یک لیست علاقه مندی های برای پست Covid-19 عصر: یک جامعه بهتر برای همه

  • هر بحران از گذشته شده است یک کاتالیزور برای بشریت به ظهور بهتر و قوی تر است. حتی به عنوان ما سعی می کنید برای زنده ماندن از طریق Covid-19 بحران پایه برای سالم کمتر تقسیم پایدار آینده در حال گرفتن ساخته شده است در حال حاضر

به عنوان جوامع و افراد در مقابله با Covid-19 بحران بدبینی از اخبار روزمره چرخه می تواند طاقت فرسا. حتی تجزیه و تحلیل سریع از تاریخ نشان می دهد که چگونه بشریت پدید آمده بهتر و قوی تر از هر بحران بزرگ از گذشته است. علمی تخیلی نویسنده ویلیام گیبسون است که با اعتبار این شرکت قول معروف “آینده است که در حال حاضر در اینجا. آن را فقط به طور مساوی توزیع نشده”. در این مقاله ما به ردیابی و پیش سازهای اولیه برای فردایی بهتر که در حال بازی کردن حتی در میان این بحران است. این مقاله یک لیست آرزو و برخی از این خواسته ممکن است نه بازی کردن. اما آن است که ارزش به رسمیت شناختن دانه از امید ارائه شده توسط هر یک از این احتمالات است.

1. بهتر و طولانی تر زندگی برای همه: این Covid-19 بحران انسانی فاجعه مقیاس بی سابقه است. در حال حاضر مقیاس بسیج جهانی پزشکی, علمی و عمومی بهداشت و سلامت جوامع است و به همان اندازه بی سابقه و به طور بالقوه می تواند درایو دو دهه از پیشرفت در دو سال آینده. دانشمندان را پیشرفت در روش های درمانی جدید و واکسن برای بیماری های فراتر از Covid-19. جهانی بهداشت عمومی در سیستم های ساخت ظرفیت و توسعه تحویل مدل در سرعت و مقیاس تصور هرگز قبل از. در پایان این بحران بشریت ظهور خواهد کرد قوی تر و انعطاف پذیر تر با یک دیگر انتظار طول عمر و کیفیت زندگی بهتر برای تمام جهان.

2. عادلانه تر جهان – این زمان برای جهانی درآمد اولیه: پست 2009-بحران دوران دیده است یک افزایش سریع در نابرابری جهانی با گسترده سیاسی و اجتماعی عواقب. بحران کنونی می تواند معکوس کردن این روند است. با لينک مستقيم نقد و انتقالات نورد از سراسر جهان در یک هرگز-قبل از مقیاس وجود دارد به دلیل امیدواریم که سازمان ملل می تواند به توسعه نوآورانه مدل به طور دائم حفظ درآمد اولیه مدل های خود را برای جمعیت های آسیب پذیر.

3. جدید طبیعی – اقتصاد در مقابل پایداری: با دولت های نقدی محدود به کمک مالی به تلاش های پایداری خودرو سازان تاکید بر سرمایه به سرمایه گذاری در وسایل نقلیه الکتریکی, انرژی پاک, راه اندازی خود را از دیدن بودجه خط لوله خشک و سوخت های فسیلی بینی به ماندن در کف تاریخی قیمت قوی وجود دارد headwinds برای پایداری جهانی جنبش است. اما, به عنوان, سازمان ملل, شرکت ها و افراد زنده از طریق این بحران و رسیدن به یک اجماع اجتماعی بر آنچه واقعا مهم است به دلیل وجود دارد امید است که این جنبش تنها مکث و توقف نیست. اگر یکی از درس ویروس به ما می آموزد آن است که زندگی و مسائل مهمتر از همه است. اقتصاد یک enabler برای حمایت از زندگی و نه بالعکس.

4. جهان کمتر تقسیم شده است: در سراسر جهان از 10 سال گذشته شاهد گسترش خلیج فارس بین سیاسی راست و چپ بال که ملل مختلف سعی در مقابله با حوادث پس از انتخابات سال 2009 بحران است. اما, وجود دارد, نشانه های اولیه از سیاسی جهانی روایت هماهنگی به حالت عادی مشخص می شود با کاهش سطح کلسیم با اکثر رهبران واقعا بازیگری با هم به نبرد اکثر جهانی “دشمن مشترک” از قرن گذشته. تند انسانی و اقتصادی هزینه های این بحران به طور بالقوه می تواند التیام شکسته سیاسی روایت از زمان ما است.

5. در کارشناسان ما اعتماد: در قرن 20 شد و در قرن علم است. پیشرفت علمی و تکنولوژیکی افزایش طول عمر و بهبود کیفیت زندگی اجتماعی برچیده موانع بهبود ثروت جهانی برداشته میلیاردها دلار از فقر متصل جوامع و تبدیل بشریت است. اما 21 st century شاهد چالش ها برای پیشرفت علمی – رشد ضد واکسیناسیون جنبش و جهانی آب و هوا انکار جنبش که بیشتر قابل توجه است. آن است که در حال حاضر به طور فزاینده ای روشن است که دانشمندان و پزشکان و “کارشناسان” (فن مقامات بهداشت عمومی و غیره.) منجر خواهد شد و بشریت را به نبرد در برابر ویروس. و در آن نهفته است امید برای آینده ای که در آن جوامع کشف اعتماد خود را در علم و تکنولوژی و تصمیم گیری مبتنی بر شواهد.

6. حزب ’22-’23: بیش از دو سال آینده افراد در سراسر جهان قربانی ترین شکل از “پاپ”: سفر, احزاب, اجتماعی و, رویدادهای ورزشی, مراکز سینما سالن ها و رستوران ها. در پایان این دو سال زمانی که یک توده مهم از جمعیت جهانی شده است واکسینه بسیار آرامش جهان را نفس آه دیدنی از انتشار و جشن مانند پیش از این هرگز. مردم سفر خواهد کرد, پارتی, شام خوردن و گرفتن تا دو سال از دست داد سرگرم کننده است. بحران ’20 است که به وضوح چیزی است که تاریخ فراموش نخواهد کرد به راحتی ولی از آن است که حزب ’22-’23 است که می تواند تبدیل به تعریف حافظه از طول عمر ما.

همانطور که ممکن است آشکار این روایات در حال حاضر اشاره در نحوه های مختلف, کمتر, آینده مثبت می تابه. اما تاریخ بشریت پیشرفت یک داستان از پیروزی امید بر ناامیدی و چشم انداز بیش از موانع و خوش بینی بیش از بدبینی. به عنوان بشریت می پردازد بزرگترین تهدید جهانی از قرن گذشته آن را ارزشمند است به شناسایی گرامی و تغذیه از دانه های کاشته شده و امروز برای فردایی بهتر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>