یک اولویت در یک بیماری همه گیر: آسیب پذیر برای اولین بار

بحران جهانی قرار داده است تمرکز بر روی کمک به آسیب پذیر ترین و حتی خارج از جامعه خود. این در بالا بردن فکر کردم باید پایان زمانی که COVID-19 بحران می کند.

یک نتیجه از COVID-19 همه گیر شده است یک تغییر در ادراک از ضعیف ترین و آسیب پذیر در جامعه است. مردم دیده می شود بیشتر در معرض خطر – کسانی که در خانه بی خانمان و یا زندانی – دریافت به توجه خاص است. سلامت کارگران در خط مقدم و همچنین کارمندان در “ضروری” صنایع, دریافت اولویت در حفاظت. بانک های مواد غذایی در حال انجام دو بار در تحویل به افرادی که بیکار و گرسنه است.

در ایالات متحده پس از پول در یک دولت فدرال بسته نجات رفت و به طور عمده برای کسب و کارهای بزرگ کنگره به سرعت متمرکز بر کمک به کسب و کارهای کوچک. Shake Shack بزرگ و به خوبی با حروف بزرگ رستوران های زنجیره ای حتی بازگشت آن 10 میلیون دلار وام پس از اعتراض عمومی.

“تا هر رستوران است که به آن نیاز دارد تا به حال این فرصت را به دریافت کمک های ما در حال بازگشت ما” مدیران این شرکت گفت.

در سطح جهانی شاید بزرگترین شکاف بین قوی و ضعیف این است که بین آمریکا و یک کشور کوچک در شبه جزیره عربستان. یمن نه تنها فقیرترین کشور در خاورمیانه بلکه به عنوان یک نتیجه از یک جریان پنج سال جنگ آن را بدترین بحران مواد غذایی. نزدیک به نیمی از آن در کودکان زیر 5 در حال توقف از سوء تغذیه با توجه به برنامه جهانی غذا. حدود 80 درصد از آن 24 میلیون نفر نیاز به کمک های خارجی و یا آنچه که در حال حاضر بزرگترین عملیات بشردوستانه.

در آوریل 10, یمن گزارش داد که اولین مورد از coronavirus. با چند منابع به مبارزه با آن و ویران شده سلامت سیستم رسمی سازمان ملل متحد گفت: COVID-19 در یمن “می تواند سریع تر به طور گسترده تر و مرگبارتر عواقب ناشی از در بسیاری از کشورهای دیگر.” یکی تاثیر می تواند خاموش کردن از کمک به یمن است.

چنین امکان تنظیم کردن زنگ هشدار در واشنگتن با وجود آن ضروری تمرکز آمریکایی ها. در آوریل 22, وزارت امور خارجه آمریکا به رویترز گفت که ایالات متحده در حال آماده سازی یک “سهم قابل توجهی” برای یمن برای مقابله با کروناویروس. در همان زمان یک گروه از شرکت های بین المللی اعلام کرد آن اهدا خواهد شد ده ها هزار نفر از تست کیت و تجهیزات پزشکی به کشور است.

در سراسر جهان در طول این بحران از نمونه های فراوان از این بحران فراخوانی تعهدات جدید به مناقصه شفقت و سخاوت غیر منتظره. بحران به پایان خواهد رسید. در عین حال بالا بردن در فکر است که حتی آسیب پذیر ترین در هر نقطه در جهان مانند شهروندان یمن تحت عنوان صلح و شفا – باید نیست.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>