AAP: پیروزی انتخاباتی و یا ایدئولوژیک از دست دادن ؟

AAP پیروزی برانگیخته طیف وسیعی از واکنش های. به حق آن را نشان دهنده پیروزی یک کل حیطه مباحث که برنده بیش از یک روح ناسیونالیسم. واقعیت این است که کنگره آمریکا سقوط کرد و در اثر انتقال آن رای گیری پایه AAP ذکر شده است به عنوان یکی دیگر از عوامل است. لیبرالها هستند و خوشحال که BJP نه تنها از دست داد اما انجام داده است تا قاطعانه با وجود تلاش های خود را به شکل مخاطبان و تحکیم هندو رای دادن. در همان زمان وجود دارد صدای درون لیبرال فضایی که احتیاط در حالی که Kejriwal ممکن است غالب در انتخابات آن بود که بی جی پی که برنده این جنگ ایدئولوژیک. AAP تا به حال به بیرون رفتن از راه خود را به رخ کشیدن آن اعتبار ملی و آن را در زمان دردهای بزرگ برای هدایت روشنی از این مسائل است که باید نام آن را آشکارا به حمایت از هر چیزی که دیده می شود می تواند به عنوان یک مسلمان شود. در اثر بی جی پی ساخته شده است آن را اجباری برای مخالفان به طور ضمنی تایید آن اکثریت موقعیت. در این معنا این است که نه تنها یک پیروزی برای AAP بلکه یکی برای BJP را بزرگتر کرد. اگر همه احزاب سیاسی در نهایت شرکت در به حاشیه راندن مسلمانان در این کشور و سپس خود را با پیروزی به پایان می رسد تا بی معنی در یک بزرگتر حس استدلال می رود.

این استدلال خوبی برای آن است که بی تردید حلقه ای از حقیقت در آن است. اما تفاوت های ظریف وجود دارد در نظر گرفته شود. درست است که AAP بازی های برگزار شده است یک بازی تاکتیکی میداد تا در هر تراز با علل است که می تواند فعال تحکیم هندو رای. و نشستن در جایی که آنها از آن ساخته شده بسیاری از حس برای آنها را به انجام این کار. به عنوان یک حزب آن هرگز به صراحت خود را تراز وسط قرار دارد با علت لیبرال در حالی که ساکن گسترده در همان ربع پس از آن است که اگر آن را هر گونه پرسش های وجودی در حالی که گزینه های آن را انجام داد.

همچنین تا آنجا که ناسیونالیسم می رود آن است که لیبرال میلی برای هر آشکار نیایش از این موضوع است که در تقابل با چگونه رای دهندگان پاسخ دهند. این واقعیت است که بی جی پی بوده و قادر به مناسب این پلت فرم به طور کامل به خودی خود بسیار قابل توجه است که با توجه به آن خطرناک رکورد در طول مبارزه. از سوی دیگر خود را رقیب اصلی کنگره به رهبری این کشور از دهه آزادی مبارزه برنده واقعا

پیروزی قاطع بر بی جی پی پت نفرت و پاکستان از دست داد و از آن سلسله رهبران به اعمال تروریسم. اگر با وجود این نوع از سابقه کنگره می یابد خود را در backfoot نیاز به آن را توجیه ملی و سابقه آن را تا حد زیادی به دلیل آن شده است تا ترسو در ساخت هر گونه ادعا در مورد این موضوع. AAP اولیه تلاش برای خنثی کردن این مزیت است که BJP در این جبهه با تلاش برای ایجاد یک جایگزین تعریف ناسیونالیسم. اولین گام در این است که به شدت مرتبط با ملی نمادهای عمومی و غالبا. سپس آن را تلاش برای پیوند ناسیونالیسم با این نوع اقدامات است که AAP شناخته شده است و نه با جمعی بخش. ایده خود را از ناسیونالیسم مثبت بعید است که به کمک آن مناسب این پلت فرم در دسترس نباشد اما شاید blunted لبه که BJP در غیر این صورت در این جبهه. همچنين نشان داده شده دیگر احزاب مخالف یک راه که در آن این موضوع را می توان در برخورد با.

در موضوع shying دور از ابراز هر گونه حمایت از اقلیت مسلمان و در واقع حمایت از پاکسازی شاهین باغ از معترضان در صرفا انتخاباتی حس AAP را محاسبه است که این امر در هر صورت جلب مسلمان رای معلوم می شود درست است. در یک سطح عمیق تر این واقعیت است که دهلی رای دهندگان تصمیم به رای دادن بر اساس دیگر از وابستگی مذهبی و ترس از اسلام است و آنچه قابل توجه است. حتی کسانی که در ساخت این استدلال در برابر AAP اذعان کرد که تا به حال AAP عمل متفاوت ممکن است شانس بسیار متفاوت در پای صندوقهای رای است.

فاصله بین دو جامعه یک واقعیت تاریخی. در حالی که بی جی پی اتحاد گسترده تر این شکاف و weaponised آن است و نه به تنهایی آن را ایجاد. اگر آن را قادر به دنبال یک استراتژی تحکیم هندو رای به این دلیل است که این احتمال وجود دارد. AAP موفقیت می آید نه از بی جی پی به چالش کشیدن این فرض اما در ساخت آن electorally بی اثر است. فاصله بین دو جامعه ممکن است هرگز به طور کامل ناپدید می شوند اما در صورتی متوقف می شود که تبدیل شدن به یک انتخاباتی سلاح پس از آن که باید تعداد به یک برنده. برای یک حزب سیاسی مسیر به پوسته پوسته شدن از زمان شارژ جمعی فضای دروغ ممکن است در از بین بردن انگیزه ای برای بهره برداری از این موضوع electorally و نه آنقدر به شدت در مقابله با این مسئله از حقوق اقلیت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im