دیوان عالی کشور حکم – ساخت آن را اجباری برای احزاب سیاسی به ارائه توجیهی برای فیلدینگ نامزدها با سوابق کیفری – علائم ادامه تلاش های خود برای معکوس کردن جرمانگاری سیاست است. در سال 2013 SC برداشته شود یک راه گریز در نمایندگی مردم عمل می کنند که راه را برای فوری رد صلاحیت محکوم نمایندگان مجلس و MLAs. اخیرا SC دستور ایجاد دادگاه های خاص به تلاش نمایندگان مجلس/ MLAs. از این پس احزاب سیاسی باید از انتشار در روزنامه رسمی وب سایت ها و سیستم عامل رسانه های اجتماعی جزئیات از پرونده های جنایی در برابر نامزدها و دلایل انتخاب آنها را در هزینه پاک کردن نامزدها.

در حالی که احزاب سیاسی می توان انتظار داشت به صور معمول خط که نامزدهای خود را قربانیان سیاسی دسیسه چنین سرسری پاسخ را عبور نمی اوری که در آن اتهامات شامل قتل و جرائم جنسی علیه زنان و فساد است. یک سازمان غیر دولتی ADR بود اشاره کرد و 109 درصد افزایش بین سالهای 2009 تا 2019 در انتخاب Lok سبها نمایندگان مجلس با جدی پرونده های جنایی مانند قتل و تجاوز به عنف. نامزدها در حال حاضر به لیست پرونده های جنایی در انتخابات گواهی حسن. اما SC جدید پيشابراه همچنین نیروهای حزب سیاسی را صریح مالکیت معیوب انتخاب است.

هر گونه تلاش برای توجیه بد نامزد یا trivialise شنیع جرائم می توانید دعوت عمومی opprobrium. اما از نظر قانونی debarring نامزدها در مواجهه با پرونده های جنایی است که بیاستفاده با توجه به گرایش پلیس به روی عیاشی و بیفکری کتاب رهبران مخالف به اتهام مانند غیر قانونی مجمع عمومی مانع بندگان شورش و غیره حتی زمانی که انجام تظاهرات صلح آمیز است. بهترین دوره خواهد بود برای احزاب سیاسی برای جلوگیری فیلدینگ جنایتکاران. چرا نمی توانید آنها را دنبال کنید ‘Swachh بهارات’ سیاست وقتی که می آید به انتصاب نامزد ؟ با احزاب اولویت بندی winnability بیش اخلاق مجرمان را شکوفا در سیاست و تا حد زیادی کمک به تضعیف حکومت قانون است.

مجلس دیگر نمی تواند چشم پوشی از تضاد منافع مطرح شده توسط نامزدهای جدی روبرو اتهامات جنایی گرفتن انتخاب و تبدیل شدن به وزیران. در کارناتاکا, جدید, جنگل, وزیر آناند سینگ متهم از استخراج غیر قانونی و نقض قوانین جنگل. سریع پیگیری موارد در برابر سیاستمداران می تواند عمل به عنوان یک عامل بازدارنده برای مجرمان به سیاست وارد کنید. این احتمال وجود دارد که احزاب ارائه خواهد شد مبهم تکراری توضیحات برای انتخاب بلیط در پاسخ به SC آخرین حاکم است. به بررسی عدم انطباق ارشد کارگردانی کرده است کمیسیون انتخابات به این رویکرد که در آن احزاب دست انداختن حکم. به عنوان ناظر انتخابات EC باید بازیگران هوشیار چشم را برای متخلف ،

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو