به دست آوردن مهارت های آینده دیروز

کرونا بیماری همه گیر است که یک نقطه عطف تحول در سفر انسان. فعلی مستند است و نه فقط یک وقفه اما گسترده دولت از کاهش فعالیت های. این آزمایش بر روی انسان – حیوان اجتماعی برای اثبات توانایی خود را برای زنده ماندن در شرایط طولانی مدت در انزوا.

بسیاری اتحادش را تغییر یک شبه نظر شیوه زندگی و اقتصاد و سیاست و بهداشت و درمان. فقط حدود پنجاه روز پشت من بود که در بحرین انجام یک جلسه آموزش برای یک تیم حرفه ای از یک واحد تولیدی. من تا به حال گفت: “امروز شما باید برای اجرا به ماندن در جایی که شما هستند!”. دیروز من یک وبینار به صورت مجموعه ای از مدیران شرکت ها و, بیانیه ای بود, “اگر شما مایل به دور کند!”

دهه اخیر همیشه شناخته شده به عنوان تاج گذار فاز در حافظهی تاریخ است. این زمانی است که سردرگمی به دست آورده بیشتر از مسافت پیموده شده ویروس خود را! زمانی که من صحبت می کنند به مردم آن آشکار است که بسیاری از ما می ترسند. در بیشتر در عمق تجزیه و تحلیل متوجه شدم که مردم به طور کلی ترس از مرگ ناشی از این بیماری همه گیر. بسیاری از ما امیدواریم که تاج ممکن است تحت تاثیر همسایه اما نه آنها! اما بله بزرگتر نگرانی برای اکثر مردم است و عدم اطمینان!

قادر به نگاه به آینده و تصمیم گیری یک قتل نگرانی است. دانش آموزان مطمئن نیستید در مورد آموزش و پرورش خود را انتقال به بالاتر نهادهای علمی چشم انداز شغلی و غیره. بسیاری از دانش آموزان قرار داده شده از طریق مصاحبه پردیس دریافت کرده اند تاسف برداشت مقاومت مواجه اعلامیه از خود را به کارفرمایان بالقوه. کارکنان هیچ ایده اگر بعد حقوق و دستمزد خواهد رسید حساب بانکی خود را. را کنار پول, بسیاری از آنها در معرض خطر شدید از تبدیل شدن به بیکار. به خصوص کسانی که در حمل و نقل هوایی و هتلداری, گردشگری, خرده فروشی, سرگرمی, f&b بخش است. حتی تولید و ساخت بخش هستند به احتمال زیاد برای دیدن دندانه بزرگ در ظرفیت خود را استفاده. در حال حاضر خبری از furloughs پرداخت کاهش ماندن در خانه (و نه کار از خانه) را اشغال کرده است رسانه های اجتماعی شراب انگور. در بالا از آن افسرده اخبار از منابع مختلف است که ساخت این وضعیت بیشتر از همه طاقت فرسا. اخبار عناصر مانند تاج هرگز از بین برود یا این که موج دوم ویروس ممکن است مرگبارتر ترسناک هستند. کارشناس پیش بینی مانند کشورهای تولید ناخالص داخلی ممکن است به منفی دادن goosebumps به سیاستگذاران. به عنوان در هر روزنامه یک گزارش موارد بهداشت روانی بیماران در شیب افزایش است. حتی در درون خانواده ممکن است پیدا کردن یک فرم شایع استرس و غیر قابل توضیح رفتاری اختلال در بسیاری از اعضای آن است.

راه را به جلو بهتر:

در این لحظه هیچ کس ممکن است در یک موقعیت برای ارائه قابل اعتماد برنامه عمل برای حفظ در زمان آمده است. برخی از بینش مفید می تواند راه رو به جلو بهتر است. اینجا اشاره گر چند که من معمولا در وبینار جلسه با یک هدف به زندگی آسان برای همه:

  1. پذیرش – اولین و مهمترین فضیلت است که باید جرعه به روح ما پذیرش است. قبول که این زمان تغییر کرده و بر این باورند که آینده ای بهتر در حال تحول است. چرا من’ و ‘چرا در حال حاضر طرز فکر را نمی بادبان ما در سراسر این دریا از تلاطم.

2. صبر – زمانی که در رکود صحبت می کنند کمتر و درک بیشتر با صبر و شکیبایی. می شود آن را نیاز برای به دست آوردن کسب و کار جدید و یا راه را برای شادی در خانه. در اصل صبر و شکیبایی در تمام جنبه های زندگی تبدیل شده است غیر قابل انکار و اجباری فضیلت است.

3. همدلی – من درک می کنم که کارفرمایان از تمام اندازه ها, ‘یک کارمند واحد’ به کسانی که فاقد از مردم بر روی تخته, تحت فوق العاده ای استرس های مالی. اما هر گونه تصمیم گیری امروز باید تکامل از اصل اساسی همدلی است. این زمان برای به دست آوردن اعتماد و نشان دادن محبت به عنوان آنجا که ممکن است.

4. تمرکز بر یادگیری – بسیاری از ما القا ‘درس های زندگی’ صدا ممکن است بی ربط در این زمان آمده است. هر یک از ما باید به فراموش شده و تازه دوباره چرخه آموزش. رفته اند روز از تمدید تدریس جلسه روز رویدادهای آموزشی و غیره. فردا ممکن است نیاز به سریع و واضح و متمرکز درس. نظری واعظان را از دست, زمین, زمینه, سطح حرفه ای با تجربه خواهد بود به سمت نگاه برای راهنمایی! زمان خود را برای هر یک از ما به پوشیدن یادگیری لکه.

5. شهود و نه فقط پیش بینی – بزرگترین چالش برای ما این است که ” تصمیم گیری. ‘آنالوگ نمونه سازی’ و ‘extrapolating از گذشته’, ممکن است راه درست را در پیش رو. پیش بینی و تحلیل یکپارچه سازی شهود انسان بیشتر خواهد بود و پربار. در این دوران از ابزار Medifestation (مدیتیشن + تجلی) باید قابل اطمینان ترین رابط.

6. Skills – مهارت های فردا ممکن است آینه با کسانی که ارائه شده توسط موسسات از امروز. زمان به ماندن آگاه و به روز در مورد آینده تغییر. چرا ما به دست آوردن آینده مهارت های دیروز!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im