بانکوک

بازارهای سهام در سراسر جهان شد تا حد زیادی رام دوشنبه پس از روز عظیم نوسانات سرمایه گذاران به هضم جدید اقدامات حمایت مالی از جمله بانک مرکزی اروپا وعده قیف 750 میلیارد یورو ($817 میلیارد دلار به بازارهای مالی است.

ضریب اطمینان بازار به نظر می رسد شکننده به عنوان سرمایه گذاران با عجله به تبدیل دارایی به پول نقد نیروبخش برای یک مدت طولانی coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

پس از باز شدن بالاتر سهام اروپا شد معاملات پایین کرد و شاخص DAX ریختن 0.7% به 8,386.11. شاخص CAC 40 در پاریس کاهش یافت 0.4% به 3,738.37. بریتانیا FTSE 100 1.5% سقوط کرد به 5,006.56.

در ظهر داو جونز شاخص تا حدود 1 درصد است.

نشانه هایی که شیوع آن تاثیر خواهد بود گسترده و طولانی مدت را تضعیف تلاش ها برای سرسخت حجامت در بازار.

حتی قیمت ها برای سرمایه گذاری دیده می شود که بسیار امن مانند دراز مدت ایالات متحده Treasurys شده اند افتادن به عنوان سرمایه گذاران با عجله به جمع آوری پول.

استرالیا S&P / ASX/200 کاهش یافته است 3.4% به 4,782.90 پس از این بانک مرکزی اعلام کرد که برش آن سیاست نرخ بهره را با 0.25 درصد به یک رکورد کم 0.25% در میان دیگر اقدامات.

“این شگفت انگیز است چگونه حساسیت ما تبدیل شده ایم به بانک های مرکزی انداختن تعداد زیادی و مقدار زیادی از پول نقد در بازارهای دور” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص داد تا 1.0% به 16,552,83 در حالی که در کره جنوبی Kospi غرق 7.5% به 1,471.61. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص 2.6% به 21,709.40 و شاخص ترکیبی شانگهای ریختن 0.9% به 2,704.89.

هند Sensex غرق 2.7 درصد و تایوان معیار کاهش 5.8%. سهام در جنوب شرقی آسیا نیز کاهش یافت.

این ضرر و زیان به دنبال بیش از 1300 نقطه یا 6.3 درصد کاهش چهارشنبه در میانگین صنعتی داو جونز است که در حال حاضر با توجه به تقریبا همه از آن سود پس از رئیس جمهور تهمت انتخاب شد در سال 2016.

بازار بورس نیویورک گفت: اواخر روز چهارشنبه آن را به طور موقت نزدیک آن یاد طبقه تجاری در پایین منهتن و حرکت به همه-تجارت الکترونیکی آغاز و تا روز دوشنبه به عنوان یک گام احتیاطی در میان شیوع کروناویروس.

قیمت نفت کاهش یافت و 24% در چهارشنبه انداختن زیر $21 هر بشکه نفت برای اولین بار از سال 2002. روز پنجشنبه ایالات متحده معیار خام صعود 11.3% و یا $2.30 دلار 22.67 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد برداشت $1.19 دلار 26.07 در هر بشکه رسید.

به عنوان بزرگ عصری اقتصاد retrench در حالی که بسیاری از جامعه می آید به توقف در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس, سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای کمک به از بانک مرکزی و دیگر مقامات در سراسر جهان برای حمایت از اقتصاد تا زمانی که آن را می توانید شروع به بازگشایی شده است.

آنها یک شات بزرگ از سهشنبه است و زمانی که برگ برنده دولت در جریان قانونگذاران در یک برنامه است که می تواند پیشی بگیرد $1 تریلیون و تغذیه اعلام کرد آخرین حرکت برای حمایت از بازار.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بسته کمک های تصویب شده در اوایل روز چهارشنبه توسط سنا برای تضمین مرخصی استعلاجی به کارگران که بیمار قرار می گیرند. آقای تهمت اقتدار تحت 70 سال دفاع تولید قانون به دولت قدرت بیشتری به هدایت و تولید توسط شرکت های خصوصی و سعی کنید برای غلبه بر کمبود ماسک در هواکش و سایر لوازم.

اواخر روز چهارشنبه فدرال رزرو گفت: آن را ایجاد اورژانس تسهیلات وام برای کمک به unclog اعتباری کوتاه مدت بازار شده است که مختل به شیوع ویروسی. در حدود همان زمان بانک مرکزی اروپا راه اندازی شد گسترش برنامه خرید دارایی های مالی در تلاش برای آرام کردن بازار. 750 میلیارد یورو در خرید با هدف نگه داشتن نرخ بهره پایین و مطمئن شوید این بانک نرخ پایین دریافت از طریق به اقتصاد است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

سرمایه گذاران در حال مبارزه با قطعیت در مورد چگونه به شدت به اقتصاد ضربه چقدر سود شرکت ها را و چگونه بسیاری از شرکت ها ممکن است به ورشکستگی با توجه به بحران نقدی.

حتی قیمت برای دراز مدت ایالات متحده Treasurys که دیده می شود به عنوان برخی از امن ترین امکان سرمایه گذاری کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران به فروش می رسد آنچه می تواند به جمع آوری پول. تحت فشار قرار دادند که عملکرد 10 ساله خزانه داری بالاتر به 1.13%. آن را به تازگی کاهش یافته و به زیر 1% و برای اولین بار.

این ضرب وشتم در حال ایجاد یک “بحران نقدی” است که اعمال فشار بر موسسات مالی گفت: جکسون وانگ کهربا تپه سرمایه در هنگ کنگ است.

“همین دلیل است که بازارهای مالی در حال انجام بدی” آقای وانگ گفت.

آشفتگی نیز تاب بازار ارز خارجی است.

“آن را به نقدینگی و عدم تطابق به عنوان وجود دارد به مراتب بیشتر دلار آمریکا در تقاضا از در حال حاضر در پیشنهاد” آقای Innes گفت.

دلار در 109.71 ین تا از 108.07 ین اواخر روز چهارشنبه. یورو کاهش یافت و به $1.0752 از $1.0913.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im