سایه کارت

این یکی تقدیم به همه زنان وجود دارد که باور کلیشه شعار ” عادلانه دوست داشتنی است.’ وجود دارد تعصب وقتی که می آید به رنگ پوست. برای زمان بسیار قدیم ما شاهد بوده است و به ازدواج تبلیغات درخواست برای یک نمایشگاه ،

‘می خواستم قد بلند و باریک, نمایشگاه, محیط و در عین حال ساده. باید مایل به کمک در کار خانه و دفتر. مو بلند, کامل, لبخند, محبت, غنی, وفادار, جهان وطنی. و غیره و غیره…’

(متوجه کلاه لطفا و این قسمت لیستی از خواسته ها. چه جالب این است که به جای یک آگهی است که می پرسد برای کیفیت که نه ده بار نه از این خواهد مرد.)

نه اینکه جنسیتی در اینجا اما صادق بودن. اجازه می دهد تا چهره آن – یک زن عادلانه در نظر گرفته شده است یک الهه ندارم! و متاسفانه در هند آن است که بسیار شایع و حتی امروز. پوست رنگ یک کودک و یا یک عروس همیشه صحبت از! حتی دسته بندی شده در مسابقه ، کشور ما یک زمین فراوان با رنگ و فرهنگ است. هر بخشی از ما شبه جزیره فام مردم و این چیزی است که باعث می شود ما یک ملت از تنوع است.

یک تکه بزرگ از این است که می تواند در شرکت های بزرگ bigwigs که می خواستم به خود را به فروش و انصاف و کرم. و با تشکر از جنگهای صلیبی توسط Ram Subramanium دو سال پیش ما یک شروع است. به uncolour هند آن را بیش از فقط یک مرد که بسیار به درستی می گوید که شرکت های بزرگ Bigwigs فقط یک نوع از این کمپانی هند شرقی که موفق شده اند در محیط ما 100 سال است. به جای تمرکز از رشد و پیشرفت و اقتصاد آنها حفر شده در داخل سر ما از سن بسیار جوان است که عادلانه دوست داشتنی است. نمایشگاه مردم ایستاده شانس گرفتن کار پرطرفدار, یک دختر نمایشگاه را پیدا خواهد کرد خود غنی مرد موفق. عادلانه دختر زیبا است.

اما زیبا است که در واقع در قلب او. آن است که او همدلانه توانایی به عشق و مراقبت. یک زن زیبا است که انعطاف پذیر است که قوی و مهربان است. او است که هرگز می دهد تا بدون توجه به آنچه شانس ممکن است. زیبایی او است و نه وابسته در سایه کارت برای او بیش از یک رنگ.

بسیاری از ما سرخپوستان هستند wheatish و از آن یک تن است که این جهان می بالد ، چرا دیگری وجود داشته باشد برنزه سرو و یا افرادی که حمام آفتاب در هر فرصتی آنها را دریافت کنم ؟ اما برای مردسالار دلیل ما ساخته شده به این باور است که انصاف و زیبایی بروید با هم.

حتی امروز در مغازه های لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد ردیف و ردیف از کرم ها که جیغ – سفیدی و انصاف و بی عیب.. حوضچه سفید زیبایی روزانه نقطه-کمتر روشن کرم. …Lakme کامل درخشندگی شدید سفید روز Creme. …گارنیر سفید کامل چند عمل و انصاف و کرم. …لوتوس Herbals Whiteglow پوست سفید & کننده ژل کرم. …VLCC پوست Snigdha کرم صورت. …Biotique زیستی قاصدک نا محدود سرم روشن کننده.

و جواب من به همه آنها است – شما نیاز به رفتن. ما نمی باید به طور نا محدود, بی عیب و یا عادلانه است. ما که هستیم و غرور خودمان را در آن. زن بودن از ماده بستگی ندارد او رنگ آن متکی بر ذهن او.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>