یک بسته بدون محتوا: دولت بسته نیست تحویل در مالی امداد و دستمزد حفاظت

By Abhishek Singhvi و Jaiveer Shergill

دولت هند در تلاش برای رنگ گلگون تصویر بر روی یک کاکتوس بوم است زمان خود را برای دستیابی به پایین تر “دو برابر شدن نرخ” و کاهش مرگ و میر در مقایسه با کشورهای دیگر مانند ایالات متحده و بریتانیا و آلمان و فرانسه و اسپانیا. خوب به عنوان آن را همیشه برای پیدا کردن یک پوشش نقره ای در میان تاریکی همه گیر ابرها دولت باید ‘را خوب با بد و اتخاذ بهترین شیوه از کشورهای دیگر qua اثر بخشی و رسیدن به آن مالی واکسن. نه تمرین جهانی بهترین شیوه و اتخاذ آنها در عمل است بد شکل موعظه و بدون عمل.

چاد کرو

PM مالی بسته “instalmentalised” توسط FM نتواند هسته دوقلو آزمون ‘تناسب و حفاظت” از نظر هدف و محتوا هنگامی که در معرض هر گونه معیار جهانی. ساده nitty ریگ دار تجزیه و تحلیل از حساب بازده ناخوشایند حکم که مستقیم Covid مرتبط با مالی تزریق در بالاترین نمی کند بیش از 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

با توجه به قدر فاجعه مواجه بشریت به تصویر می کشد این همان غم انگیز تعادل میان بلدرچین و یک فیل و یا بین کوه و تپه کوچک. نیاز به ساعت بود و نه به اشتباه رسوا و یا پوشش سیم پیچ مشترک و مرد در یک پیچ و خم از مالی jugglery, اطناب و اصطلاحات و یا jumla اما برای نمایش واقعی رنگ پول (و که بیش از حد در جیب خود) در حالی که ارائه لحاظ اقتصادی زخمی عمومی یک حس عدالت فوری, درست لمس شفا بدون شکن با سرعت از توهم و تاخیر در تحویل.

برخی بین المللی مقایسه نشان دادن بزرگی ناکافی بودن هند بسته در چارچوب جهانی. برای مثال هند اعلام کرده است یک تومان 3 لاخ کرور اعتباری صندوق ضمانت به ارائه وثیقه وام به 45 لاخ MSMEs (پوشش تنها 8 درصد از این موجود 6 کرور MSMEs) با پرداخت 12 ماه مهلت قانونی که نه آنها را فراهم می کند با درآمد اضافی و نه آزاد و آنها را از چرخه معیوب از علاقه لود بازپرداخت وام.

در مقایسه متوجه اهمیت فوری عمل جراحی به جای یک گروه کمک رویکرد بریتانیا جوان FM Rishi Sunak اعلام کرد ‘دستمزد حفاظت بسته’ به موجب آن دولت خزانه را تحمل 80% ترین دسته از کارگران/ کارکنان حقوق و دستمزد در مجموع تا £2,500 هر کارمند در هر ماه ارائه شده است که کارفرما را حفظ کارکنان. به طور مشابه ما راه اندازی کرده است یک ” چک حفاظت از برنامه که می دهد گزینه ای را برای کارفرمایان به سود غیر قابل برگشت وام ارائه شده است که 75 ٪ از مبلغ وام است که استفاده می شود برای پرداخت حقوق و دستمزد و یا rehiring کارکنان, شکست که وام به بازگشت در عرض 2 سال با ناچیز 1% هزینه بهره.

بیشتر ما تحت مراقبت عمل مسافر شرکت های هواپیمایی دریافت خواهد کرد $25 میلیارد مستقیم کمک برای فعال کردن صنعت هواپیمایی به ادامه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان. ارقام مهم نیست; هدف و رویکرد انجام دهد. هند شکست خورده است و آن را ویران کرد بخش در هر دو.

به جای نگه داشتن آن آسیب پذیر ترین بخش در انتظار سالن از قطعیت دولت باید به طور مستقیم منتقل تومان 7,500 به Jan Dhan حساب و پرتاب گوی شناور در قالب کمک هزینه ماهانه به جوانان سریع غرق در پایان عمیق استخر از بیکاری است. برزیل با اشاره به راه اندازی اورژانس حقوق و دستمزد’ برنامه disbursing 120 $در هر ماه برای سه ماه آینده (اوایل آوریل) به بخش غیررسمی کارگران جمع آوری $43 میلیارد دلار (Rs 3.5 لاخ کرور).

نزدیک, صفحه اصلی, ژاپن به تصویب رسید ‘نقدی تحویل’ ارائه مدل $930 به هر شهروند است. دولت کانادا با آن, کانادا, اورژانس دانشجو سود (CESB) ارائه $1,250 در هر ماه به کالج رفتن آموزان و تخلف به سایر مزایای آنها ممکن است واجد شرایط برای.

آن را دشوار است به تصور دلایل جلوگیری از پرداخت مستقیم از 65,000 تومان کرور روپیه (به عنوان پیشنهاد شده توسط ex-RBI فرماندار Raghuram راجان) بالغ صرفا 0.325 ٪ از تولید ناخالص داخلی در دست مهاجر نیروی کار. یا آنچه مانع از راه اندازی ‘دستمزد حفاظت بسته’ برای MSME بخش و ‘حقوق و دستمزد حفاظت’ بسته های وسط و پایین طبقات متوسط که با آن مواجه سرد انفجار بیکاری ؟ یا چشم پوشی از بهره وام های دانشجویی در مجموع 75,000 تومان کرور روپیه از بخش دولتی به بانک ؟

احتیاط مالی نیست بازیگران در سنگ. و نه آن است که شتر در شن و ماسه دکترین غافل از طوفان های اطراف آن. اگر چاپ پول و یا افزایش FRBM محدودیت به 6 درصد انجام شده است و نه حتی در بدترین فاجعه به آمار مدرن در هند, یکی از شگفتی که می توان آن را?

هند زادگاه بودا باید شبیه سازی خود نکته از دریافت حکمت صرف نظر از منبع آن است. آن را تا به حال به رویکرد التقاطی از اتخاذ به عنوان بسیاری از بهترین شیوه های در دسترس در سراسر جهان به عنوان آن می تواند موضوع را به ظرفیت آن است. آن را نمی تواند سوار درخشان اسب از “ابرقدرت هندی ناسیونالیسم” از یک طرف و رفتار مانند یک ماوس هنگامی که آن را به بزرگ دلی برای آن محروم و مبتلا بخش های دیگر است.

میلتون عبارت “همه از دست داده است” باید الهام بخش دولت به دوباره بازسازی و راهاندازی مجدد این بسته مالی را نه در فرم و یا نفس و به طور مستقیم به نفع, نقل و انتقالات تقاضا نسل kickstarting مصرف و از دست دادن شغل و حفاظت از آن گفتن buzzwords و برخي قاعدههاي كلي قبل از همه چیز است که در واقع از دست داد.

Abhishek Singhvi است و نماینده ارشد ملی سخنگوی کنگره است. Jaiveer Shergill مدافع ملی و سخنگوی کنگره است. دیدگاه شخصی

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>