یک ستاره برای همیشه لطفا برای: در مواجهه با یک نبرد دشوار Sushant Singh Rajput باید رسیده به دوستان

Sushant Singh Rajput, من تو را دیدم شما در این فیلم Detective Byomkesh Bakshi و تعجب که شما را با عجیب و غریب سگ و شارپ صفحه نمایش با حضور. به زودی پس از آن در MS Dhoni: The Untold Story, شما برجسته بودند. هر زمان به خاطر دارم فیلم می بینم Dhoni چهره شما – شما آنقدر یکپارچه با آن در زیر پوست خیلی کریکت. شما ظاهرا روت برای یک سال و نیم تکمیل پنبه حلاجی شده خود را از جمله Dhoni معروف هلی شات. Sachin Tendulkar فکر کردم شما یک کریکت زمانی که او کشف شما در عمل است.

چاد کرو

پس از آن من می خواهم نقطه شما در, تبلیغات در هوردنجس و مجله را پوشش می دهد و هر جا که دیگری خود را لذت بخش و مفرح شیوه از طریق میدرخشید. شما نظر می رسید پس از مثبت و اعتماد به نفس در موفقیت شما کنده کاری کردن برای خودتان. شوهر من و من مشتاق تئاتر علاقمندان می دانستم که شما تا به حال راه رفتن است. ما شاهد Chhichhore چون شما در آن بودند.

به همین دلیل است که شما در نظر گرفتن زندگی خود را ترک کرده است ما را حیرت زده کرد. ده روز پس از مرگ خود ما هنوز در وضعیتی وخیم به عنوان بسیاری از شما طرفداران و دوستان و همکاران و آشنایان. ما نمی توانیم تصور کنید که غم و اندوه از شما عزیزان.

اما شما عزادار شد, به عنوان به خوبی. پلیس داروهای ضد افسردگی در اتاق خود را. دوستان خود را نشان می دهد که شما به مبارزه با یک کمپین اسمیر. کسانی که در پشت آن شد با استفاده از نفوذ خود برای تاثیر کار خود را. شما می خواهم ظاهرا از دست داد هفت فیلم در شش ماه. شما شروع به ناامیدی. در یکی از پست شما beseeched طرفداران خود را به تماشای فیلم Sonchiriya. من هیچ godfather شما به آنها گفت. شما مطمئن بودند آینده خود را به عنوان یک بازیگر حتی پس از 11 فیلم, بسیاری از آنها پیروزی در دفتر جعبه را.

به نظر می رسد شما به تمسخر در حال ظهور به عنوان یک بازیگر تلویزیون اولین متلک کسانی که تصمیم آنها نمی مانند شما برای متوسط خود را تربیت و جدا به شما نشان می دهد محل خود را’ مبادا شما انعطاف پذیری خود را چوب اسکنه خورده عضلات و فلش جذابیت خود را برای به دست آوردن طرفداران بیشتر از مجاز برای ‘خارجی’.

اگر این درست است پس اول بیایید اشک به این واقعیت در مورد لام مبارزات. لام مبارزات رانده شده توسط قدرت یا نفوذ به درک اما با ترس و ناامنی. کسانی که حسادت و استعداد خود را در حال ترس است که شما ممکن است رسیدن به ستاره ها استفاده از زور به شما را پایین بکشد. آنها تهدید بالقوه خود را. استقرار آنها و منحرف کردن منابع نیست برای پیشبرد بسیاری خود را دارند اما برای صدمه زدن به دیگری است. تجاوز خود را می گوید از ترس خود را نمی ممکن است. شکننده و ملتهب غرور بنابراین به راحتی تحقیر شده میبیند نشان می دهد یک حس کاذب از قدرت است. آنها متوسل به اهانت به پوشش برای عدم انعطاف پذیری است.

بیشتر لام مبارزات قرعه کشی دروغ. یک دسته از دروغ آزادانه صحبت هستند تحت فشار قرار دادند در اطراف خائنانه. کسانی که تولید دروغ اما flippantly هستند نادان از آن درست, اثرات, از آنچه در آن می کند و در عوض به آنها. آنها اچ selves خود را ندانسته به تاریکی.

اسطوره مملو از جمله آموزش. زمانی که Yudhishtira به دروغ اعلام Ashwathama مرده در مهاباراتا او به خلع سلاح شکست ناپذیر Dronacharya در نبرد. Dronacharya به عنوان Ashwathama پدر است numbed با غم و اندوه میسازد کردن سلاح های خود را و در لحظات حمله کردند و سر بریده. یک طرح حیله گر برای پیروز شدن بر یک دشمن قدرتمند ظاهر کار می کند. اما زودتر از این اتفاق می افتد Yudhishtira گفتاری دروغ خرس اثر خود را به خوبی بودن. ارابه خود را که تا این لحظه همیشه بالای زمین می آید توفنده به تیره گل. در یک سکته مغزی گذشته خود شایستگی مصرف می شود.

این داستان است که به منظور احتیاط ما. یک دروغ می تواند از بین بردن طول عمر فضیلت.

شما شناخته شده این, شما ممکن است شنیده مخالفان خود پرداخت کمی توجه و راه می رفت. اما دوستان می گویند شما حساس بودند و دلسوز و پرشور و در زمان چیز به قلب است. شما احتمالا به عقب گرفته شده توسط کوچکی از افراد توانا و نیش زده با بی عدالتی از آن همه است. شما خواندن نیچه و سارتر در تلاش چیزهای عمیق تر بازی گیتار نوشت و اشعار. جستجوی شما بود وجودی که بسیار برای معنای زندگی به عنوان دلیل از مادر خود را از مرگ در حالی که شما هنوز یک نوجوان.

این واقعیت را ثابت کرد. در افسردگی این قدرت عاطفی ما اوراق قرضه است که اغلب ما را نگه می دارد شناور است. حتی به عنوان ضربه برای نابودی خود را به نظر می رسد قریب به اتفاق ما نگرانی عمیق خود را برای رفاه عزیزان ما دارد ما را از ضرب آسیب رساندن به خودمان. من می توانم این را به خودم صدای درون صحبت می کند من نمی توانم این کار را به آنها.

در عین حال شما رسیده به بسیاری از دیگران که عشق و احترام و عشق ورزیدن شما هر یک من تصور را به یاد شما را از موفقیت های خود را, چگونه آن را دشوار است به آن را به محل شما در حال حاضر; نعمت خود را از داشتن هوش به نظر می رسد استعداد و فرصت, چیزهایی که با پول نمی توان خرید; چگونه خوش شانس شما بودند. برخی ممکن است توصیه می شود بیمار در مواجهه با سختی و به ایمان. دیگران را به اشتراک گذاشته اند قصه خود را از مغاک تیره بودن در شکم نهنگ. ظهور خود را می باید تصریح کرد که با این حال ناامید کننده و pointlessly و نزدیک به آستانه شما نیست برای شما را به زندگی خود را. برخی را در آغوش گرفت شما ساخته شده شما را به خنده و شلاق تا خود را مورد علاقه میان وعده.

هر در راه خود را خواهد به شما گفته خود را به ارزش و جایگاه خود را’. وجود دارد در میان ستاره در نزدیکی ماه شما خیلی مشتاقانه نگاه خود را از طریق تلسکوپ تشویق دوستان برای به اشتراک گذاشتن در خود جای تعجب است. هر یک را می خواستم شما زنده است و مبارزه. RIP.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>