تقسیم امریکا: ایالات متحده باقی مانده سرزمین فرصت ها, اما رویای آمریکایی در حال مرگ است برای بسیاری از

دو چهره متضاد آمریکا رویت شد طی هفته گذشته. آن شاهد اولین فضای تجاری راه اندازی از مردم به مدار SpaceX به عنوان یک شرکت خصوصی ارسال دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی در آن اژدها کپسول. این نمایانگر آن است که ما حفظ برتری در تکنولوژی و کارآفرینی; در واقع برای بسیاری از محققان و متخصصان در بخش فن آوری آن را هنوز هم به مقصد انتخاب کنید. ایالات متحده و اتحاد شوروی در جنگ سرد نقش مهمی در موفق آمریکایی ماموریت آپولو به ماه در حال حاضر به عنوان فناوری رقابت بین آمریکا و چین hots آن را می تواند برگرداند مسابقه فضایی.

در کنار یک کمتر معتبر طرف جامعه آمریکا در حال ظهور است به عنوان اعتراضات گسترده و شورش فوران در بیش از یک دوجین از شهرهای آمریکا بیش از خونسرد قتل یک آفریقایی-آمریکایی به نام جورج فلوید توسط, سرکش, سفید, افسر پلیس است. قتل است و موجب خشم گسترده در خشونت پلیس و نژادپرستی نهادینه. اضافه کردن به این ناسیونالیسم پوپولیستی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که سوخت به آتش اضافه شده. ناسیونالیسم پوپولیستی است که همیشه یک ناسیونالیسم قومی privileging خاص جامعه دیده می شود به عنوان “جریان اصلی” یک نتیجه رفتن در برابر دانه از قانون اساسی تضمین برابر شهروندی برای همه. این افزایش می دهد به یک قومی و سیاسی قطبی وضعیت است که می تواند قابل اشتعال است.

یکی ممکن است درک یک فرآیند مشابه از ناسیونالیسم پوپولیستی در هند با موارد مکرر از مسلمان طعمه و همچنین تبعیض آمیز کا-NRC دسته کوچک موسیقی جاز. آن را فقط به عنوان خوب است که بحث طرح در سراسر کشور NRC کنار گذاشتهشدن شده اند در حال حاضر آنها سزاوار آرام بود…. این نیز قابل توجه است که گسترده ضد کا-NRC تظاهرات در هند شده اند و صلح آمیز و هدفمند در حالی که غارت و تخریب و آتش بمب گذاری شده اند نشانه از همتایان آمریکایی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما در تلاش است تا رهبری در یکی دیگر از حوزه نشان می دهد گسترش G7 شامل هند و استرالیا و کره جنوبی و روسیه است. این نوآورانه در تعدادی از جبهه. آن را به رسمیت می شناسد که G7 است محدود باشگاه از کشورهای غنی است که نمی بسیار انجام شده توسط خود را نشان می دهد آمریکا بازگشته است در این بازی چند جانبه به جای آن رفتن به تنهایی آن را به رسمیت می شناسد بیهودگی از جمله چین در چند جانبه گروه بندی به عنوان دومی را به باک لیبرال قوانین بر اساس سفارش. در حالی که این گروه در واقع می توان خوش آمدید و دوباره تاکید رهبری آمریکا مداوم بحران داخلی قرار می دهد یک علامت سوال در واشنگتن دفاع از نظم لیبرال.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>