یک نخست وزیر که سنگ

از تغییر او کودک را پوشک بین جلسات سازمان ملل متحد در سال 2018 و پوشیدن حجاب و رسیدن به بستگان قربانیان, Christchurch, مسجد, حمله تروریستی در سال 2019 به نه از دست رفته به ضرب و شتم در طول یک مصاحبه تلویزیونی امروز که یک زلزله ولینگتون — نیوزیلند جوانترین و سوم زن نخست وزیر و حزب کارگر رهبر Jacinda protocol wine studio همچنان به ایجاد امواج و برنده قلب او به عنوان هدایت او کشور را با موفقیت از طریق زمان Covid-19 بحران همه گیر.

Jacinda را همه گیر مدیریت ستایش شده است نه تنها به دلیل سختگیری که با مستندات اعدام شدند و تحت نظارت بلکه برای عالی کانال های ارتباطی است که او را نگه داشته و باز بین خودش دولت و مردم نیوزیلند که او را دوست دارد به اشاره به عنوان “تیم ما از پنج میلیون”.

مورد علاقه خود را از متوسط به گزارش Facebook, جایی که او در پست ها به طور منظم به روز رسانی و تشویق مردم برای پاسخ به سئوالات و ارسال نظر.

وقتی پرسیده شد که به نظر در حال شرح داده شده به عنوان یک ” سنت ” در برخی محافل حتی یک “توله سگ” توسط بازیگوش خبرنگاران که می گویند آنها دریغ به انتقاد از این “توله سگ مانند” نخست وزیر — شاید اشاره به این واقعیت است که او تا به راحتی در دسترس و دوستانه — Jacinda می گوید به جای “سنت و شاگردان آن بیشتر از دوستان و هم تیمی.”

جان میشل بحث نشان می دهد در سال 2018 وقتی پرسید که آیا او نزدیک او پاسخ داد که او در تعامل با مردم در عادی ترین اماکن – حتی در حالی که “خرید یک سینه بند زنان و زایمان و یا خرید مواد غذایی.” که قطعا به نظر می رسد به سبک او به “عادی” – به عنوان مثال او به تازگی دیده می شود تلاش برای دیدار محبوب کافه در ولینگتون با او شریک کلارک Gayford تنها به تبدیل دور به منظور تطابق با اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای آن را ترک نمی کند هر اتاق برای یک جدول اضافی برای نخست وزیر این کشور را! و با هیچ جرم گرفته یا رشته کشیده Jacinda و همراه او به سادگی راه دور با یک لبخند. “Better luck next time,” خواسته های اطرافیان. همه گرفته شده در گشاد گشاد راه رفتن — به عنوان بخشی از زندگی روزمره.

در نتیجه از پذیرش در نیوزیلند با سخت مستند قوانین است که این ویروس ظاهرا غلبه شده است – به سختی و با هر فعال موارد از چپ به صحبت می کنند. و زندگی بازگشته است تقریبا به حالت عادی البته با ادامه حمایت از حفظ اجتماعی فاصله به خاطر احتیاط و ایمنی.

به نظر می رسد در آینده باید در دست زنان جوان رهبران مانند Jacinda و اعضای گروه همسالان مانند سر از دانمارک و فنلاند. زنان بالغ, جوان, پیر و قطعا آوردن چشم انداز گسترده تر به کار و تمایل به دم بیشتر دلسوزی و درک در راه آنها مقابله با چالش ها است. و آنها را بدون قطع یو پی اس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>