یک بیماری همه گیر را سخاوتمندانه پاسخ

در یک بیماری همه گیر هر کس یک پاسخ حتی اگر او خود جدا. هنوز برای بسیاری از مردم در طول coronavirus شیوع قبر بیرون. با توجه به تحقیقات گروه کاندید جهانی به مبارزه با شیوع بیماری و مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی رسیده است 1.3 میلیارد دلار در عرض چند هفته. که به مراتب بالاتر نسبت به حوادث اخیر مانند استرالیا bushfires یا 2014 شیوع ابولا.

در زمان شمارش خصوصی خیریه ممکن است کم در مقایسه با آنچه که دولت هزینه می شود. اما آن را همراه با تعدادی از تفاوت ها است که احتمالا یک تفاوت. برای یک, آن را نشان می دهد روح سخاوت بالا باقی می ماند با وجود این دل تنگی از سرایت و پیش بینی های بلند مستندات. و از آن صحبت می کند به یک اعتماد به نفس است که ویروس و اثرات آن را می توان با خلاقیت و nimbleness از موسسات خیریه و پایه است.

بخشندگان خود را داشته اند به زیرک در طول این بحران غیر معمول. رفته عمومی جمع آوری کمک گالاس walkathons و مردم خواهان در خیابان و یا درب به درب. داوطلبان چند. به جای اهدا کنندگان را مجبور به رفتن را آنلاین و بهره برداری از سایت های مانند Venmo, GoFundMe و کیکاستارتر. توییتر موضوعات اغلب استنباط فوری خیریه.

دادن است که اغلب هدفمند به افراد خاص نیاز با اهدا کنندگان مطمئن شوید پول خود را است که در نظر گرفته شده تاثیر است. یک مثال Facebook در داکوتای شمالی به نام همسایه, کمک به همسایه. در روز از راه اندازی آن را به حال بیش از 1400 عضو اهدای پول و کالا به خطر مردم در جامعه است.

تا کنون بخش عمده ای از این است که از کمک کنندگان بزرگ مانند کره جنوبی شرکت های فن آوری و یا بیل و ملیندا گیتس. سازمان بهداشت جهانی به همراه چند شریک در راه اندازی یک COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

در شهرهای ایالات متحده که در آن ویروس برای اولین بار نشان داد تا محلی پایه باید با سرعت بالا اعطای دادن اغلب به نیازهای افراد کم درآمد است. در پیتسبورگ ایالات راه است مورد بررسی سازمان های خیریه محلی با دقت اشاره کردن درخواست های خاص برای کمک به. در ضمن بانک های مواد غذایی در بسیاری از شهرستانها در حال راه اندازی درایو-از طریق توزیع امتیاز برای مردم در اتومبیل را انتخاب کنید تا مواد غذایی را از طریق یک پنجره.

برای این گروه امید است بیش از یک فکر است. آن عشق در عمل است. دادن پر می کند بسیاری از شکاف سمت چپ دولت در پاسخ به این ویروس. در زمانی که مردم فکر می کنم که جهان در حال رفتن به قطعه سخاوت آنها کمک می کند تا احساس کامل دوباره.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو