در مورد راه ما آرزو یکدیگر

من تولد این هفته است. آن را به خوبی رفت. آن روز من با داشتن یک شب راه رفتن بر روی تراس با شوهرم. ما با داشتن یک مکالمه عمومی تا این آمد. من صحبت در مورد تولد آرزوها ریختن در. و او به من گفت که آن را بی فایده بود. آنچه او گفته بود کمی مستقیم به جلو, اما او تا به حال یک نقطه. بلافاصله من تصمیم به گسترش این کلمه از طریق یک پست وبلاگ و در اینجا آن است.

من به سادگی بررسی گوشی من و به آرامی به او گفت: “شما می دانید بسیاری از مردم ارسال شده تولد داستان برای من در facebook’. خوشحال بودم اما او بی تفاوت است. در حال پرسیده شد که چرا او گفت: “تعداد بسیار کمی از مردم در تماس در روزهای دیگر از تولد. بیشتر مردم فقط بحث مانند آنها وجود دارد تعداد بسیار کمی در واقع ثابت کند که نیاز بود. تعداد بسیار کمی از مردم تماس بگیرید تا بدانید که فرد دیگری را به خوب بودن و اکثر مردم به سادگی می خواهید روز بزرگ به عنوان اگر تیراندازی. هر زمان که خواستیم کسی ‘تولدت مبارک’ یا ‘سالگرد مبارک’ ناگهان ما هیچ ایده چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد با او و یا او را دور از چشم ما. فرد دیگری ممکن است حضور در تشییع جنازه و یا داشتن یک بیماری اعضای خانواده و یا شاید خود از افسردگی رنج می برند و یا چیزی. ما هرگز نمی دانید. آنچه ما باید انجام دهید این است که شروع با سلام-سلام درخواست خود را به خوبی بودن و پس از آن تنها در صورتی تمام است که ما باید آنها آرزوی یک روز بزرگ است. تنها پس از آن می توان آن را یک روز شاد’

من مانند ” آره نقطه!’

من می دانم که هر کس با ما موافق خواهد شد اما حتی اگر چند انجام دهد و این درخواست در زندگی در حال حاضر به بعد من این را در نظر بگیرید نوشتن یک موفقیت است. بیایید آرزو یکدیگر بیشتر واقعا به جای فقط با انجام تشریفات. بیایید تغییر راه ما آرزو یکدیگر در روز خوب است.

ممکن است صلح وجود دارد.

(بدون جرم به هر کسی. من فراموش گرامی تمام آرزوهای من در روز تولد من و همیشه قبل از. با تشکر من مردم)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im