یک مشکل جدید است دم در صنعت آبجو: یک میلیون بشکه بشکه می رویم بیات

میلیون ها گالن آبجو گیر در ورزشگاه, سالن های کنسرت و رستوران ها و کافه ها سریع رفتن بیات ترک صنعت آبجو با روی حیله و تزویر مشکل: چه چیزی برای انجام با همه که مشروب الکلی هیچ کس هرگز نوشیدنی ؟

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور آمریکا بارها به جلوتر از دو کشور بزرگترین نوشیدن مناسبت: روز سنت پاتریک و “جنون ماه مارس” مسابقات بسکتبال. آبجو با خدا ممنوع در نظر گرفته شده برای کسانی که وقایع در حال حاضر خراب در قفل شده است و موسسات و تخمیر در حال تلاش برای به دست آوردن آن را به عقب پس تبس می تواند پر شود قبل از مستندات آسانسور. مدیران می گویند پیش نویس آبجو به طور معمول باقی می ماند تازه برای دو تا شش ماه.

“این مطلق بدترین زمان برای این اتفاق به صورت پیش نویس آبجو” گفت: Craig, صندوقدار, مدیر اجرایی ملی آبجو عمده فروشان انجمن تجارت بدن. “ما هرگز دیده می شود یک وقفه مانند این که در آن همه چیز یخ در محل.”

بسیاری از صنایع در حال کشتی با مشابه معضلات در مورد چه باید بکنید با عرضه بیش از حد در حالی که اقتصاد جهانی محو می شود و یک ویروس کشنده با شدت گرفتن در سراسر جهان است. کشتی های کروز در حال سرگردان در دریا بدون هر مسافر. هوایی به دنبال مکان برای پارک خود را idled هواپیما. کالا معامله گران در حال جستجو برای شناور supertankers به ذخیره بیش از حد بودن نفت خام است.

این ویروس بوده است به خصوص مخرب برای مواد غذایی و نوشیدنی سازان که تلاش برای تغییر مسیر این کشور وسیع مواد غذایی عرضه زنجیره ای برای دیدار با افزایش تقاضا ناشی از این بیماری همه گیر. بسته شدن رستوران ها و ادارات و مدارس در سراسر ایالات متحده را ترک کرده است تولید کننده با مقدار زیادی از سبزیجات و گوشت به دور از آنجا که این محصولات به راحتی نمی تواند هدایت شود می تواند به فروشگاه های خرده فروشی. کشاورزان در حال از بین بردن صدها هکتار از سبزیجات آزادسازی شیر و کاهش مرغ گله—همه به محدود کردن منابع است که می تواند وزن در قیمت ها را برای سال آمده است.

صنعت آبجو, مشکلات ramped تا در ماه مارس زمانی که حدود 10 میلیون گالن از کف رها شده بودند در سالن که ماه به تنهایی با توجه به NBWA برآورد. که معادل تقریبا یک میلیون بشکه بشکه. حتی بیشتر آبجو گیر کرده است در توزیع’ انبارها در حمل و نقل از کشورهای دیگر و در کارخانه های لبنی. Unsold در آن زمان و انقضای آبجو می تواند هزینه صنعت آبجو آنجا که $1 میلیارد دلار با توجه به NBWA.

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

دامپینگ استفاده نشده آل یکهو یک گزینه نیست. مقررات زیست محیطی می گویند حجم زیادی از آبجو نباید ریخت پایین تخلیه و یا به داخل رودخانه ها به دلیل آن می تواند برهم زدن تعادل pH کاهش اکسیژن در آب و نامطلوب تولید باکتری است. قبل از تصمیم گیری که در آن آبجو کهنه می رود تخمیر و یا توزیع کنندگان ابتدا باید دسترسی به ده ها هزار نفر از قفل پایین سالن بالابر سنگین تبس از زیرزمینهای و با خیال راحت تعادل کامیون که ممکن است حمل یک ترکیب کامل و بشکه خالی.

“این است که یک سیب زمینی داغ چرا که هیچ یک از ما
کسب و کار راه اندازی برای بازگشت مقادیر عظیم آبجو می گوید:” دن Vorlage, بازاریابی, برای دنور مبتنی بر MicroStar Logistics LLC آمریکا بزرگترین انبار-تدارکات شرکت. “در آن طول می کشد سه بار به عنوان بسیاری از کامیون ها برای حمل و نقل کامل تبس
از خالی هستند.”

MicroStar—که مشتریان شامل 1,000 حذفی—برنامه ای برای درمان آبجو با defoamer و تعادل pH قبل از ارسال آن به آب شهر و مقامات برای آزمایش های بیشتر و درمان پس از آن می تواند منتشر شد به آبراه.

تخمیر و دیگر چیز قابل صاحبان می گویند که آنها نیز مشتاق به سرعت بازیابی ظروف—که هزینه بین $100 و 120 دلار در هر کدام—در مورد آنها دریافت گره خورده است تا در رسیدگی به ورشکستگی.

که در نهایت می پردازد و برای همه است که آبجو است که هیچ یک از مصرف نقطه دیگر از مشاجره. گینس ساز Diageo PLC Budweiser آبجو Anheuser Busch InBev SA و Modelo صاحب Constellation Brands , Inc. در میان حذفی که گفتند که سهم هزینه undrunk آبجو با توزیع کنندگان خود را به فراغت کافه ها و رستوران ها از چیدن tab. AB InBev و صورت فلکی را نیز به طور موقت تمدید تاریخ انقضا در پیش نویس آبجو به خرید این شرکت ها زمان بیشتری برای مقابله با ولع خوردن از انقضای آبجو.

“ما ترس بسیاری از مکان ها خواهد شد و قادر نخواهد بود برای باز کردن back up—آنها بسیار نازک حاشیه” گفت: باب نخود رئیس حذفی, انجمن تجارت بدن کوچک و متوسط حذفی که به طور معمول بیشتر وابسته به میله از فروشگاه ها مشروب.

تخمیر و توزیع کنندگان صورت چالش های بیشتری در ماه های آینده به عنوان بزرگ تابستان, رویدادهای ورزشی هستند را در خود نگه دارد و یا لغو در مجموع supressing تقاضا برای سال آمده است. این فصل لیگ بیس بال است به تعویق افتاد, اروپایی فوتبال بازی معلق است و هیچ المپیک تابستانی توکیو در ماه ژوئیه. کافه ها و رستوران ها انتظار می رود به کار در ظرفیت پایین تر هنگامی که در نهایت اجازه بازگشایی شده است.

در انگلستان حتی بزرگتر بخشی از آبجو در معرض خطر است پس از حدود 49 درصد از آبجو مست در میخانه ها, رستوران ها و کافه ها در مقایسه با 20 درصد در ایالات متحده با توجه به صنعت ردیاب IWSR. این کمپین به صورت واقعی آل مصرف کننده متمرکز آبجو گروه تخمین می زند حدود 50 میلیون پیمانه نیم لیتری آبجو می تواند به هدر رفتن.

بسیاری از بارها خدمت چلیک آل—این peculiarly انگلیسی به طور طبیعی آبجو گازدار است که اغلب در دمای اتاق مست—که عمر کوتاه تر است از بسیاری از آبجو. یک باز نشده چلیک طول می کشد حدود یک ماه اما یک بار باز طول می کشد فقط چند روز با توجه به مت تاد که صاحب Wonston اسلحه روستا میخانه در جنوب غربی انگلستان “آنها به یک بمب ساعتی” او گفت:.

زمانی که بارها مجبور شدند در انگلستان آقای تاد ایجاد یک وب سایت ارائه تحویل خانه برای فروش موجود خود را موجودی از انقضای آل. تقاضا به این معناست که او را در حال حاضر خرید منابع تازه ارائه کوچک بشکه بشکه و growlers به مشتریان محلی است.

مت تاد یک میخانه صاحب مذاکرات به یک مشتری پس از تکمیل تحویل خانه آل.

عکس: لیزا فی Broadhead

“من فکر می کردم حق من قصد دارم به میخانه به مردم گفت:” آقای تاد که در حال حاضر 60 درصد از عادی هفتگی درآمد از طریق تحویل. او حامل یک بار مدفوع در ون خود را به طوری که او می تواند به توقف به چت به مشتریان.

برخی از تخمیر در حال حاضر یک استراتژی برای نحوه رسیدگی منقضی شده آبجو. ساموئل آدامز صاحب بوستون Beer Co. به مدت طولانی دوباره اتانول به بنزین و سپس آن را می تواند فروش به خریداران دیگر. بنیانگذار جیم کخ می گوید که این شرکت در گام خواهد تا این عمل به مسئولیت رسیدگی به حجم بزرگتر انتظار می رود.

نیویورک حذفی Montauk Brewing Co. و AB InBev متعلق به نقطه آبی Brewing Co. در حال ساخت تنظیمات دیگر. هر دو تعویض خود را بسته بندی و قرار دادن بیشتر آبجو تازه در قوطی به فروش می رسد در مشروب فروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی که در آن تقاضا هنوز هم قوی است. آنها همچنین ارسال آبجو است که منقضی شده است و یا نمی تواند به توزیع نزدیک کرافت distiller به بود تبدیل به ضد عفونی کننده دست. این distiller مرد بهتر تقطیر شرکت ، که معمولا باعث می شود ودکا, جین سفید و چاودار می گوید آن است که بسیار سریعتر به استفاده از آبجو را ضد عفونی کننده حتی اگر روند بازده کمتر اتانول از mashing و تخمیر ذرت از ابتدا.

بشکه بشکه آبجو از Montauk Brewing Co. در راه خود را به یک دستگاه تقطیر است که تبدیل آبجو به دست ضد عفونی کننده.

عکس: Montauk دم کردن شرکت

برای D. G. Yuengling & Son, ارسال گل سرسبد آن Yuengling آبجو به قرار زیرند نیست یک راه حل به دلیل حجم بسیار بالا با توجه به افسر ارشد عامل دیوید Casinelli. این شرکت که چند میلیون دلار ارزش آبجو گیر در کافه ها و رستوران ها است که به دنبال شخص ثالث اپراتورهای تدارکات به دور از آن آبجو با خیال راحت.

“با هر هفته رفتن بیشتر آبجو می رود گفت:” آقای Casinelli. او نگران است که حتی آبجو نیست که گذشته خود را از 60 روز عمر می تواند خراب است اگر به درستی ذخیره نمی در قفل شده است و موسسات. “تبس می تواند تمام شود گرم است. ما هیچ ایده چگونه آبجو به کار گرفته شده است.”

اصلاحات & Amplifications
دستگاه تقطیر است که تبدیل آبجو به دست ضد عفونی کننده است مرد بهتر تقطیر شرکت. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: distiller است به نام بهتر تقطیر شرکت.

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im