Aarogya Setu منبع باز: این کمک خواهد کرد که تماس با ردیابی برنامه امن تر و قوی

در یک خوش آمدید, توسعه دولت ساخته شده است Aarogya Setu برنامه منبع باز اجازه می دهد جامعه از توسعه دهندگان دسترسی به کد منبع است. در کنار این مرکز نیز راه اندازی شد یک اشکال فضل’ برنامه به همکاری با محققان و توسعه دهندگان برای تست و بهبود تماس با ردیابی نرم افزار. این می آید در برابر پس زمینه از نگرانی در مورد حریم خصوصی و امنیت داده ها که Aarogya Setu تا به حال تولید. از آنجا که برنامه با استفاده از بلوتوث و داده های مکان برای پیدا کردن اینکه آیا یک کاربر در تماس با یک Covid-19 فرد مثبت ترس وجود دارد که داده ها می تواند mishandled.

اما باز یابی نرم افزار اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای مطالعه کد منبع نقطه ای از اشکالات نشان می دهد بهبود کد و حتی نوع داده است که این برنامه طول می کشد از کاربران است. به طور کلی این را به ایجاد اعتماد در برنامه و کمک به سرکوب شک و تردید در مورد داده های pilferage و سوء استفاده. وجود دارد هیچ انکار که در پی Covid-19 pandemic, تماس, ردیابی نرم افزار در اینجا به ماندن بگیرید. پس از همه coronavirus با ما خواهد بود برای مدتی و دیگر بیماری های همه گیر ممکن است در اینده نزدیک. اما نگرانی در مورد این نرم افزار در آوردن یک نظارت دولت نیز مشروع است. بنابراین به منظور حفاظت از حریم و ارزش های دموکراتیک از جمله برنامه های نیاز به ساخته شده از طریق باز کردن مشارکت با مردم است.

تکنولوژی می تواند یک قدرت فوق العاده ای برای خوب است. اما آن را باید بر اساس اعتماد و شفافیت. این جایی است که ما ممکن است دیدن یک پارتیشن از جهان فن آوری در آینده نزدیک با چین فشار استبدادی که در آن مدل داده ها است که کاملا برای استفاده توسط دولتها و اعتماد مبتنی بر سیستم با مشارکت عمومی هستند و پشتیبانی توسط دموکراسی. حفظ ارزش های دموکراتیک و حفاظت فردی باید به پایه در جهان فن آوری. این است که در آن قوی محافظت از اطلاعات شخصی معماری ضروری است. علاوه بر اعتماد و مشارکت عمومی نیز کلیدی برای نوآوری است. Aarogya Setu گرفته است یک گام در مسیر درست است.

دفعات بازدید: همچنین: دولت باعث می شود Aarogya Setu منبع باز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>