عروسی در زمان Covid-19

این nikaah مراسم خواهر من-در-قانون — برگزار شد که یک haldi مراسم یک روز قبل از آن در زوم وجود دارد یک حس عصبانیت و هیجان است که قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش. وجود بزرگان که خوشحال و marvelling در چه تکنولوژی خریداری شده مردم از New Delhi, New York, بمبئی, بوپال و دیگر نقاط جهان هم برای حضور در یک مناسبت شادی. آنهایی که جوان — امید معتاد به گوشی های هوشمند خود و تبادل نظر — به طور پیش فرض سپرده به دست زدن به/پاسخ tech نمایش داده شد و اشکالات. همه این است که دیده می شود هر کس که وارد شده است در و بی سر و صدا در حال امیدوار است که تکنولوژی اجازه نمی دهد آنها را.

اولین چیزی که من متوجه این است که با تکان دادن دیوانه وار در صفحه جدید pairi-pauna عمو ji, عمه او. تقریبا هر کس است که با تکان دادن در روی صفحه نمایش خود را به حضور خود را احساس. آن را خنده دار و بی دست و پا را همه در همان زمان کسی است که به درخواست که در آن دکمه قطع است, کسی است, سیگار کشیدن, دور, در حالی که دیگران وجود دارد که هنوز در نظر گرفتن سهام از وضعیت و تعجب “چه جهنم است که اتفاق می افتد”. شما تقریبا می توانید تصویر است که یاد مهابهاراتا از فرقه کلاسیک Jaane Bhi Do Yaaron که در آن Dhritrashtra می رود “یه kya ho raha hai بهایی” (آنچه در زمین اتفاق می افتد). حداقل این چیزی است که بسیاری از مردم در آن زوم تماس باید تعجب شده است.

در حال حاضر تعداد کمی از شما ممکن است فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که رفتن پشت یک عروسی — خاطرات است که شما می خواهید برای همیشه گرامی بخشی از مانند عموزاده و دوستان بودن با عروس به سهولت وحشت یا “کشتن” پروانه ها در معده قبل از مراسم. همه که انجام می گیرد در این عروسی بیش از حد به عنوان قبل از nikaahعروس برگزار زوم حزب با تمام خواهران و دوستان به آنها یک حس “بودن وجود دارد” با او هنگامی که او آماده شدن برای مراسم — درست مثل یک در به طور منظم ،

این nikaah است در مورد گرفتن در جریان است و ما به روز رسانی به موقع از عروس برادر که نقش های دیجیتال تشریفات اینجا. او با صبر و حوصله همه می گوید — و نشانی از یک کار بزرگ از ساکت کردن تقریبا همه —که عروس تقریبا آماده یا قاضی است که در حال اجرا در اواخر, در میان چیزهای دیگر. وجود دارد هیچ گله مند یا من من کننده است که یکی ممکن است انتظار می رود در به طور منظم عروسی در مورد آن داغ شدن بیش از حد, بیش از حد سرد و یا غذا نیست که خدمت — ناب shaadi شکایت. یا حداقل شما نمی تواند بشنود grumbles و مومبلس اگر هر گونه وجود دارد!

در حال حاضر مراسم قرار بود — و بیشتر هستند — شاد موارد که در آن شما با خانواده و دوستان و جشن و سرور زمان. داشتن گفت که آنها را به بسیاری — و منظور من یک مقدار زیادی از کار را برای هر دو خانواده درگیر می شود. سازماندهی یک عروسی می تواند یک لجستیکی کابوس — از بدانند دکوراسیون به سازماندهی حمل و نقل و ساخت انواع ترتیبات برای مهمانان و فلان چیز — که همه را یک مالی و عاطفی تلفات در همه درگیر. البته وجود یک کل بسیاری از سرگرم کننده و شادی اما آن را در یک قیمت می آیند گاهی اوقات یک سنگین است.

این nikaah همه چیز است که کلبی مانند من می خواهم در یک عروسی. شما لازم نیست که به معاشرت با افرادی که شما هرگز ملاقات یا ملاقات نکرده در سال است. شما واقعا نمی باید که تلاش اضافی واقعا پانسمان کردن. اگر چه به طور عادلانه هر کس در این یکی را یک تلاش صادقانه و لباس بودند در fineries. و آیا من اشتباه نمی کنید, من هیچ مشکلی با هر کسی که آن را به صورت منظم و مراسم عروسی و یا به هر یک خود را — اما برای همه مناسب تر برای من این است که فنجان چای. اعتماد به من وقتی که من می گویند این دردناک بود به اندازه کافی برای انجام آن را برای عروسی خود من.

حقیقت گفته شود, حضور در اکثر مراسم عروسی است که بدون هیچ زحمتی برای من در بسیاری از سطوح که در این عصر جدید عروسی احساس سعادت — یک نسیم به بخشی از.

این nikaah مراسم کوتاه و شیرین بود و به زودی از آن زمان به پیشنهاد نعمت به newly-wed, زن و شوهر است. در اینجا بیش از حد شما نیست باید صبر کنید در یک خط در نزدیکی این مرحله که در آن عروس و داماد جعلی هستند خندان — مثل من در عروسی من — نیمی از زمان. وجود دارد بدون دست و پا عکس و یا عکاسان عروسی فریاد “نگاه کن اینجا ایستاده وجود دارد.”

سرگرم کننده واقعیت: من sis در قانون و در حال حاضر شوهر چاشنی طراحان عروسی به خود دیده اند از ‘خرد’ صدها بار. بنابراین به یک معنا اگر کسی می تواند در واقع کشش مجازی عروسی بدون هر گونه اشکالات و سپس آن را تا به حال به آنها را. شاید به همین دلیل است که آنها همه آرامش و خونسردی و هم به یک نگاه اجمالی در مورد نحوه گاهی اوقات هر دو عروس و داماد بیش از حد قرار داده فشارها بر روی خود را دارند.

و اگر شما فکر می کنم که Zoom عروسی فاقد “احساسی” را لمس کنید و یا نمی خواهد که داستان است که شما می خواهید بگویید نوه های خود را و سپس شما در اشتباه هستند. عروس عینک لباس همان مادر او تن در عروسی خود را شاد و اشک ریختن شد با احساسی عموزاده دوستان و مسیس. و سپس کیک عروسی — تنها زمانی که من آرزو من در واقع وجود دارد — که قطع شد توسط زن و شوهر است.

این عروسی تا به حال تمام عطر و طعم شما می خواهید و تجربه در ‘واقعی’ عروسی. در یک جهان در برخورد با این حال همه گیر مجازی عروسی می آید به عنوان یک یادآوری است که عشق می تواند پیدا کردن یک راه زندگی است برای رفتن بر روی. شما می توانید یک عروسی, پیشنهاد نعمت و عشق و احساس به همان مقدار از شادی و بدون بیش از حد بالا shenanigans. چه چیزی بیشتر شما می توانید در یک بار سطل پول نقد بیش از حد. همه در همه این بود که یک درجه یک امر و یک است که من به طور کامل لذت می برد. حداقل من شکایت در مورد یکی خرید اینترنتی از Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>