یک تمرین برای هماهنگی در روابط

توسط Thich Nhat Hanh

سلامت و شادی از روابط ما با افراد و جوامع بستگی به آرامش و صلح و شادی وجود دارد که بین همه. این ایده از عمل “آغاز دوباره’ به نگاه عمیق و صادقانه خودمان را در گذشته ما با اعمال و گفتار و افکار و, برای ایجاد یک شروع تازه در درون خودمان و در روابط ما با دیگران است.

شروع دوباره: این تخلیه ذهن ما نگه می دارد و عمل ما تازه است. هنگامی که یک مشکل مطرح می شود در روابط ما با دیگر پزشکان و ما احساس خشم و یا صدمه دیده ما می دانیم که وقت آن است برای شروع دوباره. در زیر به شرح چهار قسمت روند آغاز از نو به عنوان استفاده می شود در یک محیط رسمی. یک نفر صحبت می کند در یک زمان است و نه قطع در طول خود را به نوبه خود. دیگران تمرین عمیق گوش دادن و دنبال نفس خود را.

آبیاری گل: این یک شانس برای به اشتراک گذاشتن ما برای قدردانی از شخص دیگر. ما ممکن است ذکر موارد خاص که در آن شخص دیگر گفت: یا چیزی که ما تا به حال تحسین است. این یک فرصت برای درخشش نور در دیگر نقاط قوت و کمک به sangha و تشویق به رشد خود و یا ویژگی های مثبت.

های تاسف: ما ممکن است به ذکر است هر unskillfullness در اعمال و گفتار و یا افکار که ما هنوز فرصتی برای عذر خواهی برای.

بیان یک درد نکنه: ممکن است ما چگونه ما احساس صدمه دیده است با تعامل با دیگر پزشک با توجه به اعمال و گفتار و یا افکار. برای بیان یک درد نکنه ما باید اول آب شخص دیگر گل های دو ویژگی مثبت است که ما واقعا در مشاهده او. ابراز صدمه دیده است که اغلب یک در یک با دیگری پزشک و نه در محیط گروه. شما ممکن است بخواهید برای یک شخص ثالث است که هر دوی شما اعتماد و احترام به حضور, در صورت دلخواه.

های دراز مدت مشکل و درخواست پشتیبانی: در زمان ما هر کدام مشکلات و درد ناشی از ما گذشته است که سطوح در حال حاضر. هنگامی که ما به اشتراک گذاشتن یک مسئله است که ما در برخورد با ما می توانید اجازه دهید مردم در اطراف ما ما در درک بهتر و ارائه پشتیبانی است که ما واقعا نیاز است.

عمل شروع دوباره ما کمک می کند تا توسعه نوع گفتار و دلسوز گوش دادن. آن است که یک عمل از به رسمیت شناختن و قدردانی از عناصر مثبت در sangha. برای مثال ممکن است ما متوجه است که ما اتاقی است که سخاوتمندانه در های بینش او و یکی دیگر از دوستان است که مراقبت نسبت به گیاهان است.

به رسمیت شناختن دیگران صفات مثبت اجازه می دهد تا ما را به دیدن خود ما با کیفیت خوب و همچنین. هر یک از ما نیز باید نقاط ضعف مانند صحبت کردن از خشم ما و یا گرفتار شدن در ما سوء تفاهم. هنگامی که ما تمرین “آبیاری گل” ما حمایت از توسعه کیفیت خوب در هر یک از دیگر و در همان زمان ما در کمک به تضعیف مشکلات در فرد دیگر. به عنوان در یک باغ هنگامی که ما از “آب گل” از مهربانی و شفقت در هر یک از دیگر ما نیز انرژی را دور از علف های هرز از خشم و حسادت و بدگمانی.

ما می توانید تمرین را از نو آغاز روزمره با ابراز مراتب قدردانی ما همکار ما پزشکان و عذرخواهی از حق دور زمانی که ما انجام و یا می گویند چیزی است که به آنها لطمه می زند. سلامت و سعادت کل جامعه بستگی به آرامش و صلح و شادی وجود دارد که بین هر عضو در sangha. (Ahimsa اعتماد ارائه می دهد در طول Covid-19 هفتگی جلسات آنلاین توسط Dharmacharya Shantum ست مقرر توسط Thich Nhat Hanh. بازدید www.ahimsatrust.org)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>