دردناک اقتصادی Reversal of Fortune برای آفریقایی-آمریکایی

تظاهرکنندگان جمع شده در دولت و کنگره آمریکا در St. Paul, Minn., روز سه شنبه در اعتراض به مرگ جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس هفته گذشته است.

عکس: chandan khanna/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در دهه قبل از Covid-19 آفریقایی-آمریکایی ها شرایط اقتصادی خرد در طول 2007-09 رکود بود به آرامی اما به طور پیوسته بهبود یافته است. سپس مستندات سقوط اقتصاد و هفته گذشته به مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در دست پلیس, لمس کردن یک موج عصبانی و در برابر خشونت.

حوادث را برجسته دردناک نابرابری است که در ادامه به وزن آفریقایی-آمریکایی ها در سلامت خود درآمد خود و درمان آنها توسط سیستم قضایی.

بین سال های 2011 و فوریه سیاه و نرخ بیکاری کاهش یافت و از 16 درصد به 5.8% در نزدیکی پایین ترین رقم از پرونده آغاز شد و در اوایل 1970s. که هنوز حدود دو سفید هستند. اما یک مطلب جامع و اندازه گیری سهم در سن کار افرادی که شاغل هستند نشان داد حتی بیشتر بهبود قابل توجه: آن رسیده 59 درصد در ماه فوریه به صورت سیاه و سفید آمریکایی ها کمتر از 2 درصد زیر که از سفیده—نزدیکی باریکترین چنین فاصله حداقل از سال 1972 است. دستمزد و سود برای آمریکایی ها نیز شروع به سرعت بخشیدن به.

هنوز تفاوت در درآمد و ثروت به سختی تغییر کرده است. در سال 2018 ميانه سیاه, درآمد خانوار تنظیم برای تورم هنوز 5 ٪ پایین تر از در سال 2000 در حالی که سفید و درآمد خانوار 6 درصد بالاتر است. در حالی که دستمزد سیاه و سفید شروع به سرعت بخشیدن در سال 2015 فاصله با دستمزد نمی باریک.

در حالی که تمام گروه های نژادی دیدم ثروت خود را ویران 2008 بحران مالی بین نژادهای’ شده است بسیار آهسته تر بهبود می یابند. در سال 2016 ميانه سیاه خانوار بود $18,000 در ارزش خالص در مقایسه با $171,000 برای سفید پوستان است.

“آنها به رهبری به این بحران بسیار آسیب پذیر گفت:” مومبای Derenoncourt یک اقتصاددان است که در مورد پیوستن به دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. شغل خود را نیز در سمت چپ آنها را بیشتر در معرض coronavirus, او گفت:. “سیاه و لاتین کارگران کمترین کاری-از-نرخ خانه و بیشتر احتمال دارد به کار در صنایع ضروری در نظر گرفته شود. نابرابری همبودی در Covid-19 pandemic,” او گفت:.

مایکل Nutter سابق شهردار فیلادلفیا با اشاره به کروناویروس بیمار و کشته آفریقایی-آمریکایی ها در نرخ بالاتر از دیگران ترک برخی از خانواده ها بدون نان آور. زمانی که مستندات بسته مدارس محروم آفریقایی-آمریکایی کودکان در شهرستانها کمتر مجهز به سوئیچ به کلاس های آنلاین از کودکان در مناطق مرفه نشین حومه. کسب و کار از جمله اقلیت متعلق به آنهایی که در فیلادلفیا شد و شروع به بازگشایی جمعه اما بسیاری نمی خواهد به دلیل آسیب پایدار در تظاهرات و پس از آن غارت و چپاول. “آن را در سال برای بسیاری از این شهرها بسته به سطح آسیب و بیماری و مرگ را به بهبود می یابند.”

در سال 2007 آقای Nutter سپس یک عضو شورای شهر کمک به ارمغان بیاورد ShopRite سوپر مارکت برای Parkside یک کم درآمد در محله عمدتا سیاه غرب فیلادلفیا ، آن را تبدیل به لنگر از یک محله مرکز خرید و منبع صدها خوبی پرداخت اتحادیه مشاغل محلی و ساکنان سیاه.

پس از آن همه گیر و سپس ShopRite همجوار آن فروشگاه ها را غارت کردند. “مردم سیاه و سفید در حال حاضر بدون شغل و جایی برای دریافت مواد غذایی در حالی که ما هنوز هم در میان یک بیماری همه گیر” گفت: آقای Nutter زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

جف براون رئیس جمهور قهوه ای فوق العاده فروشگاه های منطقه ای و زنجیره ای است که در عمل این ShopRite گفت: “این است که هنوز هم تنها فروشگاه مواد غذایی در منطقه است. با مجبور,,,, بسته, این مواد غذایی صحرا دوباره. من احساس وحشتناک. ما جامعه رهبران و مقامات منتخب آیا همه چیز درست و ثابت کرد که این می تواند کار کند و آن را بسیار دلسرد کننده به ببینید که فروشگاه بسته است.”

چرا که آنها کمتر دارایی مانند پول نقد به عقب نشینی در, سیاه و سفید, خانواده ها معمولا برای کاهش هزینه های خیلی بیشتر از سفید خانواده ها در هنگام مواجه با چنین درآمد شوک گفت: دامون جونز, یک اقتصاددان در دانشگاه شیکاگو است.

هنوز هم کارفرمایان ممکن است به افزایش پرداخت برای متقاعد کردن کارگران به پذیرش خط مقدم کار, او گفت:. “اگر خطر از رفتن به محل کار بالاتر است چرا که ممکن است قرار گرفتن در معرض یک بیماری کشنده آن برای من روشن نیست که پایه دستمزد قبل از همه گیر هستند و حق پایه.”

مربوط تصویری

راهپیمایی پس از کشتن جورج فلوید ادامه داد: در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و باقی مانده عمدتا صلح آمیز, اگر چه برخی از تظاهرات زد گذشته حکومت. در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد حقوق مدنی رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس و مادر جرج فلوید 6-year-old daughter داد عاطفی کنفرانس مطبوعاتی. عکس: اسکات Heins/گتی ایماژ

سیاه پوستان’ چشم انداز نیز بستگی دارد سلامت خود را در شهرها و محلات که ضربه سخت گیر و در حال حاضر های اخیر ناآرامی های مدنی. آقای Nutter گفت: این بیماری همه گیر “را به زور استان ها و شهرستانها به برخی از ترکیبی از افزایش مالیات…و یا کاهش در خدمات اساسی برای شهروندان خود هستند.”

آقای Nutter گفت: بسیاری از مشکلات رو سیاه آمریکایی ها بودند شناسایی شده توسط 1968 Kerner کمیسیون که متهم سیاه نا امیدی با فقدان فرصت های اقتصادی و تبعیض نژادی برای شورش است که متصلب شهرهای آمریکا از سال 1965 تا 1968.

کسانی که شورش افسرده سیاه پوستان’ ارزش ملک برای چندین دهه پس از آن با توجه به یک مطالعه. اما دانشگاه اقتصاددان ویلیام کالینز یکی از نویسندگان آن می گوید که احتمالا این قالب برای امروز. بسیاری از سیاه و سفید آمریکایی به نقل مکان به حومه و شهرستانها اقتصادی پایگاه قوی تر از در دهه 1960 هنگامی که آنها deindustrializing. در واقع بسیاری به دست آورده اند شغل و جمعیت در سال های اخیر است. بسیاری از آسیب در هفته گذشته بوده است در خرده فروشی و دفتر مناطق در حالی که سیاه و سفید محله با مته سوراخ کردن بسیاری از تخریب در 1960s.

یکی از عوامل کلیدی است که چگونه تظاهرات اخیر تاثیر تنش میان آفریقایی-آمریکایی ها و پلیس. آن “می تواند در قوانین است که آن را آسان تر به جرم مردم و یا بیشتر باز بودن نسبت به راه های مختلف به فکر می کنم در مورد اجرای قانون” گفت: آقای جونز.

خانم Derenoncourt گفت: گسترش و توسعه فدرال حداقل دستمزد در سال 1960 به صنایع از جمله خدمات که در آن سیاه و سفید آمریکایی ها بودند در مقایسه با نسبت جمعیتی تا به حال تاثیر بسیار زیادی در کاهش درآمد خود فاصله با سفیده. او اشاره کرد که حداقل فدرال نبوده است مطرح شده برای یک دهه. “ممکن است به جبران و فاصله با حتی ساده سیاست.”

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>