یک دلیل برای امید و ناامیدی که تصویر از تیمور-کارینا روند

برای برخی از دلایل ناشناخته رسانه های اجتماعی bot-نگهبان من تصمیم گرفتم که من باید شروع روز من با یک تصویر از تیمور و کارینا. تصویر یک کودک سالم و آسان بر روی چشم اما چیزی که من واقعا دلگرم کننده در صبح زود این است که حتی اگر آن را در برابر حفره دار اطلاعات در مورد کا یا coronavirus آن است که در حال ظهور به عنوان یک برنده روشن از نظر جلب توجه مغز انسان است.

این صدا ممکن است مانند بیان آشکار است که باید این معنا نیست خیلی اما از آن است که احتمالا مهم ترین صفت بقا است که ما داریم و اگر ما آن را از دست ما محکوم خواهد شد.

به همین دلیل تیمور و کارینا می روند این است که آنها در حال فشار دادن بزرگترین و مهم ترین دکمه در مغز انسان, دکمه است که همواره تکرار اساسی ترین درایو برای هر زندگی-فرم. تنها تا ما آن را داریم در آینده در این سیاره به عنوان یک گونه است.

Lifecare دو hoots اگر شما را تبدیل به مدیر عامل بزرگترین کنگلومرا و یا پیدا کردن “شادی واقعی” با دنبال رویای خود را و یا با تأمل در هیمالیا. آن را می پرسد فقط یک سوال برای همه اشکال زندگی و آن این است که “شما می توانید تکرار?”, چرا که اگر شما نمی تواند شما بدون استفاده واقعی به زندگی است.

زندگی عمل کرده است با این هدف محدود برای 3.7 میلیارد سال با تضمین این که همه اشکال زندگی در حال هدایت به تکرار یک شات. کارینا و تیمور تصویر تساوی قدرت خود را از تکرار درایو است که زندگی را القا در هر مغز با استفاده از یک دکمه ساده مبتنی بر سیستم.

هر چیزی تکرار-مفید فشار یک دکمه در مغز فراهم می کند و آن را با یک پاداش است که ما تماس بگیرید “شادی”. در حالی که این دکمه مبتنی بر سیستم ممکن است مشغول به کار شگفتی برای زندگی بر روی زمین می آید با یک مشکل بزرگ است.

“کودک” در هر صورت واضح است بخشی از این باستان دکمه مبتنی بر سیستم است که بسیار قدرتمند است که یک پلنگ ماده می شود فریب خورده را نه به رسمیت شناختن یک بچه بابون را به عنوان طعمه اگر آن عمل نمی کند مانند یک طعمه حیوانات.

خوشبختانه برای زندگی بر روی زمین و متاسفانه برای نوزاد بابون این هویت اشتباه کوتاه مدت است چرا که زمانی که بچه بابون باعث می شود یک حرکت اشتباه پلنگ مغز طعمه-دکمه فشار داده شده است و آن را کشته است و مصرف می شود به طوری تکامل دیده است و نه هر گونه نیاز به مقابله با شل-تعریف ماهیت نوزاد-را فشار دهید تا در حال حاضر.

در حالی که پلنگ بعید به دریافت منقرض شده توسط مغز خود را لحظه ای اشتباه کودک baboons به عنوان توله ما انسان ها ممکن است به صورت یک مشکل واقعا بزرگ به دلیل آزادانه تعریف شده تکرار کنید.

اگر من رفته زیر تیمور-کارینا تصویر, من می توانید ببینید دو بسیار بزرگ تهدیدات در حال ظهور است که من هیچ راهی برای مغز انسان قادر به کاهش است.

درست زیر این تصویر بسیاری از تصاویر مختلف و زیبا بازیگران به همان اندازه و یا حتی بیشتر محبوب است که به تصویر می کشد اولین chink در مغز انسان است. این ممکن است صدای عجیب و غریب اما مغز انسان هیچ توانایی برای تمایز بین یک انسان واقعی و یک تصویر.

تصاویری از این بازیگران می روند چرا که آنها قادر به فشار دادن دکمه و تولید پاداش در مغز است که یک انسان واقعی خواهد شد. این تصاویر یک هک به تکرار دکمه سیستم که در حال حاضر باعث هرج و مرج در زندگی جنسی انسان-میمون.

در حالی که مغز انسان را از سردرگمی بین شخص حقیقی و تصویر آن ترسناک است مشکل به همان اندازه ترسناک است که مجموعه ای دیگر از تصاویر که به ظاهر در کنار. تصاویر گربه ها و سگ ها می روند با موفقیت برابر, چرا که این حیوانات نیز قادر به فشار دادن دکمه است که فرزند انسان می کند و خیلی بهتر.

خطر واقعی که چهره بشریت امروز است که در آن طول می کشد یک زن و کودک با فوق العاده افزایش جذابیت برای گرفتن توجه از مغز انسان است. همانطور که همه واقعی کودکان و زنان به عنوان برکت با مغز-جذب امکانات مانند تیمور و کارینا آنها هیچ امید واقعی به رقابت در برابر تصاویر زیبا از هنرپیشه های زن و سگ cute-cat videos streaming توسط یک میلیون در هر روز است.

در حالی که آن را بسیار دلگرم کننده است که می دانیم که یک تصویر از تیمور و کارینا جذب انسان توجه و ثابت می کند که تکرار-دکمه ها هنوز به اندازه کافی قدرتمند برای نگه داشتن ما در ارتباط با زندگی بر روی زمین است و همچنین شاخص های خطرناک هک کردن مغز انسان است که در حال حاضر اتفاق افتاده است که قدرت کافی را مختل خوبی تکامل یافته تکرار سیستم است که انسان بستگی دارد برای بقا به عنوان یک گونه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im