دور دوم از Coronavirus اخراج را آغاز کرده است. چند امن هستند.

مردم برای اولین بار به از دست دادن شغل خود مشغول به کار در, رستوران ها, مراکز خرید و هتل ها و مکان های دیگر که بسته به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس. بالاتر کار ماهر که اغلب نمی نیاز به تماس شخصی به نظر می رسید امن تر است.

که چگونه آن را تبدیل.

موج دوم از دست دادن شغل است که هدف قرار دادن کسانی که فکر می کردند که امن است. کسب و کار است که راه اندازی کارکنان به محل کار از خانه در حال تخمگذار آنها را به عنوان فروش شاقول. شرکت وکلا در حال دیدن شغل های خشک است. دولت و کارگران در حال furloughed به عنوان دولت و بودجه شهرستان در حال فشرده. و مراقبت های بهداشتی کارگران درگیر مبارزه با این بیماری همه گیر در حال درد و رنج است.

دیگر خاموش شدن ناگهانی ادامه بزرگتر این موج دوم می تواند تبدیل به, خطر تکرار عمیق و طولانی مدت کار رکود که همراه با 2007-09 رکود است.

اجماع از 57 اقتصاددانان مورد بررسی در این ماه توسط وال استریت ژورنال است که 14.4 میلیون شغل از دست رفته خواهد شد در ماه های آینده و نرخ بیکاری افزایش خواهد یافت و به رکورد 13 درصد در ماه ژوئن از 50 سال اخیر از 3.5% در ماه فوریه است. در حال حاضر نزدیک به 17 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری در سه هفته گذشته dwarfing هر دوره از اخراج های دسته جمعی ثبت شده پس از جنگ جهانی دوم است.

گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اکونومیست از اقتصاد آکسفورد پروژه های 27.9 میلیون شغل از دست داده خواهد شد و صنایع فراتر از آن دستور به بستن حساب خواهد شد برای 8 میلیون به 10 میلیون یک سطح کار تخریب همتراز با 2007-09 رکود است.

اقتصاد آکسفورد انگلستان یک-بر اساس پیش بینی و مشاوره در پروژه مارس شغل گزارش که ضبط خواهد شد در اواخر مارس اخراج خواهد شد نشان می دهد کاهش به 3.4 میلیون کسب و کار-کارگران خدمات از جمله وکلا و معماران و مشاوران و تبلیغات حرفه ای و همچنین 1.5 میلیون غیرضروری مراقبت های بهداشتی کارگران و 100,000 اطلاعات کارگران از جمله کسانی که مشغول به کار در رسانه ها و ارتباطات از راه دور.

“ویروس شوک قائل سراسر بخش های که ما در ابتدا فکر کردم:” آقای Daco گفت.

Gary Cuozzo صاحب PYMEUP نرم افزار در Wallingford, Conn., گفت: در هفته های اخیر او را دریافت تنها چند صد دلار در پرداخت از مشتریان از جمله تولید کنندگان و سازمان های غیر انتفاعی و خرده فروشان که او میزبان وب سایت و ایجاد برنامه های کاربردی. این به اندازه کافی به پرداخت $3,000 قبض برق خود را برای سرورها و دیگر تجهیزات بسیار کمتر پرداخت حقوق و دستمزد خود.

“مشتریانی که پرداخت می شود مانند ساعت 10 به علاوه به طور ناگهانی اواخر,” او گفت:. “من از طریق سوزاندن تمام پول من است.”

آقای Cuozzo متوقف طراحی حقوق و دستمزد چند هفته پیش ثبت شده است برای مزایای بیکاری. او اساسا داوطلبانه در تلاش برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور. او می تواند در خانه کار می کنند و یا به تنهایی در کسب و کار خود را اما که کمی کمک کند. “ما هیچ پروژه های نرم افزاری” آقای Cuozzo گفت. “همه چیز را در خود نگه دارد.”

کسانی که شاغل در صنایع که در آن کار از خانه امکان پذیر است روبرو هستند گسترده اخراج, گفت ZipRecruiter کار اقتصاددان جولیا Pollak. استخدام در سایت خود گذاشته و بیش از 400 نفر از آن از 1200 کارمند تمام وقت در پایان ماه مارس.

یک نظر سنجی از بازدید کنندگان به کار-جستجو در سایت پیدا 39 درصد شاغل در کسب و کار و خدمات حرفه ای گزارش آنها گذاشته تقریبا همان نرخ به عنوان پاسخ دهندگان در خرده فروشی و عمده فروشی تجارت. (فعال جویندگان کار به احتمال زیاد گذاشته از متوسط آمریکایی است.) در میان پاسخ دهندگان که هنوز هم تا به حال شغل های بسیاری را در یقه سفید صنایع گفت: خود را ساعت قطع شد.

“هر شرکت است که برنامه ریزی شده بود برای باز کردن یک مکان دوم است که استخدام یک معمار یک طراح و پیمانکار—آنها باز نیست که محل این سال و این افراد در حال حاضر نمی خواهد که شغل. هر شرکت برنامه ریزی برای رفتن عمومی در این سال که, استخدام حسابدار, مشاوران, حرفه ای روابط عمومی—آنها تخمگذار کردن تمام کسانی که در تیم گفت:” خانم Pollak.

قانون شرکت مجبور به کاهش کارکنان و کاهش پرداخت به دادگاه تا حد زیادی بسته حل و فصل بحث در مکث و چند معاملات جدید زده بودن.

شهر نیویورک-بر اساس Cadwalader, Wickersham & تفت LLP 400-شرکت وکیل متخصص در خدمات مالی کاهش می یابد کاردانی حقوق 25% و همکاران در حال حاضر دریافت غرامت. شرکت به طور معمول اخراج وکلای تنها به عنوان آخرین چاره اما دیگر مستقر در نیویورک شرکت پریر Cashman LLP است furloughing برخی از همکاران. یک سخنگوی این انتظار برای آنها را به یاد به زودی.

بیکر Donelson یک 700-وکیل شرکت با برخی از 20 دفاتر در جنوب شرقی و اقیانوس اطلس منطقه کاهش می یابد برای جبران همکاران و کارکنان 20 درصد. تیموتی Lupinacci شرکت رئیس و مدیر اجرایی گفت: برخی از مشتریان خواسته اند این شرکت برای متوقف کردن کار و یا تاخیر در پرداخت. “شرکت های حقوقی در حال رفتن به بالا از اولویت,” او گفت:.

چگونه ما کار از خانه نیست این مشکل گفت: کارن ریچاردسون مدیر اجرایی در انجمن ملی زنان وکلا. “این است: آیا می شود کار را برای ما انجام دهید؟”

Gary Cuozzo صاحب PYMEUP نرم افزار گروه متوقف شد, طراحی حقوق و دستمزد به نگه داشتن کسب و کار خود را شناور.

عکس: Cuozzo خانواده

در حالی که coronavirus تیره و تار است خدمات اضطراری و فشرده-مراقبت از بخشهای بیمارستان شده اند برش انتخابی عمل جراحی و مراقبت های معمول که به طور معمول پرداخت صورتحساب به منظور آزاد کردن منابع است.

“در یک معنا ما به نوعی قربانی است که درآمد برای بهداشت عمومی بهره” گفت: Daniel Philbin, یک متخصص قلب و عروق در انگلستان قلب و عروق موسسه در منچستر, N. H. “بیمارستان سیستم واقعا رو باور نکردنی بحران به این دلیل—دیگر منحنی می شود تحت فشار قرار دادند که بیشتر آنها با تصمیم گیری های دشوار در مورد اشتغال است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه به خاموش شدن ناگهانی تحت تاثیر کار شما ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

امیلی هیل فکر کار خود را به عنوان دستیار دندانپزشکی امن بود که در یک در خواست زمینه و شاغل از طریق نظامی است. او را به عنوان یک پیمانکار در یک کلینیک دندانپزشکی در فورت هود در تگزاس است.

“من همیشه احساس untouchable,” او گفت:. “این واقعا شما را در محل شما.”

هنگامی که کلمه از امکان اخراج و شروع به گسترش در اواسط ماه مارس درمانگاه کارکنان انتظار می رود یک یا دو هفته بدون پرداخت. کارکنان به شوخی به اشتراک گذاشته یک ارائه پاورپوینت در مورد چگونه به فایل برای مزایای بیکاری. که سند شد ضروری هنگامی که او و همکاران او مطلع شدند آنها می شود بدون کار حداقل از طریق ژوئن 19. نظامی داده بود توقف دستور کار همه غیر ضروری پیمانکاران در پایه به منظور محدود کردن هر گونه خطر آنها ممکن است گسترش Covid-19.

“این رفت و از هیچ معامله بزرگ به” اوه خدای من چه خاكي بر سرم بريزم به انجام دهید؟’ “به گفته خانم هیل که در حال حاضر جمع آوری $320 یک هفته در مزایای بیکاری. او و دیگر گذاشته و کارگران هستند به احتمال زیاد برای دیدن بزرگتر پرداخت زمانی که ایالات متحده توزیع اضافی بودجه فدرال.

شهر کارگران در Hialeah, Fla., به برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری به ساکنان در اتومبیل های خود را در 9 آوریل.

عکس: کریستبل herrera/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

ساندرا افروزی یک راننده اتوبوس برای Loudoun County, Va., حمل و نقل کارمندان فدرال و دیگر کارگران از خانه های حومه شهر واشنگتن مشاغل. در آخرین هفته از ماه مارس ridership میزان به تنها دو یا سه نفر در اتوبوس در هر روز. قرارداد شرکت او مشغول به کار گذاشته و او را در مارس 27 بعد از مقامات شهرستان به شدت کاهش می یابد برنامه سرویس و مرتبط پرداخت.

“به پرداخت نمی شود در همه—که یک شوک گفت:” خانم شب زنده داری, 45, که با پشتیبانی از پنج فرزند در خانه. “ما فکر این امر می تواند کاهش می یابد ساعت و شاید بیشتر آموزش ایمنی و کار تعمیر و نگهداری” است که مشترک در طول آهسته دوره مانند تعطیل هفته. او برای اعمال بیکاری و گفته شد او را دریافت $322 یک هفته است اما در عین حال برای دریافت پرداخت.

دولت و دولت های محلی که استخدام 20 میلیون نیست ایمنی بدن. بر خلاف دولت فدرال آنها به طور کلی نیاز به تعادل خود را از کتاب در هر سال است. به عنوان مالیات بر درآمد, فرو, اخراج و کاهش هزینه تبدیل لازم است.

ایالتی و محلی اشتغال در اول برگزار شد و ثابت در طول 2007-09 رکود با تشکر فدرال محرک اما از رکود تا پایان به اواسط سال 2013 از آن سقوط 700,000 به عنوان درآمد و مالیات بر دارایی رسید سقوط کرد. دولت و مقامات محلی در حال دوباره تماس فدرال برای کمک به جلوگیری از کاهش خدمات و اشتغال.

بسیاری از شهرداری ها گذاشته اند خاموش صدها نفر از کارگران است. Cincinnati شهردار جان Cranley اعلام کرد 1,700 کارگران شهرستان شده اند furloughed. “ما شاهد یک کاهش در مالیات رسید و تا به حال به برخی از تصمیم گیری های دشوار” او گفت:. “این واقعا احساسی. هیچ کس می خواهد به تلقی غیر ضروری. کارکنان ما می خواهیم برای کمک به. اما ما نیاز به آنها را به ماندن در خانه.”

تخمگذار کردن کارگران و اجازه می دهد آنها را به شیر افزایش مزایای بیکاری به طور موثر به تغییرات دستمزد خود را به دولت فدرال آقای Cranley گفت. که بالشتک بودجه شهرستان را به عنوان آن را برای پرداخت های اضافی اضافه کاری به پلیس و امدادگران و برای حفظ و استقرار پرستاران که تا به حال مشغول به کار در مدارس است.

بزرگترین کارت های وحشی در شغل چشم انداز این است که چه مدت آن را برای شغل به گزاف گویی که به شدت به چه مدت این بیماری همه گیر و اجتماعی-فاصله گرفتن اقدامات گذشته است. اجماع در میان اقتصاددانان مورد بررسی توسط مجله است که برای اشتغال به بازگشت به ماه فوریه آن سال 2020 سطح در 27 ماه اما دیدگاه های متنوع به طور گسترده ای.

اقتصاددان امی خدمه Cutts از AC Cutts & Associates LLC انتظار بازار کار را 5½ سال به طور کامل به گزاف گویی. مقیاس کاهش شغل تا کنون حتی اگر آنها نمی, بدتر, بیشتر, هستند, “فوق العاده تعداد مشاغل به معکوس قرار داده و به اقتصاد,” او گفت:.

یکی خوش بینانه ثبت نام: نزدیک به نیمی از کارگران که در گزارش خود که به تازگی بیکار در ماه مارس گفت: آنها به طور موقت اخراج از 29 درصد در ماه فوریه است. در کلرادو و واشنگتن که نیاز به کارفرمایان بزرگ برای مشخص کردن اینکه آیا اخراج موقت یا دائم از 70 درصد در سال جاری شده اند به طور موقت. در قبل از رکود کمتر از 1% بودند.

Daiwa بازار سرمایه اقتصاددان مایکل موران پیش بینی کرد بسیاری از کسانی که گذاشته خواهد شد به یاد می آورد به سرعت اجازه می دهد که بازار کار را بهبود می یابند در شش ماه. “قبل از-virus اقتصاد انجام شد خوب,” او گفت:. “کارفرمایان و کارگران خواهد بود مضطرب به حالت عادی بازگشت.”

اگر محدودیت در جنبش عمومی ها برداشته بعد از این بهار مودی تجزیه و تحلیل اکونومیست آدم Kamins گفت: اقتصاد را بازیابند حدود نیمی از مشاغل از دست رفته به این بیماری همه گیر در پایان از تابستان است. اما پس از آن اقتصاد را به کار گیرند و بیشتر شبیه آن را در وسط یک رکود است.

“صنایع که به موضوع ادواری چرخه مانند سرمایه گذاری املاک و مستغلات و ساخت و به احتمال زیاد به اخراج,” او گفت:. “این مستند ممکن است بیش از, اما به احتمال زیاد یک دوره طولانی از رکود است.”

این سناریو فراموش نشدنی اریک مینارد رئیس بالتیمور مبتنی بر رویداد فناوری است که به تولید رویدادهایی مانند کنفرانس ها و دانشگاه فارغ التحصیلی است. او گفت: او باید به 11 کارمندان او گذاشته در ماه مارس در مراحل به دلیل شرکت خواهد نایاب همه آن ذخایر نقدی. او انتظار دارد آن را در ماه برای مشتریان به احساس اعتماد به نفس آنها می تواند مرحله رویدادهای بزرگ است.

“بیشتر خواهد شد صبر کنید تا آن را حذف قبل از آنها حتی شروع به برنامه ریزی—اگر آنها می توانید استطاعت به انجام,” او گفت:. “ما نمی دانیم که این کار را انتخاب کنید تا. که بخشی ترسناک.”

اریک مینارد خارج از شرکت خود رویداد تکنولوژی. او می گوید پارکینگ است که معمولا با کارکنان وسایل نقلیه.

عکس: اریک مینارد

رویداد فناوری صبح جلسه در مارس 13. این جلسه معمولا شامل 15 تا 25 وقت و مستقل کارگران است.

عکس: اریک مینارد

دیگر بیکاری بالا باقی می ماند که بیشتر این مشکلات به عنوان بیمه و مزایای بیکاری را اجرا کنید. افزایش بیکاری نیز سخت تر می شود به فرار به عنوان یک کارگر مهارت و تجربه تبدیل به منسوخ شده است.

دارین کاستور تا به حال به طور منظم انجام شده خود اطلاعات-فناوری شغل خود را از Omaha, Neb., صفحه اصلی. او گذاشته در 2 آوریل پس از همه گیر باعث افت فروش در لوازم ورزشی-محصولات خرده فروش او برای نه سال گذشته.

آقای کاستور 54 گفت: دریافت دو ماه از قطع پرداخت اما او مشتاق برای پیدا کردن یک کار جدید به سرعت. خود را بیمه بهداشت و درمان اجرا می شود در پایان ماه.

“این بود که از 10 سال پیش گذاشته بودم در یک وضعیت مشابه” در پی رکود اقتصادی گذشته, او گفت:. در آن زمان او را به 10 سال برای پیدا کردن یک موقعیت جدید ،

نوشتن به اریک Morath در [email protected] و هریت Torry در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
جولیا Pollak کار اقتصاددان در ZipRecruiter. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد او اقتصاددان ارشد. (14 آوریل سال 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de