اگر چه از همان آغاز به طور کلی شمارش رفت و در AAP جهت امروز آنها سهم خود را از لحظات اضطراب. شاید آنچه به حزب و حامیان آن حداکثر وحشت بودند چند دور که در آن معاون وزیر Manish Sisodia شد انتهایی در Patparganj حوزه. AAP دولت در آموزش و پرورش تخته شده است و از همه مهمتر خوی او. در نهایت هر چند او به دست آورد.

آیا به عنوان بقیه AAP سنگین وزن ها مانند وزیر Arvind Kejriwal. Raghav Chadha از Rajinder نگر و آتیشی مارلینا از Kalkaji قابل توجه debutants در مجمع. دومی پیشرو در یک نقطه تنها با هفت رای وجود دارد جویدن ناخن لحظات در اینجا بیش از حد. Amanatullah خان برنده thumping برنده از Okhla حوزه در قلب شاهین باغ طوفان و پس از آن اعلام کرد در سخنرانی پیروزی که رای دهندگان فرستاده بود یک “زمان” به BJP – حفاری در اتحادیه خانه وزیر Amit Shah داشتن خواست رای دهندگان به فشار دکمه با چنین خشم است که این زمان خواهد بود احساس در شاهین باغ.

AAP نوردد دهلی نو برای زمان 2; BJP دستاوردهای کنگره نابود دوباره

BJP مبارزه گاهی اوقات از آن ساخته شده به نظر می رسد به عنوان اگر تمام انتخابات یک دستور در شاهین باغ, در مقابل افت نفرت سوخت تیراندازی پردیس خشونت و ناخالص پلیس بی کفایتی. امروز کارت امتیازی را می توان در راه های مختلف. اما یک چیز برای مطمئن, Delhi رای دهندگان متقاعد شدند بودند توسط BJP را راه حل. در کنار آن قابل توجه شکست را شامل خواهد شد که از Tajinder Bagga در هری نگر چون این بلیط تا به حال دیده شده است به عنوان ارتقاء از یک “ترول”. Kapil Mishra که پریدند بیش از AAP و همچنین استقبال معروفیت با بالا بردن “گلی maaro saalon ko” شعار از دست رفته در مدل شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de