پاکستان به رهبری پاکستان متعلق به روند در افغانستان

Viva, پاکستان. این کشور نمی تواند برنده شدن در یک جنگ علیه دشمن ابدی هند اما بنا بقای خود را به بهترین دو ابرقدرت در افغانستان برای اولین بار شوروی و در حال حاضر آمریکایی ها.

 

این همه بخشی از یک جاه طلبی برای اولین گردش کنترل کشمیر از “هندو” هند و سپس به چنگ هند از مسلمانان خود را.

 

جناح تشکیل پاکستان ظاهرا به عنوان یک پناهگاه برای مسلمانان شبه قاره را. آنچه او left unsaid بود که پاکستان بود که با ایجاد یکی از تنها وسواس و بود که به جای هلال احمر در دهلی قلعه سرخ. از جایی که ما معشوق نخست وزیر خطاب به ملت برای نزدیک به سه چهارم از یک قرن است.

 

آمریکایی ها در حال ترک افغانستان در نهایت اما نه در عجله به شیوه ای که در آن آنها فرار ویتنام که خود سفارت پرسنل در سایگون تا به حال به تخلیه توسط هلیکوپتر. که خروج نماد مطلق و شکست تحقیر آمیز اما خروج از افغانستان ممکن است کمتر.

 

آمریکایی ها در حال پشت سر گذاشتن چند هزار سرباز در بسیار غنی سوپر پایگاه در داخل افغانستان جایی که آنها بدون شک منجر به بالا زندگی و لذت بردن از گوشت خوک به عنوان آنها را در منطقه سبز در بغداد به طوری که آنها می توانید احساس در خانه و حتی در یک کشور مسلمان.

 

از سوپر پایگاه های آمریکایی ها قرار است برای نگه داشتن یک چشم ناظر بر طالبان. اما آنچه که بیش از دو صد هزار سرباز ناتو (که شامل سربازان آمریکایی) نمی تواند برای بیش از یک دهه می توانید یک انتظار چند هزار به انجام, به خصوص در حال حاضر زمانی که طالبان را کنترل کابل و همچنین سایر نقاط کشور. اگر من یک سرباز آمریکایی من قرار ماندن در سوپر پایه.

 

کنار خواهد بود “دموکراتیک” انتخاب غنی از دولت است. هند با توجه به غنی دولت بیش از 3 میلیارد دلار در کمک های اولیه و زیرساخت ها از جمله ساختمان های زیبا ساختمان پارلمان برای آن است. هند در حال حاضر تنها به فکر ایجاد یک ساختمان پارلمان جدید را برای خود مانند عشق آن برای افغانستان دولت. در حال حاضر طالبان را وادار به استفاده از ساختمان پارلمان ساخته شده توسط سرخپوستان و همچنین تعداد بی شماری از جاده ها و زیرساخت های دیگر.

 

نخست وزیر عمران خان از پاکستان است که در حال حاضر هشدار دهنده از “اخلال گران” از آمریکا-طالبان صلح معامله است. توسط اخلال گران او به وضوح به معنای هند است. پاکستان معمار این مقابله و آن را دوست دارد. هند از آن متنفر.

 

برای دو دهه پاکستان همچنین دو بازی در افغانستان است. آن را در رختخواب ماند با طالبان گاهی اوقات گرفتن تا به لاس زدن با آمریکایی ها. بسیاری از رهبری طالبان در پاکستان شده است و بنابراین برای بیست سال. طالبان با استفاده از پاکستان به عنوان یک مرحله بندی زمین برای راه اندازی حملات علیه آمریکایی ها در افغانستان و سپس عقب نشینی به پناهگاه های امن در پاکستان که در آن آمریکایی ها نمی تواند به آنها را دریافت کنید.

 

پاکستانی ها در حال تبدیل شدن به کارشناسی ارشد در این استراتژی نیاز به کار دقیق همان رویکرد در برابر شوروی. در نهایت شوروی تسلیم. پاکستانی ها می دانستند که در نهایت آمریکایی ها بیش از حد خواهد تسلیم. و آنها را انجام داد.

 

در حال حاضر پاکستانی در حال وارد شدن به قطب موقعیت برای راه اندازی دومین جهاد در کشمیر. توسط تحکیم کشمیر به خود هند در تلاش است تا به حفاظت از خود در برابر این جهاد. بیایید ببینید که اگر آن را موفق.

 

خان از دست می دهد و هیچ فرصتی برای تنبیه کردن هند و PM مودی در هر روز است. او به نظر می رسد به طور کامل و با وسواس هند است. در cricketing روز او شناخته شده بود به عنوان یک بازیکن حمله. خود رئیس, رئیس ستاد ارتش پاکستان Bajwa, فقط توجه خود را سه سال به عنوان پادشاه پاکستان برای به انجام رساندن دوم جهاد در کشمیر.

 

این همه که به یک سر تقریبا 20 سال پس از 9/11 و بیش از 30 سال پس از اولین جهاد در راه اندازی شد توسط پاکستان در کشمیر در سال 1989. هند باید بریس خود را. که هند به ماندن در ایران به عنوان یکی. اما به عنوان Chetan Bhagat می گوید: این تنها هندو و مسلمان و هندو و مسلمان و هندو و مسلمان در اینجا. Hotheads در هر دو طرف را محبوب ما آزادی دور.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de