شیکاگو

مقامات در سراسر ایالات متحده روز یکشنبه محدود بسیاری از عناصر از زندگی آمریکایی با مقامات بهداشت عمومی توصیه کرد که گروه 50 یا بیشتر همین حالا با هم و یک کارشناس دولت گفت: در 14 روز ملی shutdown ممکن است مورد نیاز است.

دولت فرمانداران بودند بسته شدن رستوران ها و مدارس به عنوان ملت می آید به شرایط با COVID-19 بحران است. مسافران بازگشت از سفرهای خارج از کشور گیر شد در خط برای ساعت ها در فرودگاه های بزرگ برای نمایش باعث آنها را به کهنه را فقط نوعی از فضاهای شلوغ است که مقامات بهداشت عمومی شده اند و اصرار مردم برای جلوگیری از.

در نشانه ای از قریب الوقوع اقتصادی تنگی در افق فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرام وحشت زده و عصبی کشور اعلام کرد که دولت “فوق العاده ای” کنترل بر اوضاع و اصرار مردم برای جلوگیری از وحشت از خرید مواد غذایی اساسی است که تخلیه قفسه های فروشگاه ها در سراسر کشور. فروشگاه اسلحه شروع به دیدن مشابه اجرا بر روی سلاح و مهمات.

به عنوان آمریکایی ها در تلاش برای آمدن به شرایط با توجه به تغییر عادات روزانه خود را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری جدید صادر توصیه: از آنجا که حوادث بزرگ می سوخت از گسترش این بیماری گفت: گردهمایی 50 نفر یا بیشتر باید لغو و یا به تعویق افتاد برای بعد از هشت هفته. آن اضافه شده است که در هر رویداد مناسب اقدامات احتیاطی باید گرفته شود از جمله ساخت مطمئن شوید که مردم در حال شستن دست های خود و گرفتن بیش از حد نزدیک است.

اما در نشانه ای از دشواری قابل توجه تعادل مناسب در این بیانیه از CDC همچنین گفت: توصیه نمی شود به “روز به روز بهره برداری از سازمان ها از جمله مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار است.”

حتی قبل از هشدار نقاط کشور در حال حاضر شبیه شهر ارواح و دیگران در مورد به دنبال به عنوان پارک بسته سواحل فلوریدا shooed دور spring breakers, استارباکس گفت: آن را قبول کند تنها از طریق درایو و بایگانی اطلاعات سفارشات و فرمانداران از اوهایو و ایلینوی و ماساچوست دستور کافه ها و رستوران ها توقیف و یا محدود به take-out تنها. کالیفرنیا فرماندار خواست دولت را در کافه ها و رستوران ها برای انجام همان, اما نمی, آن را سفارش دهید. New York City, New Jersey, و در جای دیگر با توجه به اقدامات مشابه است.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت. “این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.”

تصمیم خود آمد ساعت پس از Dr. Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: او می خواهم برای دیدن یک 14-روز ملی shutdown اعمال شده برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام گفت:” Fauci, یک عضو مجلس وظیفه نیروی مبارزه با گسترش coronavirus. او سر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت.

وجود دارد هیچ نشانه ای مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به چنین حرکت می کند.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 162,000 مردم و چپ بیش از 6000 مرده با هزاران مورد جدید تایید شده در هر روز. مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 64 در حالی که عفونت گذشت از 3200.

در ضمن انتقاد شدید بارید در مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او روز شنبه از دولت و مقامات محلی بیش از صف های طولانی بازگشت مسافران بین المللی در برخی از ایالات متحده آمریکا به فرودگاه است که می تواند آنها را تبدیل به کروناویروس حامل آنها به عنوان تلاش برای رسیدن به خانه.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot مورد دولت اجازه می دهد در مورد 3000 آمریکایی از بازگشت از اروپا در گیر می شود ساعت ها در داخل آداب و رسوم منطقه در o’hare International Airport در شنبه نقض فدرال توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که مردم در عمل “اجتماعی فاصله.”

مسافران بسیاری از آنها با عجله از خانه به دلیل ترس آنها خواهد بود گیر کرده در اروپا و غربالگری شدند coronavirus علائم قبل از آنها بودند اجازه خروج از فرودگاه.

صف های طولانی تشکیل شده شنبه در بوستون و دالاس و دیگران از 13 فرودگاه است که در حال پذیرش پروازهای بازگشت از اروپا است.

“مردم مجبور بودند که در شرایط برابر CDC راهنمایی و کاملا غیر قابل قبول” Lightfoot گفت.

الیزابت Pulvermacher یک دانشگاه ویسکانسین دانشجو وارد شنبه در o’hare از مادرید که در آن او تا به حال شده است مطالعه و صرف ساعت در خط. روند آداب و رسوم ساخته شده او احساس “ناامن” او گفت:.

دکتر رابرت مورفی, مدیر اجرایی موسسه بهداشت جهانی در دانشگاه نورث وسترن گفت که او “وحشت زده” از آنچه او را دیدم شنبه در نزدیکی o’hare. “از ديدگاه بهداشت عمومی این است که قصور” مورفی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “عدم آمادگی و نگرانی است ژرف.”

اما اوضاع طور قابل توجهی بهبود یافته یکشنبه در اهار و جاهای دیگر. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: صبر کنید بار را به 30 دقیقه بعد از فرآیندهای تنظیم شده است را برای بهتر رسیدگی هجوم و فوق العاده پرسنل فرستاده شده به فرودگاه هستند که “هدایت” مسافران بازگشت از خارج از کشور.

بیلی مایل 20 ساله دانشجوی سال دوم در دانشگاه تیلور در ایندیانا وارد نیز از مادرید ترس بدترین اما او از طریق آداب و رسوم و سلامت غربالگری در حدود یک ساعت. او گفت مقامات به نظر می رسید که آموخته های خود را در درس از روز شنبه زمانی که برخی از دوستان او بازگشت.

“کارکنان واقعا مفید و مثبت بود و تا به حال بسیاری از فضل” او گفت:. او گفت: یک زن حتی گذشت از تنقلات.

در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی در نیوجرسی آماندا کی گفت که او خواسته بود برای حفظ فاصله از دیگر مسافران هنگامی که او وارد از پاریس. “آنها می خواستند از 50 نفر در یک زمان. بنابراین اولین 50 نفر خاموش کردم و از آنها خواسته ما را به نگه داشتن یک فاصله زیادی بین خودمان” او گفت:. “ما به آنها نشان داد که اولین فرم و سپس به ما راه رفتن وجود دارد کسی که اسکن برای درجه حرارت خود را. و سپس شما را از طریق آداب و رسوم و سپس آن شد.”

رفتن به جلو گرگ گفت: او نمی تواند حکومت آینده توقف مسافرت هوایی در U. s. Fauci گفت یکشنبه در تلویزیون است که توقف مسافرت داخلی تا به حال بحث شده است هر چند نه به طور جدی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. و که ممکن است با توجه به برخی از مردم امید کاذب باعث آنها را به سرمایه گذاری به جمعیت که Fauci و دیگران ترجیح می دهند آنها اجتناب کنند. حتی اگر کسی نمی شود مشخصه بد, آنها هنوز هم می تواند انجام این بیماری و گسترش آن به دیگران می گویند مقامات بهداشتی.

در نیواورلئان و شیکاگو افراد چادری به رنگ سبز برای روز سنت پاتریک میله های بسته بندی شده و ریخته بر روی شلوغ پیاده رو در روز شنبه حتی بعد از شهرستانها خود را لغو رژه می روند.

شهر نیویورک است که این کشور بزرگترین مکان عمومی, مدرسه, منطقه, اعلام کرد که از آن خواهد شد بسته شروع دوشنبه پیوستن به بسیاری از سایر نقاط کشور است. شهردار بیل د Blasio بود در اصل خودداری کردند اما تحت فشار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و دیگران او گفت: “من متقاعد شد بیش از این دوره از امروز که هیچ انتخاب دیگری.”

در فلوریدا, والت دیزنی و یونیورسال اورلاندو بسته بودند یکشنبه شب برای بقیه ماه پیوستن به خود را در کالیفرنیا خواهر و برادر که در حال حاضر بسته شده است. دورتر در جنوب ساحل میامی و فورت Lauderdale, مقامات اعلام کرد که آنها در حال بسته شدن خود را از سواحل که در آن هزاران نفر از spring breakers از دنیا رفتند. شهرستانها نیز در دستور رستوران ها و کافه ها بسته 10 p. m. و برای حفظ جمعیت زیر 250.

“فرار از بهار است. این حزب است” گفت: ساحل میامی شهردار دن Gelber.

استارباکس گفت: این بسته شدن صندلی در آن کافه ها و پاسیو مناطق در سراسر کشور اما مشتریان هنوز هم می توانید سفارش در مقابله, در, درایو-thrus یا در استارباکس برنامه. آن را نیز خواهد دید و یا کاهش ساعت در مناطق که در آن وجود دارد بالا-تعداد موارد است.

اما همه مقامات دولتی بودند که نگران است. اوکلاهما به کالیفرنیا ، کوین Stitt توییتی یک عکس از خود و فرزندان خود را در شلوغ مترو رستوران شنبه شب.

جمهوری خواه در کنگره Devin Nunes تا به حال یک پیام مشابه عصر روز شنبه با تشویق مردم به رفتن به رستوران های محلی و بارها با وجود هشدارهای مقامات بهداشتی.

___

اسپنسر گزارش از فورت Lauderdale, Florida. آسوشیتد پرس روزنامه نگاران Mallika Sen, ونسا Alvarez, ست, Wenig, لیزا ماری قاب کریستوفر وبر یوجین جانسون و جان Seewer کمک کرده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im