Aam Aadmi Party کشیده است غیر قابل تصور در ملی پایتخت: تاکید بر دستور است که تقریبا به عنوان گسترده به عنوان آن فوق العاده 2015 پیروزی. مقیاس AAP پیروزی نیز ملامت به BJP و آن هذلولی هندوها-در-خطر خودداری کنند. در حالی که AAP انتخابات متمرکز مستقیما در حکومت آن رکورد BJP موفق به فایده مقدار زیادی از فرصت های به انتخاب سوراخ در آن ضبط. در عوض در مجمع انتخابات BJP را لفاظی تمرکز بیشتر بر پاکستان از دولت محلی تخلیه. همچنین شرور و اهریمن مخالفان و سوار بر یک polarising کمپین مشخص شده توسط خشم و منفی که دهلی رای دهندگان قطعی رد کرد.

در واقع Kejriwal مسلما اختصاص نخست وزیر نارندرا راهکار برای تبدیل جداول در BJP. در این انتخابات Kejriwal این شعار به خوبی می توانست “sabka saath, sabka vikas” به عنوان او رفت و در یک شخصی در مبارزات انتخاباتی تاکید welfarist اقدامات خواستار محبوب دخالت دولت در طرح های, تاکید بر او هندو هویت. در همان زمان BJP به نظر میرسد که برداشت در رشته agitationist و سیاست رادیکال و افراطی به آن اضافه شده یک لبه آتش زا با خود بی سابقه “گلی maaro” تظاهرات و یا پیشنهاد که زنان رهبری, صلح آمیز, تحریک نگران لغو حقوق شهروندی بود به “تجاوز و کشتن”.

که بیش از حد ملی زمین موفق به حمل محکومیت با تحصیل کرده های جهان وطنی و aspirational رای دهندگان از سرمایه های ملی که همتایی فرهنگ ساخته شده در طول قرن ها است که بخشی از هویت خود را. در کنار BJP را شکست AAP نیز تا حد زیادی کمک کنگره belying BJP را به امید یک مثلثی مسابقه در دهلی نو. کنگره رهبری مرکزی ارسال سیگنال است که این حزب تا به حال کمی پوست در این بازی قبل از empting تقسیم ضد BJP رای. BJP را بی امان قلع و قمع کنگره ممکن است منجر کنگره به این نتیجه که اولین اولویت آن توقف BJP, حتی در هزینه های کشویی به بی ربطی در یک دولت است.

BJP بیش از حد سهم خود را از نگرانی به عنوان شهرت PM مودی و آمیت شاه به عنوان استادانه استراتژیست های سیاسی باید به سوال آمده در ماه های اخیر. بزرگ misfires شامل یک بی دست و پا کوتاه مدت داد با Ajit Pawar در ماهاراشترا بعد از یک خرید اینترنتی با متحد شیو سنا, در در, Jharkhand بدون AJSU و در حال سقوط کوتاه دائما امیدوار کننده NRC به دنبال کا که باعث ناآرامی در سراسر کشور به عنوان آن را افزایش می دهد شبح خرده بوروکراسی داده می شود از این قدرت برای اعلام هر کسی یک غیر شهروند و در حال حاضر شکست خورده polarising استراتژی برای دهلی نو است. در صورتی که استراتژی یک تمرین برای انتخابات در بنگال پس از آن دهلی درس است که BJP نمی تواند امید به خواستگاری رای دهندگان با یک منفی و polarising کمپین داشتن پتانسیل برای استوک خشونت است. برای یک بنگال رای دهندگان هستند و بیمار از خشونت سیاسی. برای یکی دیگر از رای دهندگان در حال حاضر به وضوح ساخت یک تمایز بین ملی و مسائل محلی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو