تایلند

یک سرباز عصبانی بیش از یک ملک معامله رفته ترش کشته شدن 29 نفر و زخمی شدن 57 در یک داد و بیداد که میرسد چهار مکان در داخل و اطراف شمال شرقی تایلندی شهر ناخون راتچاسیما قبل از او کشته شد مرده اوایل یکشنبه.

بسیاری از قربانیان در شهر ترمینال 21 مرکز خرید که در آن تیرانداز برگزار شد در برابر یک شبه محاصره با یورش به تفنگ و مهمات به سرقت رفته از ارتش خود را پایه.

“این یک تعارض شخصی … بیش از یک خانه معامله” نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه از ناخون راتچاسیما پس از سفر وجود دارد برای دیدار با بازماندگان مجروح. آقای چان-اوچا افزود که درگیری شد و با یکی از بستگان سرباز افسر فرمانده.

این دزد مسلح Sgt. مسلح ، Jakrapanth Thomma شد خشم در یک معامله زمین میانجیگری فرمانده خود را در قانون به عنوان آنجا که مقامات شده اند قادر به تعیین. او یکی دیگر از قربانیان خود را. او سرهنگ Anantarote Krasae اولین قربانی قبل از سرقت اسلحه از ارتش اردوگاه و رفتن به مرکز خرید, تیراندازی شدید در طول راه مردم در داخل و خارج ساختمان ،

در حالی که جزئیات هنوز به طور رسمی در این مورد کارشناسان در مسائل نظامی شناسایی کمبودهای جدی در نحوه سلاح بودند تامین می کند. که مسلح ربوده سه تفنگ و دو مسلسل از ارتش خود را پایه و فرار در یک سرقت وسیله نقلیه نظامی “نشان می دهد که سطح کنترل بر این پایه اسلحه خانه بود و محزون می خوانی کافی از نظر نیروی انسانی و محدودیت دسترسی به” مایکل پیکارد, پژوهش, مدیر GunPolicy.org گفت: آسوشیتد پرس.

تایلند بدترین جرم تیراندازی وادار به جستجوی روح در جنوب شرقی آسیا کشور 69 میلیون دلار که در آن ارتش به مدت طولانی مدل دهید خود را به عنوان محافظ از ملت و تحت سلطه سیاست برای دهه یا مخالف و یا از پشت صحنه.

“این حادثه بی سابقه در تایلند” آقای چان-اوچا به خبرنگاران گفت: به عنوان او به تلفات تعداد پس از بازدید از قربانیان در بیمارستان. در پایان روز تلفات افزایش یافته بود به 29 نفر کشته شدند. مرگ و میر پیشی گرفته تایلند اصلی حمله به غیرنظامیان یک 2015, بمب گذاری در حرم در بانکوک به قتل 20 نفر که گفته می شود انجام شده توسط قاچاقچیان انسان در تلافی سرکوب در شبکه خود ،

“من امیدوارم که این تنها و آخرین حادثه که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد. هیچ کس می خواهد این اتفاق می افتد. این می تواند به دلیل این فرد سلامت روان در این لحظه خاص گفت:” آقای چان-اوچا به گفته آسوشیتد پرس

به رهبری توسط پلیس و سربازان صدها نفر از خریداران فرار از مرکز در طول 12 ساعت بست. خیزان پایین آنها فرار در گروه های کوچک خیره و خسته. در یک نقطه, نیروهای مسلح پدید آمده در اجرای حمل کودکان کوچک است.

پس از ترین های بازار کارکنان و خریداران تخلیه شدند مشترک پلیس و ارتش تیم شکار مسلح و او را کشتند.

استان فرماندار Wichien Chantaranochai در یکشنبه شب گفت: در مجموع 29 نفر کشته و 57 زخمی شدند.

مدار بسته فیلم های تلویزیون از داخل بازار پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که فرد مسلح با لباس سیاه و با پوشیدن یک ماسک تفنگ خود را پرتاب بیش از شانه خود را با هیچ نشانه ای از افراد دیگر در اطراف.

با توجه به رسانه های محلی آقای Thomma مشغول به کار در یک پایگاه ارتش نزدیک به ناخون راتچاسیما است که در حدود 155 کیلومتر از بانکوک پایتخت. او یک تیرانداز تیز و در زمان بسیاری از دوره های ویژه در انجام حملات از جمله برنامه ریزی کمین ارتش, منابع گفت. تایلندی رسانه ها گزارش دادند او اغلب ارسال شده عکس های از سلاح ها در رسانه های اجتماعی.

قتل آغاز شد و در حدود 3 بعد از ظهر روز شنبه زمانی که سرباز افتتاح شد آتش سوزی در یک خانه قبل از حرکت به یک اردوگاه ارتش و رانندگی پس از آن به بازار در یک سرقت Humvee.

در برخی از نقطه در طول روز سرباز حمله اردوگاه ارتش را به سلاح سازی به بازوی خود بخشند. به طور کلی Sattawoot Kiatsarn فرمانده منطقه دوم فرمان.

ساعت قبل از او شروع به تیراندازی در شنبه آقای Thomma تا به حال ارسال شده در Facebook حساب افشاگری مردم حریص قبل از حساب خود شده بود تعطیل توسط این شرکت است.

Facebook گفت: آن را حذف کرده بود مشکوک را به حساب.

“وجود دارد هیچ جایی در Facebook برای افرادی که مرتکب این نوع از قساوت و نه ما اجازه می دهد مردم را به ستایش و یا حمایت از این حمله” یک Facebook نماینده در بیانیه ای گفت.

عمده تیراندازی نادر در تایلند دیگر از دور در جنوب که در آن قدیمی دهه شورشیان همچنان ادامه دارد.

همچنین شناخته شده با نام های تاریخی Korat, Nakhon Ratchasima, جمعیت حدود 250,000. آن را به یک پارک ملی محبوب برای آن فیل وحشی اما نسبتا فقیر در شمال شرقی منطقه یکی از, کمتر, بازدید, مناطق, برای, تایلند, ده ها میلیون نفر از گردشگران با توجه به آسوشیتد پرس.

بیش از 1000 نفر در سوگواری قربانیان یکشنبه شب در یک شب زنده داری به رهبری راهبان بودایی در این شهر میدان شهر. آنها شمع روشن و شعار می دادند. پیام همدردی برای آخرین تراژدی فرستاده شد توسط کشورهای مختلف است. سفارت ایالات متحده در آن گفت: “در کنار مردم تایلند, غمگین, حوادث غم انگیز در ناخون راتچاسیما” گزارش آسوشیتد پرس.

این داستان شد به گزارش رویترز،. گزارش اضافی توسط Athit Perawongmetha, Jiraporn Kuhakan, Prapan Chankaew و Patpicha Tanakasempipat در ناخون راتچاسیما; Panarat Thepgumpanat, Orathai Sriring و Juarawee Kittisilpa در بانکوک; نوشتن توسط کی Johnson; ویرایش توسط دیوید گریگوری سیمون کامرون-مور ژاکلین وانگ, Alex ریچاردسون و Philippa فلچر. مواد از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو