John M بری نویسنده بزرگ آنفلوانزا: داستان از کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ است. هند در میان بدترین ضربه ای که همه گیر در 1918-19 تخمین زده شده است که به آلوده یک سوم از جمعیت جهان. در یک ایمیل مصاحبه نیواورلئان بر اساس نویسنده می گوید از خوابیدن Ghosh درباره میزان مرگ ناشی از 1918 جهانی آنفلوانزا محبوب شناخته شده به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی در هند و چگونه رهبران جهان باید واکنش نشان می دهند به Covid-19 pandemic امروز:

 

کتاب خود را ارائه می دهد گرافیک و گریم شرح تاثیر 1918 آنفلوآنزا در هند و تخمین می زند که در شبه قاره نزدیک به 20 میلیون درگذشت. چه توضیح می دهد که چنین بزرگ تلفن?

من شنیده ام یک توضیح خوب. در واقع تفاوت می تواند چشمگیر باشد. در انگلیسی, ارتش, سربازان هندی به حال یک مورد مرگ و میر 22%, در حالی که نیروهای بریتانیایی در همان محل به حال مورد مرگ و میر نرخ 9 درصد. مراقبت های پزشکی بود تقریبا یکسان است. من می hypothesise دو چیز است: یکی این تصور که دیگر ویروس آنفلوانزا به حال گردش به طور گسترده ای در هند پس از سرخپوستان تا به حال هیچ ایمنی طبیعی حمایت می کند. آنها “باکره جمعیت” و آن را به خوبی شناخته شده از جمله جمعیت بسیار مستعد ابتلا به بیماری زا است. در غرب دیگر ویروس آنفلوانزا تا به حال منتشر شده به طور مداوم ارائه برخی از حفاظت از صلیب به این ویروس جدید که هنوز یک ویروس آنفلوانزا است. این یک احتمال است. یکی دیگر از تراکم جمعیت.

1918 همه گیر رخ داده در امواج. آن را بازگشت و چند ماه بعد پس از اولیه یورش. به عنوان شما نوشتن “هند بیش از حد رنج می برد بیشتر زمانی که آن را بازگشت در سپتامبر 1918.” درس دیگری برای همه وجود دارد ؟

من انتظار این را در امواج می آیند و همچنین, اما با یا بدون واکسن به عنوان افراد سیستم ایمنی بدن بهتر قادر به پاسخ به این ویروس بعد امواج باید کمتر خطرناک است.

هنگامی که میلیون ها نفر می میرند در یک دوره بسیار کوتاه با توجه به بیماری و اثرات آن در رفتار انسان عمیقا. چگونه آنفلوانزا در سال 1918 مردم را تحت تاثیر قرار?

من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است در هند. در ما آن متنوع است. در همه جا وجود دارد ترس از دوره. و رهبری ملی دروغ گفت و آن را “عادی آنفلوانزا با نام دیگر”. در شهرستانها که در آن رهبری محلی تکرار است که اعتماد را شکست نه تنها بین مردم و رهبری اما بین همه. جامعه شروع به نزاع تا آنجا که در برخی از مناطق مردم به مرگ گرسنگی از آنجا که هیچ کس تا به حال شجاعت به آنها غذا. سر از ارتش این بخش از بیماری مسری نوشت: “اگر نرخ فعلی شتاب همچنان برای چند هفته تمدن به راحتی می تواند ناپدید می شوند از روی زمین است.” اما در مکان های که در آن رهبری بود که بی پرده و راستگو آن مکان ادامه به عملکرد و اگر ترس آن شهر آمد و با هم به عنوان یک جامعه است.

آیا بزرگترین درس را آموخته و از سال 1918 همه گیر امروز به ویژه برای رهبران جهان?

حقیقت را بگویید. و آنچه که ما در حال حاضر تماس “اجتماعی فاصله”. این دو مربوط به درون است. اگر شما انتظار می رود مردم به رعایت بهداشت عمومی توصیه های آنها را به اعتماد به مردم و کسانی که توصیه. در غیر این صورت آنها را منطبق نیست. و گرفتن پذیرش بسیار دشوار است. حفظ انطباق بسیار مشکل تر است. مردم باید در حفظ و انجام این کارها برای هفته ها. آنها خسته اما از آن مهم است. در سارس بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی آلوده شدند و مردند. به نظر می رسد برخی از آنها آلوده خود مصرف کردن تجهیزات حفاظت شخصی. آنها ممکن است شناخته شده اند چه باید بکنید و آنها این کار را از زمانی که 90% از زمان شاید 97% از زمان. اما این روال خسته کننده است و اگر آنها را تضعیف فقط کمی آنها به کامپیوتر شما. انجام کار درست در هر زمان در همه زمان ها. آن را می سازد تفاوت را برای خود و جامعه است.

مورخ یووال نوح هرری اخیرا نوشت: “بشریت نیاز به یک انتخاب. ما سفر کردن مسیر تفرقه خواهد شد و یا ما را به اتخاذ راه همبستگی جهانی”? در زمانی که ما زندگی می کند که بیشتر به صورت جمعی پیوسته از همیشه قبل از, چگونه ما باید به عنوان یک جامعه جهانی واکنش نشان می دهند به این ترسناک رقص مرگ ؟

من با آن موافقم. یک بیماری همه گیر نشان می دهد ارتباط مثل هیچ چیز دیگری. ما همه در این با هم. در جامعه علمی این رخ داده است به مراتب بیشتر از قبل تهدید از آنفولانزای پرندگان. برای بزرگتر جغرافیای سیاسی جامعه است که طول می کشد رهبری است. من مطمئن هستم ما در حال گرفتن آن از رهبران سیاسی. بر روی زمین که در آن من در حال حاضر نیواورلئان است که یک نقطه داغ من از دیدن یک جامعه گرد هم می آیند. امیدوارم که درست تبدیل خواهد شد به طور کلی و در سطح جهانی. اما آنها می گویند امید است نه یک برنامه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im