یک مرحله جدید: باز کردن 1 خوش آمدید شیفت. اما برخی از ویژگی های خود ادامه خواهد داد به همسترینگ فعالیت های اقتصادی

این ‘باز کردن 1’ دستورالعمل که لگد در امروز به نظر می رسد سیگنال راهی برای خروج از این مستند آنهایی که رفت به اثر در 25 مارس. آنها نشان می دهد که ما در حال حرکت به عقب به حالت عادی تدریجی با ماه جاری مرحله طولانی بشود نسبت به گسترش فعالیت های اقتصادی. این یک خوش آمدید توسعه به عنوان مستند در حال حاضر استخراج عظیم اجتماعی و اقتصادی هزینه. از سوی دیگر در ماه گذشته است و نشان دهنده محدودیت های تدریجی, راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی. در حال حاضر اولویت باید برای بازگرداندن حالت عادی در اولین.

یکی از ویژگی های برجسته باز 1 است که در آغاز هفته آینده بخش صنعت مهمان نوازی مراکز خرید و مکان های عبادت را بازگشایی شده است. همه فعالیت و گردهمایی خواهد بود موضوع را به فاصله فیزیکی و اپراتور سلامت پروتکل های. این راه درست برای رفتن در مورد بازگشایی اقتصاد است. استثنا خواهد بود تعیین شده مهار مناطق. متحده داده شده است اختیارات بیشتری به اختصاص این مناطق که حس می کند به عنوان دولت های محلی در حال بهتر قرار داده شده برای قضاوت در مورد وضعیت زمین.

باز کردن 1 باید در واقع در چارچوب گسترده تر هشدار داده. رشد تولید ناخالص داخلی برای 2019-20 بود با 4.2% 11 سال اخیر با وجود مقاطعه فقط در یک مستند در هفته است. RBI برآورد تولید ناخالص داخلی ممکن است کوچک در مالی جاری افزایش احتمال اول رکود اقتصادی در چهار دهه است. هدف از باز کردن 1 باید برای جلوگیری از این کار را بدون از دست دادن بینایی از پروتکل های بهداشت. یکی از جنبه های که رقیق فراگیر این هدف است ادامه ناکافی بودن حمل و نقل عمومی. Delhi metro تاسیسات از سرمایه به عنوان محلی قطار در بمبئی و یا راه آهن در سراسر کشور است. بدون این جنبش از کارگران باقی مانده است پرشیب و همچنین از سرگیری کار می کنند. با توجه به این سیگنالینگ آن باقی مانده است دیده می شود چگونه لیبرال متحده خواهد بود در باز کردن دیگر اشکال حمل و نقل عمومی.

کل بسته محرک استوار بر فرض که اعتبار جریان از واسطه های مالی را بلند اقتصاد است. اما این فقط اتفاق می افتد زمانی که کسب و کارهای دیگر صالح با تکه تکه و حمل و نقل بین دولت موانع. در حالی که باز کردن 1 دستورالعمل تشویق حذف این موانع متحده نیاز به در همان صفحه. مثلا بین دولت موانع همچنان به کشیدن در شورای ملی مقاومت که بدنبال یک واحد اقتصادی گسترش بیش از سه متحده است. همانطور که برای این مرکز در ششمین سالگرد سرگیری دفتر NDA باید به فکر چقدر آن میراث را به شکل اقتصادی آن پاسداشت طول Covid بار.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>