بهبود آغاز شده است که مانند یک V در حال تغییر شکل

داخلی مراکز خرید در نیوجرسی مانند باغ دولت پلازا در پاراموس بازگشایی در روز دوشنبه پس از Covid-19 خاموش شدن ناگهانی.

عکس: ست Wenig/آسوشیتد پرس

پس از دوره نقاهت به سرعت در حال از اواسط آوریل تا اواسط ماه ژوئن اقتصاد نشان داده است نشانه ای از پوشش دهی الکترواستاتیک در دو هفته گذشته.

مسطح ممکن است منعکس کننده یک عقب نشینی توسط مصرف کنندگان در کشورهای که در آن موارد Covid-19 شلیک کرده تا خستگی از مقید کردن تقاضا محور محرک چک و یا به سادگی یک مکث پس از اولین موج کم خطر محل اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

صرف نظر از دلیل منابع چندگانه داده ها نشان می دهد که پس از اولیه V شکل غوطه و جزئی ارتجاعی فعالیت از تخت به صف شبیه تصویر معکوس مربع-root نماد (√).

“این یک خط مستقیم برای بخشی بهتر از دو ماه” گفت: Aneta Markowska اقتصاددان ارشد در Jefferies مالی-شرکت خدمات که کامپایل روزانه شاخص با فرکانس بالا داده تحرک مشاغل و فعالیت های دیگر. “پس این است که قطعا قابل توجه رکود آغاز شد که در اطراف ژوئن 17th.”

بهبود ادامه به ندرت در یک خط مستقیم و آن را بیش از حد به زودی برای نوشتن این یکی کردن. مسیر خود را از این زمان بوده است به خصوص به دلیل غیر قابل پیش بینی آن بستگی به این بیماری همه گیر و اجتماعی-فاصله اقدامات انجام شده برای توقف گسترش آن.

از ماه مارس تا اواسط آوریل اقتصاد قرارداد در سرعت بی سابقه ای به عنوان متحده دستور داد تا کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید و مردم را به ماندن در خانه. سپس روزانه موارد و بستری شدن در بیمارستان شروع به رها کردن در سخت ترین ضربه متحده و محرک چک تا 1200 $در هر فرد بالغ وارد حساب های بانکی. در اواخر ماه آوریل برخی از ایالات آمریکا شروع به محدودیت ها و فروشگاه ها بازگشایی شد. صرف به ویژه با کاهش درآمد خانواده ها به شدت افزایش یافت بازگشت به prepandemic سطوح برای برخی از دسته ها.

در اوایل ماه ژوئن موارد شروع به افزایش در برخی از ایالت ها که تا به حال بازگشایی اولیه ویژه آریزونا و تگزاس و فلوریدا. کالیفرنیا اولین ایالت را تعطیل, به تازگی دیدم caseloads افزایش آن را به عنوان به آرامی بازگشایی شد.

در ابتدا مصرف کنندگان پاسخ نمی. در واقع اتصال زد و راه دیگر: هزینه های رستوران تمایل به پیش بینی جدید ویروس موارد تقریبا سه هفته بعد با توجه به جسی ادگورتون یک اقتصاددان در J. P. Morgan Chase با استناد به ناشناس اطلاعات از بانک کارت اعتباری مشتریان است. که نشان می دهد رستوران ها و بارها با آنها تماس نزدیک و طولانی مدت با صدای بلند صحبت کردن هستند قوی کانال برای گسترش این بیماری است.

سپس در هفته گذشته هزینه های کاهش یافته است, تعقیب و گریز اطلاعات کارت نشان می دهد. کاهش کمی برجسته تر در کشورهای با سریعتر رشد موارد مانند آریزونا و فلوریدا, اما نه یکنواخت آقای Edgerton گفت. صرف قوی بود در می سی سی پی که در آن موارد شده اند اما ضعیف در کنتاکی که در آن آنها نیست.

جکسنویل بیچ صاحب رستوران همین Nicol توضیح می دهد که چگونه او این است که نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان امن از coronavirus در حالی که همچنین مطابق با دولت اشغال مقررات به عنوان فلوریدا رسیده جدید پرونده در ماه ژوئن. عکس: همین Nicol/TacoLu

خانم Markowska شد و تاکید بیشتر: “وجود دارد روشن افتراق در فعالیت های بین این نقطه داغ متحده در Sunbelt و شمال شرقی که در آن فعالیت همچنان به بهبود بخشد. تگزاس و آریزونا و فلوریدا را نه فقط وارد کردن اما در حال آشکار پیمانکاری. [برای آنها] آنچه در آغاز مانند یک V در حال شکلگیری به یک W.”

اقتصاد رسما وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه و بازیابی ممکن است شروع در ماه آوریل است. اما اینکه آیا آن را ادامه می دهد بستگی دارد اولین بار در ویروس و اجتماعی فاصله, و, دوم, در, درآمد, رشد, که به نوبه خود بستگی به شغل و محرک اقتصادی دولت.

پس از سقوط 22 میلیون در ماه مارس و آوریل استخدام, رز, شگفت آور, 2.5 میلیون در ماه مه. اقتصاددانان فکر می کنم آن را افزایش 2.9 میلیون در ماه ژوئن بر اساس یک نظرسنجی که توسط وال استریت ژورنال. وزارت کار گزارش ماه ژوئن داده در روز پنج شنبه. برآورد اقتصاددانان غیر منتظره ای گسترده ای اعم از 2 میلیون نفر به 7 میلیون نفر و نرخ بیکاری شده است سخت تر برای پیش بینی به دلیل misclassification خطا توسط بررسی کنندگان.

در هر صورت شغل داده ها یک تصویر لحظهای از هفته دوم ماه ژوئن و پس از استخدام به نظر می رسد کاهش یافته است. داده ها از Homebase که منابع برنامه ریزی نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک نشان می دهد کسب و کار کوچک اشتغال رز به سرعت در حال از اواسط آوریل تا اواسط ماه ژوئن به عنوان کسب و کار بازگشایی شد گفت: André Kurmann یک اقتصاددان در دانشگاه که با همکاری نویسندگان تجزیه و تحلیل Homebase داده است.

اما بهبودی او اضافه کرد که “در حال حاضر همه اما متوقف: اشتغال و بسیاری از کسب و کار باز آخر هفته صاف است.”

در هفته گذشته فلوریدا و تگزاس دستور داده اند که بارها به نزدیک و یا توقف خدمت به الکل; هوستون صادر اقامت در خانه نظم و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور کافه ها و رستوران ها در 19 استان ها را ببندید. کسانی که حرکت می کند به تنهایی احتمالا به اندازه کافی برای از خط خارج بازیابی.

اما اگر مورد شمارش نگه دارید نوردی متحده ممکن است اعمال محدودیت و یا مردم را به سادگی در خانه بمانند. اگر استخدام grinds به توقف در ماه جولای است که محروم کردن خانواده ها از درآمد فقط زمانی که افزایش بیکاری-مزایای بیمه هستند با توجه به اتمام می رسد.

IHS Markit اقتصادی-تجزیه و تحلیل شرکت می بیند 20% شانس که موج دوم از عفونت می تواند منجر به یک W شکل بازیابی. “رسمی پس گرد در آرامش محدودیت و همچنین داوطلبانه عقب نشینی در بخشی از مصرف کنندگان می تواند باعث صرف به تضعیف دوباره به شدت پرتاب اقتصاد به مختصری دو-سه ماهه رکود” آن را گفت.

اگر بازیابی می کند شبیه به یک معکوس square-root نماد است که به احتمال زیاد در خط با بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی کرده اند. در واقع آن را محبوب ترین پیش بینی از اقتصاددانان دانشگاهی مورد بررسی توسط دانشگاه شیکاگو ابتکار در بازارهای جهانی است.

حال اقتصاددانان با این حال آنها در زمان درد به استفاده از پیچیده ترین بیان در دسترس با اشاره به آن به عنوان یک “معکوس رادیکال.”

بیشتر

  • تغذیه مورد بحث به ارائه گزینه های بیشتر اقتصادی حمایت
  • تولید جهانی نشان می دهد که تازه بهبود علائم
  • خیابانی: زمانی که شرکت های آماده برای فاجعه, سرمایه گذاران باید انتظار کاهش بازده

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de