هند به نظر می رسد آماده برای مدیریت زمان همه گیر باعث ووهان ویروس, اما دیگر به همان اندازه مرگبار پاتوژن از افراط گرایی مذهبی است که در انکوباتور در سراسر خط دیورند در افغانستان است. این اتحاد شوم مفاهیم برای هند به عنوان گواه در سال های اخیر داعش-K حمله بر 25 مارس در 200-قوی مذهبی جماعت در تاریخی Gurdwara هری صاحب رای در کابل. 25 سیک ها از جمله یک نوزاد به طرز وحشیانه ای کشته شدند در حمله مخوف, مدت شش ساعت.

سیک ها نزدیک دو lakhs در 80s (در قبل از مجاهدین عصر) بودند تحمل خود را به دلیل اعتقاد به کتاب مقدس به جای بت پرستی. سیک ها و اقلیت های دیگر نیز خود را در اماکن مذهبی آمده اند تحت افزایش حملات با زمان اعداد رو به کاهش به سختی 700.

در ماه ژوئیه گذشته برجسته سیک رهبر Awtar سینگ Khalsa تنها غیر مسلمان صوتی در لویه Jirgah (افغانستان) کشته شد با 20 نفر دیگر در یک حمله انتحاری در کابل. در عین حال یکی دیگر از حمله در ماه مارس سال جاری 32 شیعه بودند به طرز وحشیانه ای کشته شدند. این حمله در کابل به دنبال داشت تا روز بعد با از راه دور فعال انفجار در مجاورت مراسم تشییع جنازه به عنوان cremations هستند متنفر توسط اسلامگرایان و crematoriums هستند که به زور بسته است.

پس از حملات کوچک سیک و هندو جمعیت افغانستان تلاش کرده است به مهاجرت به کشورهای دیگر حتی به طور موقت یکی شدن در جلال آباد و یا در سراسر خیبر. ما Congressman Jim کاستاریکا خواسته است تا دولت او را به پناه بردن به آزار و اذیت جوامع است.

قریب به اتفاق تمایل به بازگشت به هند است. آن انداخته است تا یک مشکل و معضل به عنوان تخلیه خواهد شد كه به رأی عدم اعتماد به نفس در رژیم کنونی اشرف غنی. آن را در نهایت منجر به نابودی افغانستان اتصال با گورو ناناک میراث پس از بی معنی غارت از بامیان بودا? واضح است که این جا به داعش و طالبان توحیدی الگو خراسان كنند.

مغز متفکر کابل حمله عبدالله اوراکزی یک ملی پاکستان به عنوان شناخته شده اسلم فاروقی شده است دستگیر شده توسط امنیت ملی بازداشت شدند. او مشکوک پس زمینه داشتن عمل با تحریک طالبان پاکستان و دیگر گروه ها. داشتن شده است به تازگی مسح به عنوان رهبر او درگیر شد در خرده داخل گروه رقابت.

حمله اتحاد شوم ضمنی پیام برای هند به عنوان داعش ادعا کرد که terror squad شامل ابو Khalid al-Hindi اصل محمد سيد (28) ساکن Kasargod در کرالا است. اگر تایید این امر او را دوم داعش بمب گذار انتحاری پس از ابو Yusuf al-هندی یا شفیع Amar که حذف شد در اوت 2015. شک و تردید بوجود آمده اند که برخی از گزارش ها اشاره می کنند که Muhsin کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژوئن 2019. ممکن است اقدام به استفاده از هند اتصال به عنوان یکی دیگر از دکتر تفرقه ترفند تبلیغاتی است.

پریما نظر آن را دشوار است به این باور است که حمله در کابل شده است می تواند هماهنگ و بدون ISI تسهیل و همدستی. به نظر می رسد بخشی از پاکستان طراحی برای سرپا نگه داشتن قابل قبول طالبان و استفاده از داعش برای حقه های کثیف.

نیا اتحاد پیوست تحقیقات و امید است که طرح خواهد شد هم پاشید, با طالبان نشان اولیه تعیین. طبق اطلاعات تحلیلگران سایت و دیگر محققان نزدیک به 40 درصد است-K رهبران افغانستان و پاکستان باید وابستگی متقابل با گروه های دیگر. کشف اخیر از سه مشترک Mustaquils (اردوگاه) از طالبان و جیش-e-محمد در ولایت ننگرهار که در آن هند + تصاویر استخدام نیز عامل امتیاز به sterner چالش برای ما. عنوان هشدار مطرح شده توسط Castelium.AI آمریکایی فن آوری های نظارتی آژانس پاکستان مورد استفاده Covid-19 بحران به نصف آن ترور سازمان دیده بان لیست از 7,600 به 3,800 حذف حتی مخوف Zaki-ur-Rehman Lakhwi.

افغانستان نسبت به برخورد فاجعه بار, فاجعه, ایالات متحده آمریکا تصمیم گرفته است به رها کردن دولت افغانستان. مشکل شده است سپاری به پاکستان و طالبان است. مبهم توافق با طالبان در فوریه 29, به دنبال رها قانونی تشکیل دولت و بسیار مورد نیاز تلاش از ساختمان دموکراتیک و تحمل جامعه است. ترین جالب عنصر است — امتیازات بالغ بر کناره گیری بدون دولت حتی در حال ساخته شده به بحث و تبادل نظر. وجود دارد هیچ پارامترهای قابل اثبات و وظایف مورد انتظار از طالبان به جز کاهش خشونت بموقع شیرین توسط آزادی زندانیان.

با صراحت جدید آمریکا سیاست است — افغان شما را در خود, و ما خاموش! این پس از غرق شدن بیش از 3 تریلیون و از همه مهمتر از دست دادن بیش از 4000 زندگی از جمله پیمانکاران غیر نظامی. در طول تعامل با عبور از افغان دانشجویان در IMA در Dec 2014 با وجود تلاش های مکرر برای ایجاد منطقه ای خود را, اقوام توجهی پاسخ — ما افغان ها. بسیار گرامی رویای در حال تحول بیشتر در حد متوسط کلامی مدل و جامعه حمایت یکپارچه نیروهای امنیتی استفاده مشترک از نفوذ غرب با عربستان و اردن حق امتیاز نهفته در ژنده پوش.

طالبان به دست آوردن افزایش متعالی در برابر برخی از مقاومت ملی افغانستان دفاع و امنیت با نیروی رو به کاهش کمک های باقی مانده از ناتو و مأموریت حمایت قاطع از آن است که یک افراطی بازی بزرگ به راه انداخته است. القاعده طالبان داعش TTP IMU و چند جلسه شورای رقابت مانند کویته, Miran Shah در حال رقابت به مقیاس جدیدتر ارتفاعات سلفیگری. این بازی دارای جانبه قومی بومی بازیکنان پشتون, تاجیک, ازبک, هزاره, بین المللی نوازندگان — Uighurs, ترکان قزاق ها و ملیت های دیگر. ضرب المثل قدیمی است که در افغانستان جنگ سالاران توافق می تواند تنها یک چیز — برای ادامه نزاع است افزود: یکی دیگر شوم ابعاد رقابتی نشان داده افراط گرایی است. تلخ آینده ای در انتظار نسل های آینده مردم افغانستان به خصوص زنان است.

به عنوان جهانی مبارزه Covid-19 همه گیر آن خواهد شد مناسب به یادآوری است که هنری کیسینجر راز سفر به چین از طریق روت و تسهیل پاکستان است. مداوم بیمار-توصیه midwifing تاخت و تاز در افغانستان است که به احتمال زیاد به جوانه مرگبارتر contagions. جورج Santana, معروف اظهار داشت: “کسانی که نمی توانند به یاد داشته باشید گذشته محکوم به تکرار آن”. ما همیشه در حال یادگیری از تاریخ ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de