رئیس بزرگ و مشاور ارشد در یک morose ازدحام تعجب آنچه اتفاق افتاد در راه به صندوق های رای و به همین دلیل است.

Big Boss: من احساس می کنم که کسی که گفت: “Dilli dur ast’. Dilli هرگز نگاه dur-er برای ما از اکنون به لطف Kejri.

Aide-in-Chief: من می خواهم بگویم که Kejri را thumping پیروزی اتحاد چپ ما به دنبال رنگ قرمز رو به جز قرمز است که یک کمونیست رنگ. آیا شما فکر می کنم ما می گویند ما شده ایم چپ زعفران رو?

BB: هرگز به ذهن رنگ از چهره ما. چگونه می تواند Kejri را مورد ضرب و شتم ما با وجود نه تنها ما بهترین تلاش بلکه بهترین تلاش های کنگره به ما کمک کنید ؟

یک-در-C: آره کنگره واقعا لنت ما دست کمک با رقابت صندلی هر چند آن را می دانستند و آن را یک شانس ایستادن نیست و بنابراین تقسیم ضد لوتوس رای. نه به ذکر است Rahul بابا ‘ ‘danda’ سخن گفتن که باید برنده ما برخی از همدردی. ما نمی توانست بهتر متحد از حزب بزرگ قدیمی که باید تغییر نام Grand منسوخ ،

BB: بنابراین با وجود همه این چگونه را Kejri برنده می شود ؟

یک-در-C: من حدس می زنم ‘گلی maro’ حرف از حامیان ما بود هیچ بازی برای Kejri را ‘بلی maro’.

BB: بلی maro?

یک-در-C: آره همه که بلی او spouted در مورد مدارس و بیمارستان ها و bijli-paani و مانند چنین مسائل است. اما نگران نباشید. آمده Lok سبها انتخابات همه کسانی که رای دادند برای Kejri خواهد رای برای ما و ما جیغ وداد بازی کردن با اکثریت روشن دیدن که چگونه به اصطلاح مخالفان به نظر می رسد بیشتر خم بر مخالفت خود را داخلی از مخالفت با ما.

BB: بیایید امیدواریم که حق با شماست و این که Kejri را احساس نمی کند که Dilli سانتی متر کافی نیست و او تلاش می کند تا بیش از من کار در مرکز است.

یک-در-C: آه آه. در حال حاضر که می تواند خبر بد اگر او تصمیم به انجام این کار …

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو