زیرچشمی نگاه کردن به شی جینپینگ فکر

چین قدرتمند ترین رهبر در چین امروز: دبیر کل حزب کمونیست صندلی نظامی کمیسیون و رئیس جمهور جمهوری خلق چین است. او نصب شده خود را به عنوان رئیس جدید بدن نظارت بر اینترنت, دولت, تجدید ساختار امنیت ملی و اصلاحات نظامی و موثر گرفته و دادگاه و پلیس و پلیس مخفی/هوش. نام او و فلسفه اضافه شد به حزب قانون اساسی در سال 2017 و در سال بعد او با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای لغو محدودیت مدت ریاست جمهوری. او بیشتر استبدادی رهبر پس از مائو. او فکر شده است تا حد زیادی تحت تاثیر شرایط خود و محیط زیست که در آن او بزرگ شده.

با توجه به یکی از دوستان خود Xi شد ‘فوق العاده بلند پروازانه”. پس از مائو چین را تشویق تصویر یک “جمعی ریاست جمهوری” بیش از اهمیت فردی رهبران. یازدهم تجدید نظر کرده است که رویکرد دولت خود با استفاده از پیر و ابزارهای جدید دارای سینه های بزرگ تصویر خود را. خود را در پوشش رسانه ای این است که دو بار از پیشینیان خود.

یازدهم بود Dy PM در چین اما در سال 1962 او متهم شده بود برای حمایت از ضد انقلابیون. Xi خود مجبور شد به منظور بالا بردن شعار علیه پدر خود که او بدون هیچ تردیدی. این خود نشان داد ‘احتیاط’ که او تیز خود را در دوره بعد به معامله با قدرت های خارجی ، او می توانید به راحتی از موافقت نامه ها و وعده های بدون فشردن پلک. او را پیدا کند و هر گونه تناقض در تهاجمی عمل می کند/ اجبار در برابر کشورهای خارجی در حالی که دیپلماتیک نشان می دهد که او می تواند مذاکره مسالمت آمیز اختلافات.

بعد پدرش بازسازی شد اما دوباره از دست داده و به نفع CCP هر چند که او مجاز به بازنشسته. یک چیز یازدهم آموخته از پدر خود قسمت بود که هیچ چشم انداز در خارج از CCP. او عضو حزب پس از شکست هفت بار به خاطر پدرش ، این همچنین نشان داد یکی از صفات: او هرگز انحراف از هدف او مجموعه برای رسیدن به.

یازدهم بود که در معرض وحشیانه سیاست – تصفیه و کشتار منع و روشهاي. وضعیت خود را نقل مکان کرد و از یک princeling به یک کارگر و سپس به عنوان رهبر. او جلب درس مهم از ‘re-آموزش و پرورش’ اردوگاه: اهمیت مدیریت برداشت. او پس از آن توسعه اصول برای جنگ اطلاعات است. او معتقد است که ابزار موثر روانی کمپین می تواند به نوبه خود نهفته است به حقایق و در نتیجه تغییر درک مردم است. او استخدام آنلاین جنگ اطلاعات’ برای نفوذ به استراتژیک جوامع از دشمنان خود را برای منصرف کردن دولت از مخالفت با چین است. Wolf warrior دیپلماسی است که استفاده می شود برای ضربه زدن در هر یک نخوری چین است.

در سال 2012 زمانی که او معاون رئیس جمهور او با تشکیل یک کمیته از 13 وزارتخانه برای توجیه چینی ادعا می کند در حاشیه که شامل ساخت تاریخی و حقوقی شواهد. بر اساس توصیه های این کمیته در چین شروع به نشان می دهد که خود را در مناطق شرق دریای چین جنوبی و دریای چین و هند و مرز تبت در چین گذرنامه و سایر اسناد و مدارک رسمی و شروع به توجیه آن ادعا می کنند. یازدهم تاسیس شناسایی دفاع هوایی در منطقه ECS مصنوعی ایجاد سلیمان تغییر ویژگی های جغرافیایی و پیشروی به سوی مرز هند پس از گرفتن تبت عکاسی چانه منطقه هند است.

یازدهم انجام شده است سیاسی بازیکن شطرنج است که در کشت یک تصویر از یک حزب جدا شوند. او می داند که به دروغ پایین و زمانی که به توان قاطعانه برای رسیدن به هدف نهایی خود را. برای ماندن در قدرت او متمرکز بر دو جنبه است. اولین بار, قدیمی, پارتی, خط باید به دنبال آن است که تاثیر بیش از یک بخش بزرگ از جمعیت و دوم پروژه یک رویا برای الحاق سرزمین در حاشیه اشاره به این که آنها متعلق به کشور چین است اما از دست داده بودند به نیروهای امپریالیسم و استعمار.

به زودی پس از او رئیس جمهور او بینی چینی رویا به خود مردم است. او در چین به دنبال رویای چینی: “بزرگ جوانسازی ملت” مخلوطی از رفاه و وحدت و قدرت است. او بیشتر توسعه اهداف CCP برای گسترش و هژمونی است. او قصد دارد تا برای اولین بار یک تک قطبی آسیا’ و سپس ‘تد کروز’ توسط 2049. او تلاش می کند به ضمیمه این مناطق بدون درگیری در خطوط پیشنهاد شده توسط سان تزو. برای رسیدن به این هدف او این است که با استفاده از کاربران آنلاین ترکیبی از تهدیدات نظامی و دیپلماسی است. او روش شامل طرح از قدرت نظامی برای جلوگیری از مخالفان خود را در ایجاد تفرقه در میان دیگر مدعیان به کارگیری زور و ارائه کمک های مالی. مطیع/ضعیف کشورهایی مانند پاکستان و نپال و کامبوج در حال دستکاری به تحت فشار اصلی مخالفان است. او با استفاده از کالباس تاکتیک به ضمیمه قلمرو به اطمینان حاصل شود که دیگر در قدرت نیست و به شدت پاسخ می دهند. او ادعا می کنند خط در حال گسترش است اما پس از گام های کودک گرفته می شود و این نادیده گرفته می شود. این مذاکرات طولانی استفاده می شود برای به دست آوردن تدریجی پس از هر بحران است. او تا به مهارت های قابل توجهی برای این.

او به شدت معتقد است که ارتش نقش مهمی در برخورد با دشمنان و dissents مانند مائو: قدرت سیاسی رشد می کند از هر بشکه از تفنگ. او به نظر می رسد به آن را توسعه داده اند بیشتر: ‘هژمونی بستگی به قدرت یک تفنگ’. او جایگزین PLA و چینی ساحل نگهبانان به طور موثر استفاده از آنها را در برابر دشمنان. او با استفاده از PLA برای جلوگیری از دشمنان خود را. او تا به تدوین استراتژی شناخته شده به عنوان “یکپارچه استراتژیک بازدارندگی”. این است که هدف از دستیابی به بازدارندگی استراتژیک و غیر مبارزه به معنی و یا مبارزه با یک جنگ است. چندین نظامی و غیر نظامی قابلیت های مانند هسته ای معمولی فضا و جنگ اطلاعات, اقتصادی, دیپلماتیک, علمی و تکنولوژیکی و همچنین اراده جمعی ملت را تشکیل می دهند ‘یکپارچه استراتژیک بازدارندگی’.

نظر خود را از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی قابل توجهی هستند. او دستور بررسی این موضوع است که به این نتیجه رسید که پوسیدگی آغاز شده تحت برژنف با گورباچف کمک قابل توجهی. پس از او به قدرت رسید کادر مورد نیاز به سازمان دیده بان شش بخش مستند در اتحاد جماهیر شوروی سقوط نشان داد که صحنه های خشونت آمیز از ناآرامی و توصیف یک آمریکایی توطئه برای سرنگونی کمونیسم. در حال حاضر او ما را می بیند و دست در همه جا در SCS تبت هنگ کنگ و تایوان است. و هند دیده می شود به عنوان یک متحد ما است.

او متوجه می شود که بدون قدرت اقتصادی چین نمی تواند ظهور به عنوان یک قدرت فوق العاده. از این رو او آمد تا با یک برنامه شناخته شده به عنوان کمربند جاده ابتکار (BRI). این است متمرکز برنامه را به اتصال با کل آسیا و اروپا برای تسهیل تجارت است. این جنبه مهم از این طرح به دام انداختن ملل در اتصال جاده در بدهی. وام داده می شود در یک نرخ گزاف توسط چینی موسسات مالی. و زمانی که آنها موفق به پرداخت و پس از آن تقاضا امتیازات سیاسی مانند آنچه که انجام شد در سریلانکا. این Hambantota پورت شده است به دست آورد توسط چین در 99 سال اجاره. این اتحاد در حال حاضر در حال اجرا به مشکل. چندین کشور باید شک و تردید عمل در بازپرداخت و دیگران متفاوت است از این طرح.

در حالی که چین برای تبدیل شدن به مهاجم در ECS SCS و هند و تبت مرز پس از یازدهم شد و معاون رئیس جمهور فعلی خود را برنامه ریزی شده بود به بصورتی پایدار و محکم ایجاد اقتدار خود در مناطق مورد مناقشه قبل از اینکه جامعه بین المللی خود را تغییر رویکرد است که نوسان بین بی تفاوتی به مماشات. این COVID-19 دیده می شد به عنوان یک فرصت خوب برای محکم ایجاد آن ادعا می کند; از این رو آن را پیشرفته آن PLA در تمام جهات.

یازدهم باید شگفت زده شده اند در بین المللی واکنش. ما ژاپن و استرالیا را محکوم کرده اند چینی ها اقدام به تغییر وضعیت موجود در SCS. آسه آن با صدور بیانیه مشترک برای اجرای UNCLOS در منطقه است. آسه آن با صدور بیانیه مشترک برای اجرای UNCLOS در SCS. فشار نیز به عقب نشینی نیروهای خود از هند و تبت مرز. تحت شرایطی او را به توسل به تاکتیک های طولانی تر شدن مذاکرات برای د-تشدید روند و سعی خواهد کرد برای به دست آوردن در گام های کوچک در حالی که طراحی داخلی جمعیت که او را محافظت حاکمیت کشور است. بعد دوباره چین خواهد خود را از سر تهاجمی عمل می کند. چین و همسایگان باید این دیدگاه در حالی که تدوین خود را پاسخ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>