یک پلیس ارشد پیام به جامعه: کمک به آمریکا برای انجام یک کار بهتر’

زمانی که پلیس سیاتل رئیس کارمن دیدم بهترین فیلم از جورج فلوید مرگ او ویران شد. و او می دانست که “آشکار قبر بی توجهی به زندگی انسان” را به عنوان او آن را قرار می دهد که منجر به تظاهرات.

اما او پیش بینی شدت خود را – و یا خود را چشمگیر, far-reaching تاثیر در خود گروه و نظرات شخصی در مورد چگونه پلیس در امریکا باید تغییر کند.

رئیس بهترین سن 28 سال کهنه بخش یکی از تنها تعداد انگشت شماری از زنان پیشرو در ایالات متحده آمریکا نیروهای پلیس امروز. او به زودی خودش را پیدا مدیریت بحران به عنوان بزرگ تظاهرات منجر به افزایش درگیری با پلیس و شش بلوک شغل. هزاران نفر از شکایات واصل شد بیش افسران استفاده از زور و برخی از معترضان خواستار استعفای او. بسیاری از آنها به نام برای سیاتل به “پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس انتقال پول به جامعه خدمات.

رئیس بهترین, در حالی که یک مدافع برای او پلیس “خانواده” نگه داشته است یک ذهن باز. او پیوست و سکوت سیاه زندگی ماده مارس در ژوئن 12, ثابت شده است که تحول به خود تفکر است. جامعه نباید فقط توصیه می کنند اما سرب در تلاش برای ایجاد یک مدل جدید از امنیت عمومی او معتقد است.

“بسیار به وضوح افرادی هستند که هنوز هم احساس عدم اعتماد” او می گوید. “این به اندازه کافی برای بررسی جعبه.”

سیاتل

سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین بود تماشای اخبار تلویزیون در اتاق خواب خود را در اواخر ماه مه هنگامی که او برای اولین بار دیدم فیلم از جورج فلوید خفه شدن زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

“راستش من میگردند” رئیس بهترین به یاد می آورد. “این تقریبا مانند شما در حال تماشای آن, اما شما نمی توانید بر این باورند آنچه که شما در حال دیدن” او می گوید. سپس “شما متوجه شما فقط شاهد یک مرد چند دقیقه بر روی زمین است. آن را فوق العاده ویرانگر است.”

28-سال کهنه از اداره پلیس سیاتل (SPD) و آن اولین بار, سیاه, رهبر منصوب و در سال 2018 رئیس بهترین می دانستم که بلافاصله که تظاهرات خواهد فوران پس از آشکار “قبر بی توجهی به زندگی انسان است.”

اما رئیس بهترین شک و تردید او یا هر کسی می توانست پیش بینی شدت در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس که به دنبال – و یا خود را چشمگیر, far-reaching تاثیر خود اداره پلیس و نظرات شخصی در مورد چگونه پلیس در امریکا باید تغییر کند.

ریز ریز کردن چالش

در عرض دو هفته رئیس بهترین بود و مدیریت بحران است که او شرح داده شده به افسران همکار به عنوان “یکی از سخت ترین زمان ها تا کنون در تاریخ اداره پلیس سیاتل.” بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات منجر به افزایش درگیری با پلیس و هرج و مرج تیتر گرفتن شغل از شش بلوک بخش از سیاتل کاپیتول هیل محله از جمله SPD شرق حوزه ساختمان است.

پس از این شهر دستور حذف موانع پلیس حذف سلاح و دیگر موارد حساس و به طور موثر به بسته خروج از “هیچ پلیس” در اعتراض به منطقه دوبله کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) و بعد کاپیتول هیل را اشغال کردند (ریز ریز). فعالان و حامیان flocked به منطقه ای که بسیاری را دیدم به عنوان یک آزمایش برای روابط جدید بین اجرای قانون و جوامع خود. اما در هفته بعد, تفنگ, خشونت افزایش یافت و تا پایان ماه ژوئن دو جوان مردان سیاه شده بود به ضرب گلوله کشته و در مجاورت.

“دو آمریکایی آفریقایی تبار مردان مرده در یک محل که در آن آنها ادعا می کنند به کار کردن برای زندگی مهم است. اما آنها رفته آنها مرده در حال حاضر” رئیس جوانان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی سرخوردگی او نصب. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

امروز آینده از اداره پلیس سیاتل است که کمتر پیچیده تر از کثیف وضعیت رئیس بهترین و ماموران بر روی زمین است. از سال 2011 زمانی که وزارت دادگستری ایالات متحده یافت می شود یک الگوی خلاف قانون اساسی استفاده از زور در SPD گروه دستخوش جامع دادگاه هدایت اصلاحات. سیاتل شد یک رهبر در پاسخ به بحران آموزش الاجرا توسط 2012 فدرال رضایت فرمان با رئیس بهترین بازی نقشی اساسی در حصول اطمینان از انطباق. اما “این سیاست به نظر می رسد مانند تاریخ باستان, در حال حاضر,” او نوشت: در ژوئن 22 نامه به سیاتل جامعه است.

این شهرستان شده است گریبانگیر خیابان تظاهرات علیه خشونت پلیس با فعالان خواستار “defunding” پلیس – کاهش آن $409 میلیون دلار بودجه به میزان 50 درصد و انتقال پول به جامعه خدمات. تماس با 911 به عنوان مثال ممکن است نقل مکان کرد و در خارج از اداره پلیس از آنجا که بیشتر شامل نمی شود جرم و جنایت خشونت آمیز. شورای شهر شروع بحث defunding طرح های پیشنهادی در روز چهارشنبه با چهار نفر از نه عضو پشتوانه 50% کاهش بودجه ایده. در ماه ژوئن شورای ممنوع و پلیس با استفاده از chokeholds و کنترل جمعیت مهمات از جمله گاز اشک آور. SPD استفاده از زور در طول تظاهرات که عمدتا صلح آمیز موجب هزاران شکایت و تماس توسط فعالان برای رئیس بهترین به استعفا.

“ما به تعامل”

اما به جای دفاع از او را ضبط و مقاومت تاریخی فشار برای تغییر رئیس بهترین – یکی از تنها تعداد انگشت شماری از زنان از رنگ منجر به یک اداره پلیس شهر در ایالات متحده آمریکا – نگه داشته است یک ذهن باز. او پیوست و سکوت سیاه زندگی ماده مارس از بین 66,000 و 85,000 مردم از طریق جنوب سیاتل در ژوئن 12, غلیان احساسات ثابت کرد که تحول به خود تفکر است.

ایلین تامپسون/AP

سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین (مرکز) برجستگی آرنج در تبریک یک افسر به عنوان فرمانده پیاده روی محیط یک منطقه پاک ساعت زودتر در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در سیاتل. برای هفته ها خیابان شده بود مسدود شده در یک منطقه اشغال شده توسط تظاهر کنندگان پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

به عنوان راهپیمایان عبور راینر خیابان جنوبی رئیس بهترین گذاشتم کنار برای یک دقیقه به تماشای جمعیت جریان بی سر و صدا ، “اکثریت قریب به اتفاق بودند و حمل علائم و بسیاری از نشانه هایی بودند که به طور خاص در مورد پلیس سیاتل بخش defunding SPD توقف خشونت پلیس به دنبال واجد شرایط ایمنی تمام این واقعا مهم, مسائل,” او می گوید.

زل زده بود به چهره او تا به حال ظهور تحقق آن همه سال از SPD اصلاحات افتاده بود ، “حتی با تمام است که کار … بسیار روشنی وجود دارد که مردم هنوز هم احساس عدم اعتماد” او می گوید. “این به اندازه کافی برای بررسی جعبه و به دنبال همه این قوانین است. ما باید برای شرکت در یک مقدار عمیق تر و بیشتر … زمان واقعی راه” با جامعه.

ایالات متحده آمریکا است که در میان چیزی کمتر از “یک عدالت اجتماعی حساب چهار صد سال در ساخت” رئیس بهترین نوشت: در نامه اش به سیاتل جامعه 10 روز بعد. آنچه که مورد نیاز او می گوید: “یک کامل re-تجسم از امنیت جامعه و اداره پلیس در آن نقش دارند.” جامعه نباید فقط توصیه می کنند اما رهبری در این تلاش برای ایجاد یک مدل جدید از امنیت عمومی او معتقد است.

بخش عمده ای از reimagined نیروی پلیس می تواند شامل تغییر برخی از وظایف غیر نظامی سازمان های اجتماعی او می گوید:. برای مثال مداخله در بحران می تواند به کار گرفته شده توسط متخصصان سلامت روانی در حالی که بی خانمان کمک رسانی و حمایت می تواند منحرف شود به سازمان های دیگر.

کار با هم

این در حالی است که رئیس بهترین پذیرای تغییر او باقی می ماند یک مدافع برای آنچه که او خواستار SPD “خانواده.” مطرح شده در تاکوما واشنگتن, قدیمی ترین از چهار فرزند یک خانواده رئیس بهترین داوطلب خدمت سربازی در ارتش در کالج و سپس پیوست SPD در سال 1992. او را از طریق صفوف افزایش بود همیشه آسان نیست. “من تا به حال به مخالفان مردمی که نمی شد به راحتی با حضور من اما من هم تا به حال بسیاری از افرادی که از من حمایت,” او می گوید.

هنوز هم او کشیده شده است به tightknit تیم بوده است. او باعث می شود آن را روشن است که او مخالف کاهش بودجه را کاهش دهد که صفوف به تازگی استخدام افسران نزدیک به 40 درصد از آنها به اقلیت های قومی – برخی از SPD متنوع ترین استخدام.

او همچنین هل در مقابل این ممنوعیت در کنترل جمعیت مهمات. در حالی که تصدیق کرد که پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری و “انفجار توپ” – شبیه به فلش-انفجار نارنجک – دفع بسیاری از معترضان مسالمت آمیز در علاوه بر این به مقدار کوچکتر نیروها از “بد واقعی بازیگران” در جمعیت, او هنوز هم معتقد است که آنها ابزار مهم.

“در حقیقت ما به وضوح می توانستند تاکتیک های مختلف,” او می گوید. “اما من باور نمی کنم ما باید نوزاد پرتاب با bathwater. آن را بسیار امن تر برای استفاده از این نوع مهمات از آن است افسران ترک با تنها ضد شورش با باتوم و اسلحه در ’60s.”

او طرح ؟ “اجازه دهید که جامعه درگیر با این کار آنها می توانید تعیین چه صلح آمیز و چه نیست چه چیزی قابل قبول و چه چیزی نیست, بنابراین ما انجام یک کار بهتر.”

در ریز ریز کردن بن بست در ماه گذشته و خواستار استعفای او رئیس بهترین هم به نوبه خود به جامعه است. برخی از فعالان و روحانیت کمک به خنثی کردن جنگ اصرار ریز ریز کردن معترضان به ترک این منطقه با وجود دیگران اعتراض.

“ما در کنار شما” برگرد. Harriett والدن از مادران برای پلیس پاسخگویی گفت: رئیس بهترین در جمع نماز با روحانیت در حسن نیت Missionary Baptist Church در ژوئن 14. “ما می دانیم که زنان در رهبری یک زمان سخت و گاهی اوقات مردم می خواهم به آنها را سرکوب” او گفت:. “من هرگز اجازه کسی … له شدن یک زن در مقابل من است.”

پلیس نقل مکان کرد به ریز ریز کردن منطقه در اوایل جولای 1, تصرف شرق حوزه ساختمان و بدون هر گونه آسیب قابل توجهی به افسران و یا معترضان. حوزه در حال حاضر و دوباره در حال اجرا.

در قلب رئیس رابطه می گوید او ماند با نیروی برای نزدیک به سه دهه است چرا که او معتقد است “وجود دارد نقش پلیس و سرویس واقعا مفید باشد.”

“زمانی که من خارج از رحم,” او گفت: جمع نماز: “من یک زن سیاه و سفید. زمانی که من در ترک این زمین من خواهد بود یک زن سیاه و سفید.” خدمت به عنوان رئیس پلیس است که “فقط یک لحظه در زمان,” او گفت:, “و من می خواهم به استفاده از آن را برای خوب است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net