Arvind Kejriwal را تعیین کننده پیروزی در دهلی نو پس از زشت ترین و قطبی کمپین ملی پایتخت دیده می شود در حافظه اخیر دارای چند درس به صورت ملی و سیاست است. در یک انتخابات که در آن وزیر بود به نام تروریست که در آن یک اتحادیه با وزیر مطرح شعارهای “گلی maaro”, نشسته, BJP MP مطرح ترس از ضد کا شاهین باغ معترضان آمدن به “تجاوز به عنف را خواهر” و روایت شد در مورد ارائه یک “زمان” را به شاهین باغ آن وسوسه انگیز است برای دیدن Kejriwal دوم پی در پی رفت و برگشت در دهلی نو به عنوان یک روشن انکار از نرم افزار-کا تظاهرات و به عنوان یک بزرگتر ملی پیام از دهلی رای دهندگان.

سیاست مقاومت خواهد بود بسیار شاداب با این نتیجه اما زمینه پیام های سیاسی در این حکم ممکن است کمی پیچیده تر است. اول Kejriwal را قطعی رفت و برگشت روشن است thumbs up برای مدل خود را از حکومت به “bijli نیمه paani maaf” مدل همراه با احیای دولت مدارس و بیمارستان ها. زمانی که AAP جاروب دهلی نو در سال 2015 آن را هنوز هم سوار ضد فساد در جنبش و حرکت است. Kejriwal را تکرار کنید در حال حاضر است یک پیروزی برای دولت خود را پیگیری ثبت در دفتر.

دوم در حالی که BJP نا امید خواهد شد با این شیب سقوط رای خود را به اشتراک گذاری از 56.9 درصد در سال 2019 که آن را جاروب تمام هفت کرسی های پارلمانی در شهر دهلی نو در سال های اخیر شده است مشخص می شود چه نامیده می شود مودی-Kejriwal رای دهندگان. این است که یک کلاس از رای دهندگان تلفن همراه که تمایل به رای دادن برای مودی در نظر سنجی های ملی و Kejriwal در سطح دولت است. Kejriwal درک این هست. او کاملا باز آفرینی خود را در ارتباطات عمومی تبدیل به دور از سیاست تقابل در برابر مودی به ظریفتر در نظر گرفته شود موقعیت.

زمانی که او به نام تروریست او خورده دست او و گفت: رای دهندگان اگر شما فکر می کنم من یک تروریست لطفا رای BJP. هنگامی که صفحه اصلی وزیر آمیت شاه گفت که دهلی موجود در مدارس شد و در یک لحظه او متواضعانه در پاسخ دعوت او را برای دیدن مدارس برای خودش گفت: “نمی سرگرم کننده را از کار سخت قرار داده و در دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر از دهلی مدارس دولتی.”

در آن حس Kejriwal در زمان یک برگ از نارندرا مودی اصلی راهکار سیاسی در گجرات هنگامی که او را تلافی به هر اتهام پرتاب او را در موقعیت آن را به عنوان یک حمله در پنج کرور Gujaratis. اگر مودی ساخته شده آن را مورد گجراتی ‘asmita’ سپس Kejriwal ساخته شده است آن را در مورد احترام به کار Dilliwalas و نگه داشتن آنچه که او به نام “سیاست کثیف” از حکومت مسائل. اگر مودی یک بار گفت که سیستم و فایل های باقی مانده اما او تا به حال تغییر راه آنها مشغول به کار در گجرات Kejriwal است به طور مشابه تام-tommed تغییرات بزرگ او ساخته شده است که به ترتیب پس از ساخت مدارس دولتی اجرا می شوند با تغییر راه آنها موفق.

سوم Kejriwal به وضوح نگه داشته و فاصله خود را از ضد کا تظاهرات. برای یک رهبر سیاسی که جعلی خود را حرفه ای در خیابان تظاهرات در دهلی سانتی متر را عدم تعامل با تظاهرات گفتن بود. گذشته از یک پرتاب-دور خط Manish Sisodia که او ایستاده بود با شاهین باغ AAP با جدیت اجتناب مسئله هر چند BJP سعی کردم به انتخابات تنها در مورد کا.

به جای Kejriwal گذاشته و ادعا می کنند به نام تجاری خود را از دينداری. او خوش خواند Hanuman Chalisa زمانی که goaded توسط یک تلویزیون لنگر. او اصرار داشت که او و حزب او “نه نرم ناسیونالیست” اما “سخت گرایان” حتی به او وعده داده شده برای شروع deshbhakti کلاس از در مدارس. هر دو مدعی بودند با هدف puncturing BJP سیاسی کپی رایت در هندو مذهب و پیکرنگاری از بهارات ماتا.

در این حکم آمده است با تاکید AAP حکومت موفقیت نه انکار از کا. AAP خود را به چالش نمی CAA در این انتخابات است.

چهارم افراطی از زبان برخی از BJP رهبران به پایین رفتن نیست به خوبی با بسیاری از دهلی رای دهندگان. در عین حال حزب بالا برده و رای خود را به اشتراک گذاری با چند نقطه بالاتر از 32.2 درصد آن را برنده 2015 در جذب بیش از آن هسته رای بانک. با هیچ سانتی متر و Manoj Tiwari بسیاری از gaffes backfiring BJP رفت و همه را با کا پیام و زیادی ندارد دیگری را ارائه دهد. دهلی شهری رای دهندگان را انتخاب کرده اند Kejriwal اما این نمی حل و فصل کا بحث است. BJP بعید است به بازگشت از آن است.

کنگره فروپاشی کامل نیز کمک AAP. اگر کنگره تا به حال نه کاملا نورد بیش از BJP ممکن است به خوبی انجام داده اند بسیار بهتر در سه راه مسابقه.

دهلی نو نشان داده و در عین حال دوباره که BJP را ملی موقعیت آن را قطع نمی کند زمانی که آن را مواجه با تعیین رهبر منطقه ای با یک پیام.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su