شدت متکی بر توانایی میکرو-هدف قرار دادن مصرف کنندگان است.

بسیاری از آگهی شرکت ها شد و پیش بینی قوی تر 2020 تشکر در بخشی به هجوم آگهی دلار به توکیو بازی های المپیک است. سپس کروناویروس جدید, ضربه, پخش كردن سرعت از آسیا به اروپا و شمال امریکا است. بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد 2021.

مثل خیلی از بقیه شرکت های بزرگ جهان سازمان آگهی بازی دفاع. بسیاری از آنها آغاز استخدام یخ هستند و به شدت هزینه های برش. Publicis خود کناره راهنمایی های مالی و گفت: این امر کاهش هزینه های €500 میلیون دلار در این سال است. رقیب Interpublic گروه از Cos. عقب نشینی کامل آن در سال مالی اهداف عملکرد ماه گذشته.

مربوط تصویری

بیست و سه کشور برسد تاریخی برای مقابله با کاهش تولید نفت هواپیمایی پیدا کردن کمک شرایط سخت به بلع و میلیون ها نفر از مسلمانان جشن عید پاک در انزوا. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Chung Sung-Jun/گتی تصویر

آقای Sadoun گفت: این غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه عمیقا آگهی صرف غوطه ور خواهد شد. “چهارم آمده در حال رفتن به بسیار دشوار است,” او گفت:.

آگهی قلاب در حال حاضر در حال صدمه زدن به شرکت های رسانه ای. در ماه مارس در نیویورک تایمز قطع آن در سه ماهه اول تبلیغات-درآمد هوا با استناد به شاخص های بین المللی و داخلی آگهی رزرو به دلیل عدم اطمینان و اضطراب در مورد ویروس.

آگهی نیروی عظیم منهدم کننده Facebook , Inc. همچنین هشدار داده است که کسب و کار خود خواهد بود “منفی” توسط آگهی رکود و Twitter , Inc. گفت: عملکرد مالی خود را در پاییز کوتاه این سه ماهه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. اخبار پارسیان, مالک وال استریت ژورنال به موافقت نامه های تجاری برای عرضه محتوا از طریق Facebook و توییتر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شرکت شما به عقب کشیدن بر روی تبلیغات ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بخش عمده ای از سالانه تلویزیون آگهی فروش در ایالات متحده آمریکا — حدود 20 میلیارد دلار است—خریداری شده در یک صف مقابل بازار که در آن شرکت متعهد به خود را صرف آگهی دلار مراتب در پیشبرد جدید تلویزیون های نجومی. کسانی که آگهی تعهدات قرارداد محدود. با این حال آنها را ارائه تبلیغ برخی از اتاق تکان دادن.

آگهی خریداران گفت که در حالی که برخی از شرکت ها شروع به جلو و عقب در تلویزیون تبلیغات آنها انتظار می رود برای دیدن تهاجمی تر عقب نشینی در پایان ماه است که زمانی که تبلیغ است که باید در صف مقابل تعهدات قادر به لغو بخش عمده ای از آنها در سه ماهه سوم اقدام به خرید.

در حالی که بسیاری از تبلیغ کنندگان عقب کشیدن هستند چرا که آنها به دنبال به صرفه جویی در پول نقد شده اند و یا مجبور به بستن یا محدود کردن کسب و کار خود را, برخی از کاهش در هزینه تبلیغات زیرا آنها در حال تلاش برای پیدا کردن راه درست و نمی خواهید به نظر می رسد تن ناشنوا آگهی مدیران گفت.

بسیاری از مارک های که در ادامه به صرف منتقل شده به خدمات عمومی مانند تبلیغ پیام است. شرکت های مانند Procter & Gamble Co. و کوکا کولا شرکت. تحت فشار قرار دادند از پیام های که ترویج اجتماعی فاصله. در ضمن Unilever, PLC‘s کبوتر صابون با نام تجاری به تازگی شروع به پخش تبلیغات جدید در آمریکا نشان می دهد که مراقبت های بهداشتی کارگران مشخص شده توسط این دنده محافظ که آنها می پوشند باید در طول coronavirus بحران است.

نوشتن به نیک Kostov در [email protected] و سوزان Vranica در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im