بسیار خوب-پست Covid عدالت: مجازی روش ها و فن آوری باید تبدیل به هنجار در تمام سطوح قوه قضاییه

اگر هر سختی ارائه فرصت و هر cloud has a silver lining سپس COVID-19 همه گیر است و زمان را در نوآوری و الگوهای جدید در دولت عدالت است. اگر چه شرح زیر است دیوان عالی کشور-محور می توان آن را با تکرار مناسب تغییرات در تمام سطوح قوه قضائیه. آنچه که متاسفانه از دست رفته است نه استعداد و ظرفیت و یا بودجه اما توجه به جزئیات و جامع, یونیفرم, پروتکل در هر سطح از سلسله مراتب.

ما نمی توانیم به تعطیلات دادگاه-مانند عملکرد در طول همه گیر و سوئیچ جادویی به قبل از COVID عادی پس از مستند. ساده لوحانه خواهد بود که فرض کنیم که پست مستند انبوهی از وکلا خواهد شد و یا باید اجازه فرود بر SC و کسب و کار خواهد شد به طور معمول. پس قبل از COVID عادی است که بسیاری از ماه دور ما باید تکامل و سه پروتکل و نه دو مستند پست مستند قبل از عادی و طبیعی است.

دوم در این مستند وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا حداقل دو سوم در واقع تمام 35, SC قضات نباید نشستن روزانه. به همین دلیل است که بهترین تجهیزات و بهترین تکنولوژی نه عملیاتی بیش از ماه گذشته برای فعال کردن این ؟ در عوض ما دو یا سه نیمکت نشسته و برخورد با کمتر از 50 مهم هر هفته است. در واقع با دولت از هنر و تکنولوژی قضات نباید مورد نیاز برای پاسخگویی به مخاطره می اندازد و خود را به عنوان در حال حاضر اتفاق می افتد.

سوم دو تا از بزرگترین اتاق در جدید SC ساختمان باید به طور کامل مجهز به فعال تعداد محدودی از وکلا که نمی توانیم مجازی lawyering به ارائه استدلال های خود را از درون دادگاه — آنها باید حفظ دقیق اجتماعی فاصله. این وکلا که سقوط در این دسته و یا می خواهید برای آمدن به دادگاه هستند و البته کوچک شماره. اما آنها باید تسهیل شود.

چهارم, تست سخت فوریت در حال حاضر اعمال می شود باید حفظ شود. کاذب فوریت ادعا زهر از دادخواهی. آنها مسدود قانونی خط لوله در حالی که عادی و فقیر طرفین دعوا باید تحت ابدی صبر کنید. COVID و کوتاه مدت خود را پس بهترین زمان برای تکامل دو آهنگ از فرآیندهای باغبانی. قضات برگزاری دادگاه است که شبیه به یک تعطیلات نیمکت می توانند تنها با hyper موارد فوری — همانطور که در حال حاضر اتفاق می افتد البته trebling کنونی لیست. بخش عمده ای از باقی مانده 35 قضات سپس می توانید تا موارد است که در حال رفتن برای 10 سال یا بیشتر. در عرض چند ماه تمام بی رحمانه آمار و ارقام که زیر خط بالا تعلیق نرخ SC ناپدید خواهد شد. اما این نیاز به یک ظالم مثال روش پس از یک حزب همیشه علاقه مند می شود و باعث به تاخیر می اندازد. این روش همچنین باید شامل مراقب باشید غربالگری توسط کارآموزان قضایی پیشبرد دعوت از پنج یا هفت-صفحه کتبی صادر می شود باید دقیق و محدودیت های زمانی و بر اساس چنین پیش غربالگری ثابت است. تمام پنج قاضی و بالاتر نیمکت مراجع ممکن است خارج از این لیست برای هم بودن.

پنجم به صورت کامل دادگاه به عملکرد ما باید به حال یافت تکنولوژی روز گذشته است. آن اسفناک است که دادگاه راس است مجهز به تکنولوژی کارآمد. این امر نیاز به 100 تومان کرور روپیه در بیشتر مطمئنا SC سزاوار این مقدار است. قوه قضائیه باید حداقل در رابطه با مسائل از جمله ترتیبات صندلی برای قضات تعدادی از احزاب و

طرفداران که می تواند جایگزین شود و کیفیت صوتی و تصویری. این همه باید operationalised توسط تکنسین های کار در دولت جهت. ما inexcusably در تمام این.

هفتم زمانی که کامل به حالت عادی برمی گرداند (مرحله سوم) ما باید اطمینان حاصل شود که این روش ها استفاده می شود به انجام یک توجهی شاید 33 درصد از تمام جلسات. بسیار مورد انتقاد قرار orality از سیستم را کاهش محدودیت های زمانی که ما موفق به پیاده سازی برای هفت دهه جدید تبدیل خواهد شد عادی و دقت از طریق ارسالی نوشته خواهد شد افزایش است. کمتر از تراکم کمتر اتلاف کمتر خاک و کمتر انتقال عفونت به راحتی می توانید تبدیل شدن به جدید طبیعی است.

هشتم به عنوان بالا پارادایم گسترش به دادگاه پایین تر سلسله مراتب مجازی lawyering اجازه خواهد داد که تغییر سیستم دادگاه و شب و شب دادگاه معمول و بدون به طرز وحشتناکی افزایش گونه های در زیرساخت های ما.

امکانات بی حد و حصر هستند. ما چیزی برای از دست دادن جز ما زنجیر عادات و آسایش. اجازه دهید ما شروع به استفاده کامل آینده SC تعطیلات عملا تابع در قدرت کامل است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>