a paean to the porch

من در خانه آجری مادربزرگم در حومه برگدار واشنگتن بزرگ شدم. من و مادرم با دقت دور تا دور گومی حرکت می کنیم – فیگورهای چین و فنجان چای گل – که اتاق نشیمن با کف دریایی سبز او را پر کرد.

نقطه مورد علاقه من در او نمایش داده شده در ایوون بود که در امتداد یک طرف خانه فرار کرد. ما در آن ايوون از بهار تا تابستان و اوايل پاييز زندگي مي کرديم. این مبله غیر رسمی تر، با میز فلزی و صندلی در یک پایان، یک صندلی تکان دادن در وسط (نقطه مورد علاقه مادر من)، و گلایدر در انتهای دیگر.

ما هر شب اونجا غذا می خوردیم – تماشای مردم که در پایان روزهای کاری شان از ایستگاه اتوبوس در بالای جاده به خانه می رفتند. ما می توانستیم صدای پچ پچ همسایه ها را در کنار یکجا بشنویم وقتی پنجره های آنها باز بود، چون فقط 15 فوت با هم فاصله داشت.

هنگامی که در حال چرخیدن، هوای مرطوب در ماه اوت رسید، مثل همیشه، کولرهای هوا در پنجره ها همهمه شدند. ايوون تقريبا ً خيلي ناراحت کننده بود که بتونم اون موقع مديريت کنم، ولي من اغلب مي رفتم اونجا تا توتاريکي بشينيم و شب رو گوش بدم.

وقتی باران می بارد، من روی گلایدر، زیر پوشش پلاستیکی اش، مخفیانه تنها، یک رادیوی کوچک ترانزیستور در چنگم دراز می کردم و امیدوار بودم ترانه مورد علاقه ام از لحظه ای که در آن لحظه می گذرد، به راه بیفکند. وقتي بارون اومد، من سالم و خشک بودم

یک ایوون نمایش داده شده اتاقی است که به طبیعت متصل است: پناه دادن، اما باز به جهان. هنوز هم می توان آن را در طوفان های مغزی استفاده کنید, هنوز همتا در صفحه نمایش لپ تاپ در روزهای آفتابی. من بیشتر در مکان های با پشه و دیگر اشکالات آزار دهنده زندگی می کردند، بنابراین عرشه و پاسیوس باز هوا به اندازه من معنی نمی دهد.

من از وقتي که دانشگاه رو ترک کردم، تمام وقت توي اون خونه زندگي نکردم اما عشق من به ايوون ها تحمل مي کنه از اون موقع تا حالا چند تا آدم متواضع داشتم یکی به اندازه کافی بزرگ بود برای میز گرد کوچک و صندلی. در سطح زمین می شود. سنجاب ها دوست داشتن به گربه های سربسته ام طعنه بزنن، درست جلوی بینی هاشون می دويدن، در خارج از پرده ها امن. گربه من چارلی بود به خصوص توسط آنها وارد شده و به عقب و جلو با آنها اجرا می شود، هرگز خسته از سرگرمی.

برادر من از مادر دیگر (بهترین پسر مادر من دوست) ، جان ، یک افیشونادو ایپرچ است ، بیش از حد. در زمان کودکان، خانواده های ما هر تابستان یک هفته با هم تعطیلات می شدند، و به همان آپارتمان طبقه دوم، یک دو اتاق خواب با یک ایوون که به دریاچه ای کوچک می رفت، باز می گشتند. هر وقت به آن منطقه مورد علاقه دوران کودکی برمی گردیم، کلبه ای را تقریباً صرفاً بر روی ایوون های آنها اجاره می کنیم. کي به داخل اهميت ميده؟ آنها باید زیبا، فشرده، در صفحه نمایش در یک ایوون داشته باشد.

چند سال پیش من و همسرم شروع کردیم به صحبت کردن در مورد بازسازی خانه مان. ما از یک دوست معمار خواستیم که در این برنامه ها کمک کند، با ذکر اینکه ما می خواستیم یک ایوون داشته باشد که گربه هایمان می تواند لذت ببرد. نه یک مرد قضاوت، او ما را به معنای واقعی کلمه و طراحی یک ایوون در حدود 2 فوت بلند – برای گربه ها!

ما با صبوری توضیح داد که ما می خواستیم از آن استفاده کنید، بیش از حد.

خوشحالم که گزارش می دهم که ما اکنون در خانه ای با یک ایوون زیبا و نمایش داده شده زندگی می کنیم. من خوشحال بودم که طراحی خانه را در دست شوهرم قرار دهم. من روی یک چیز اصرار کردم: big که یک ایوون بزرگ دارد. و بنابراین ما انجام می دهد: ما در رودخانه جزر و مد و مارش نمک نگاه, که در آن پرندگان دریایی ماهی به عنوان جزر و مد می شود در داخل و خارج.

اما هر وقت آواز کريکت ها رو ميشنوم، دوباره به ايوون مادربزرگم برميگردم.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im