یک Q&A با سرنا Zabin نویسنده ‘بوستون کشتار: سابقه خانوادگی’

تیراندازی مرگبار پنج ماساچوست استعمارگران توسط سربازان انگلیسی در سال 1770 کمک افروختن جنگ انقلابی. اما این فقط یک برخورد میان مردان است. به عنوان Carleton, کالج مورخ سرنا Zabin می نویسد: در “بوستون قتل عام: سابقه خانوادگی” شکاف تقسیم این شهر است. سربازان انگلیسی تا به حال مخلوط را به جامعه توسط ازدواج با زنان محلی. “این بود که فقط برادر در مقابل برادر,” او می گوید مانیتور خبرنگار سفت Dotinga. “آن برادر در مقابل برادر بیش از حد.”

س: چه چیزی شما زمانی که شما می گویند قتل عام یک “خانواده تاریخ”?

اول این بود که در یک درگیری بین مردم می دانستند که هر یک از دیگر تا حد زیادی از طریق همسایه و روابط خانوادگی. دوم بوستون کشتار نشانه پایان یک رابطه خانوادگی بین مستعمرات بریتانیا و انگلستان است. در راه است که آن را بسیار در ابتدای انقلاب اما پایان یک خانواده است.

س: چرا با وجود تنش میان انگلستان و بوستون استعمارگران در وهله اول ؟

در پایان از هفت سال جنگ [در 1763] امپراتوری بریتانیا به پایان می رسد تا با یک مقدار بیشتر فضای بسیار زیادی به اداره از آنها تا کنون بود. آنها نیاز به پول بیشتری برای انجام این کار به طوری که آنها می آیند تا با مالیات جدید است. وجود دارد بسیاری از تظاهرات در مستعمرات و مالیات اساسا لغو شد. اما نیاز به پول نداشته رفته دور به طوری که آنها می آیند تا با مالیات بر واردات است. این امر منجر به شورش و قاچاق.

سربازان به ارمغان آورد به بوستون به تلاش برای حمایت از دولت و لاشه قانون می گوید آنها قرار است به قرار داده می شود وجود دارد. ارتش به پایان می رسد تا اجاره کردن مردم از خانه های اضافی یدکی اتاق میریزد و زیرزمین قرار دادن سربازان در سراسر شهر بوستون.

س: قتل عام اتفاق می افتد در طول یک بن بست. چگونه می توانم به گفته های شاهدان عینی انشعاب?

مردم می بینند و می گویند آنها دیدن چیزهای مختلف. آن را تعجب آور نیست برای یک زن و شوهر از دلایل. برای یکی از آن 9 ساعت در شب در ماه مارس است. وجود دارد هیچ چراغ و تاریک است.

اما بخشی از دلیل بسیاری از حساب های متناقض است چرا که مردم تا به حال چنین دلایل خاصی برای دیدن آنچه که آنها را دیدم و برای گفتن داستان است که آنها را انجام داد. همه شکل دادن به داستان خود را به بحث در مورد مقصر است.

س: که مسئول است ؟

آن را واقعا مهم نیست. اهمیت این تیراندازی است که کمتر در مورد که گسل آن از آنچه که مردم را هنگامی که دود پاک. با همه چرخش و تبلیغات و سیاست این تبدیل به “بوستون”،” این چیزی است که واقعا قابل توجه است.

س: این تظاهرات انقلابیون?

هیچ انقلابی در سال 1770. اما بوستون است که پسران از آزادی های سیاسی سازمان یافته و متعهد گروه از مردانی که فکر می کنید رابطه خود را با امپراتوری بریتانیا نیاز به تعمیر. آنها این را به عنوان پتانسیل علوفه برای ساخت خود استدلال که بوستون نیاز به یک نوع متفاوت از رابطه با امپراتوری بریتانیا.

س: انقلاب بود یک نوع از طلاق ؟

بله. ما فکر می کنم از آن به عنوان یک رویداد سیاسی, اما آن را خیلی بیشتر مانند طلاق که در آن ما را فراموش کرده ام همه چیز خوب است که مردم به ارمغان آورد با هم در وهله اول.

س: چه چیزی می تواند به ما در مورد یادگیری چگونه به خونریزی می تواند اجتناب شده است?

ما نمی باید به تعریف سیاسی از داستان هایی که در مورد روابط ما – قصه های که پاک کردن پیچیده اوراق قرضه است که مردم در جوامع ما باید با هر یک از دیگر. ما می توانیم قدم به عقب و در آغوش messiness از روابط ما. ما نمی باید به تقسیم جهان به ما و آنها.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>