یک ووهان نویسنده طول می کشد در چین کمونیست ماشین و تبدیل به یک ستاره آنلاین

رمان نویس چینی وانگ نیش castigated مقامات محلی برای گمراه کردن ساکنان به فکر این بیماری نیست بسیار مسری است و می تواند کنترل شود.

عکس: دیوید Levenson/گتی ایماژ

به زودی پس از بالا رسمی در چین coronavirus زده کلان شهر ووهان خواست ساکنان برای نشان دادن قدردانی به حزب کمونیست برای حاوی سرایت محلی ادبی ستاره گذراند سوزش كردم ،

“دولت است که حکومت مردم است; آن وجود دارد برای خدمت به مردم” نوشت: وانگ فنگ چینی نویسنده بهتر شناخته شده با قلم نام نیش نیش در یک رسانه اجتماعی ارسال. “لطفا خود را به تکبر و تواضع نشان دادن قدردانی خود را به کارشناسی ارشد—میلیون ها نفر از ووهان مردم است.”

مارس 7 پست 43 ورود خانم وانگ “از خاطرات یک مهر و موم شده شهر” غم انگیز حساب مرگ و زندگی در زیر توده قرنطینه در ووهان است که دست آورد میلیون ها نفر از نمایش ها و برنده ستایش از خوانندگان برای صحت آن—درمان خود را به کر امور خارجه-رسانه های triumphalism در مورد حزب کمونیست مبارزه مرگبار پاتوژن.

خانم وانگ خاطرات تبدیل به یک نقطه کانونی تلخ آنلاین بحث بر ارزش اجازه می دهد صداهای مستقل که انحراف از روایت رسمی که تحت فشار قرار دادند با افزايش ابراز وجود در دست رئیس جمهور چین.

یک نمونه نادر از تصحيح انتقادی در مورد این بیماری همه گیر این خاطرات همچنین نشان می دهد که شکاف ها هنوز وجود دارد در حزب کمونیست سیستم اطلاعات کنترل برای کسانی که استادانه به اندازه کافی برای بهره برداری از آنها.

دولت اشتباه در جابجایی اولیه شیوع یک تم به طور منظم برای خانم وانگ که بارها و بارها castigated مقامات محلی برای گمراه ساکنان را به فکر که این بیماری نیست بسیار مسری است و می تواند کنترل یک پاسخ که او معتقد است هزینه های بی شماری زندگی می کند.

چین که گزارش شده بیش از 81,000 coronavirus موارد و در مورد 3,300, مرگ و میر, اعلام کرده است, موفقیت در مهار محلی انتقال به عنوان وارد عفونت اختصاص جدید ترین موارد در هفته های اخیر.

این نویسنده منتشر 60 و آنچه به نام او به مطلب نهایی در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در مارس 25, ساعت پس از مقامات گفت: این شهر فوق العاده مستند خواهد شد و در 8 آوریل. حامیان ابراز قدردانی خود را در حالی که منتقدان تمدید اتهامات که نویسنده پخش شایعات و تضعیف وحدت ملی.

ووهان را خالی Jiangtan پارک در Jan. 27 شهر چهارم بعد در مستند.

عکس: گتی ایماژ

“با تشکر از شما معلم نیش نیش برای تحمل طوفان از لام و سوء استفاده و به همه جهان از تفکر منطقی” یک کاربر توییتر مانند میکروبلاگینگ Weibo پلت فرم نوشت. “استقامت ما همه اینجا هستیم.”

کاربر دیگری را تشویق می کردند این خاطرات را استنتاج کرد و گفت خانم وانگ شده بود “شستشوی مغزی توسط آمریکایی دموکراسی و آزادی و فمینیسم.”

خاطرات گل نشسته بود با سانسور بیش از حد از دو ماه گذشته. نوشته شد و بارها و بارها پاک از محبوب ترین ها WeChat اجتماعی-رسانه, برنامه, در حالی که برخی از پست ها که خانم وانگ منتشر شده در Weibo مسدود شد.

Caixin محترم, چینی, کسب و کار, مجله و Jinri Toutiao اخبار-تجمع برنامه کمک خانم وانگ دور زدن سانسور با انتشار خاطرات خود را در سیستم عامل خود را که در آن نوشته اغلب به دست آورد دهها هزار نفر به صدها نفر از هزاران نفر از نمایش هر کدام.

مقامات به نظر می رسد به اجازه خانم وانگ خاطرات به ماندن آنلاین به عنوان یک “خروجی برای احساسات” و خیابان برای نظارت بر تمایلات گفت وو Qiang چینی سیاست محقق سابق و مدرس دانشگاه در پکن Tsinghua دانشگاه.

دیگر منتقدان با این حال به نظر می رسد خاموش شده اند توسط دولت است. در ماه فوریه حداقل دو نفر ناپدید شده پس از مستند سازی شرایط در ووهان با فیلم های آنلاین. برجسته Tsinghua دانشگاه استاد زو Zhangrun همچنین رفت و آرام پس از سرودن a critical essay on رئیس جمهور یازدهم را از دست داده و coronavirus با توجه به دوستان و آشنایان.

تحویل مواد غذایی به ووهان اقامت بیش از یکی از بسیاری از موانع برش شهرستان برای جلوگیری از مردم در حال حرکت در مورد, مارس 16.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک بازنشسته سرمایه دار خیلی مهم املاک و سیاسی متصل حزب کمونیست عضو رن Zhiqiang ناپدید شد در اواسط ماه مارس پس از حمله به آقای Xi رهبری در مقاله او به اشتراک گذاشته آنلاین با توجه به افرادی که می دانند آقای رن.

تلاش برای رسیدن به خانم وانگ 64 سال نیست موفق است. در دفتر خاطرات مطالب و Weibo نظرات او در توضیح بیشتر شدید منتقدان به عنوان ایدئولوژیک افراطیون که به دنبال سرکوب مستقل فکر می کردم.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“مردم مانند ما در یک میدان جنگ و نیش نیش است که برجسته ترین مبارزه با خبرنگار” تانگ Yiming چینی کلاسیک استاد در ووهان گفت: به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده مصاحبه منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

برخی از ووهان بومی می گویند خاطرات ارائه کرده و آنها را عاطفی و فکری تاسیسات. یکی از ساکنان جدا از خانواده برای بیش از دو ماه گفت که او تا به حال بارها و بارها با خواندن یک مطلب که در آن خانم وانگ با اشاره به مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به عنوان قتل نفس از آنجا که دولت شکست در پاسخ به بحران است.

“هر بار که من خواندن این مقاله من می خواهم به گریه” ساکن گفت.

خانم وانگ منتقل داخلی ووهان از شهر نانجینگ زمانی که او 2 ساله است. او اب و هوای مائو تسه تونگ را رادیکال انقلاب فرهنگی وجود دارد به عنوان یک نوجوان مشغول به کار به عنوان یک stevedore توسط رودخانه یانگ تسه و تبدیل به یک فیلمنامه در استانی پخش در حالی که او در زمان نوشتن داستان.

دو مرد ناپدید شده پس از خود را كلیك كنید تصویری گزارش مورد پرسش چین را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال به نظر می رسد چرا غیر تحریم سرایی در چین در مورد بحران شکوفا آنلاین و چگونه مقامات در حال هل دادن به عقب. عکس: اسحاق لارنس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک نویسنده انجام با ده ها تن از داستان کوتاه و رمان به نام او, او پس از خدمت به عنوان عضو رسمی نویسندگان انجمن در هوبئی استان که در ووهان پایتخت است. در سال 2010 او برنده چین معتبر Lu Xun جایزه ادبی برای رمان رمان “Qinduankou” در مورد گروهی از دوستان است که زندگی طرح میتوانست توسط یک تخریب پل.

خانم وانگ زندگی خود تکان بود که مقامات قفل شده ووهان در Jan. 23. مدت کوتاهی پس از, یک دوست پیشنهاد او نوشتن در مورد اینکه مجبور به زندگی در یک اقدام بی سابقه قرنطینه.

“شنیدن که من احساس کردم که زمانی که من می توانم نگه داشتن انتشارات کلمات من باید در ادامه انجام,” او نوشت: در اولین ورود در Jan. 25.

بعد از دو ماه او تاسف نصب مرگ و میر, رله, حکایات از, دکتر, دوستان, توضیح, قطعه ای از زندگی روزانه و برافراشته در دولت نقایص است که او بر این باور بود تشدید شیوع.

او نثر اغلب ساده و اشاره کرد. “این چند روز مرحوم به نظر می رسد نزدیک تر و نزدیک تر به من,” او نوشت. “یک همسایه پسر عموی درگذشت. آشنایی برادر کوچکتر درگذشت. یک دوست و پدر و مادر و همسر در تمام کشته و سپس خود او درگذشت. اشک نمی آمد که مردم گریه می کنند.”

در زمان او چپ مرموز پیام. به برخی از “آقای XYM” از نزدیکی شهرستان هوانگگنگ او ارائه شده او اقتباسی از “هفت گام آیه” شعر و قدمت آن حداقل به قرن پنجم.

این Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار که در آن coronavirus شناسایی شد در ووهان در Jan. 24.

عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“بسته خانواده در مهر شهر احساس, از جان گذشته, مردم در حال گریه کردن در میان یک بیماری همه گیر” او نوشت. “ما همه درد و رنج همان فاجعه چرا عجله به سرخ کردن هر یک از دیگر است.”

خانم وانگ اغلب اشاره به ووهان دولت اولیه ادعا می کند که این بیماری نبود شناخته شده برای انتقال بین انسان و سرایت بود “قابل پیشگیری و قابل کنترل است.” او excoriated حزب کمونیست بوروکراسی برای کاهش کادر به نیازهای عادی ،

“این کاملا یک موضوع را از شخصیت اخلاقی بلکه آنها بخشی از یک ماشین خاص,” او نوشت. “سریع بهره برداری از این دستگاه باعث می شود چشمان خود را به خیره تنها در مافوق خود و تبدیل شدن به قادر به دیدن توده های مردم عادی.”

محبوبیت خود را مجبور و حتی دولت-شخصیت های رسانه ای به وزن در. هو Xijin رئیس سردبیر ناسیونالیستی حزب کمونیست تلخیص جهانی بار گفت که نوشته های او را باید تحمل به عنوان یک خط تیره از رنگ بر پرده نقش دار از داستان مستند چین مبارزه با کروناویروس.

“هنگامی که ووهان مواجه با بزرگترین مشکلات, ‘نیش نیش خاطرات’ بکند در نقطه درد ما روان جمعی” آقای هو در Weibo نوشت.

بیشتر Coronavirus پوشش

  • کارگران بازگشت به چین, کارخانه, اما Coronavirus تقاضای جهانی لطمه می زند
  • چگونه Fauci یادآوریست, متقاعد مغلوب ساختن پیشی جستن در Coronavirus پاسخ
  • چگونه Coronavirus حملات خود را بدن
  • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus و اجتماعی فاصله

خانم وانگ جایگزین بین طعن و اجبار در هنگام برخورد با منتقدان او.

در پاسخ به ناشناس مقاله ظاهرا به قلم یک 16 ساله که پیشنهاد خانم وانگ شد ناسپاس بودن برای دولت اپیدمی پاسخ, پاسخ او را توصیف چگونه او غلبه رادیکال ایده هایی که او نیروی تغذیه در طول 1966-1976 انقلاب فرهنگی.

“شما و اصحاب خود را روز مثل این در آینده که در آن شما مبارزه خود را به پاک کردن زباله و سموم که ریخته شد را در ذهن نوجوان,” او نوشت.

در مطلب نهایی او تشبیه او را “چپ افراطی” منتقدان به کروناویروس است آلوده و آسیب رساندن به جامعه چینی در حالی که ضمن تشکر از او میلیون ها نفر از خوانندگان خود را تشویق.

“در طول این روزها من هرگز احساس تنهایی” او به او نوشت 4.2 میلیون Weibo پیروان انعقاد با یک نقل قول از کتاب مقدس: “من مبارزه را مبارزه خوب من به پایان رسید در این مسابقه من نگه داشته اند ایمان است.”

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im