پیاده روی در زمان تاج

آن زمان بازتاب عمیق و مشتاق مشاهده است. به اطراف خود نگاه کنید و توجه داشته باشید به عنوان جهان خود را تبدیل

اواخر شب من راه رفتن بر روی تراس. قبل از انتخاب و پیر بالیوود آهنگ بازی از اتاق من. آن زمان دوست داشتنی برای منعکس کردن در سکوت تاریک است.

Sirius درخشان می درخشد و من خوش آمد می گوید و آن را با یک سپاسگزار لبخند. بعد از همه وجود ما بستگی دارد می توانید دیگر; تاج همه تغییر کرده است. خوشبختانه خورشید و ماه هنوز افزایش شباهنگ می درخشد اطمینان هر شب.

چند سال پیش پسر من داده بود نام ستاره برای سگ های ولگرد در محل. وجود دارد, خوش تیپ Deneb و همسر Sirius که به دنبال ما در شب راه می رود. من آنها را نمی بینم دیگر. متاسفانه خود به خود بستر هنگامی که به اندازه کافی تحت فشار قرار دادند و آنها را دور از خود را به طور منظم ثابت شده. بر خلاف انسان نمی مراقبت از سالمند خود.

مداوم هواپیماهای بدون سرنشین از آسمان منحرف من و من نگاه کردن به تعجب در براق بلند بدن یک هواپیمای باری. آن است که نادر به اندازه کافی دید. ذهن من strays به کودکی که ما را متوقف خواهد کرد بازی برای wondrously رعایت یک هواپیما در آسمان است.

دروازه creaks و من مواجه با یکی دیگر از نادر بینایی یک نقاب همسایه مراحل چشمان darting ترس, خرید کیسه در دست است. Atypically من می خواهم به تماس به او برای چت. او scampers دور در میان گرد و خاکی ماشین. به دنبال در dhobi را ترک ایستگاه, من تعجب می کنم که چگونه خانواده خود را مدیریت.

یک بار نویس نوشت: از خانواده تنظیم برای فضاهای کوچک و همکاری به جای نا امید شدن. درست نمی گم ؟ ما در حال یادگیری به نوع و متفکر. اما ما همچنین یادگیری برای مراقبت از خودمان را برای اولین بار قبل از دیگران. ما در حال یادگیری صرفه جویی و تمرکز بر اتمام وعده های غذایی قبل از پخت و پز ، من اندک اندک خوردن به جای بلعیدن من شکلات یا پنیر مورد علاقه – و خواندن کتاب های من آهسته تر!

من یادگیری به اجتناب از مواد محرک است که نمی توان یک تفاوت بزرگ و تمرکز بر روی چیزهایی که انجام دهد. و مهم ترین نکاتی توجه کنم و ruminate بیش از حد معمول است. جذب تغییرات و تلقین به خود نظم و انضباط این ناچیز ویروس مجبور است بر ما.

جهان منتظر بهبود می یابد و همانطور که ما خودمان را راه اندازی مجدد قبل از اینکه ما قدم به عقب به تغییر زندگی است. به زودی. باید آن را یک تجدید دیدار با ارزش خود ارضایی…

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>