یک فرمول جدید برای اخبار: در Patriot Act حسن Minhaj دیگران دودویی – جدی و خسته کننده و یا بیهوده و بیمعنی و سرگرم کننده

مسلما من از آن مطمئن هستم اما شما کسی است که ممکن است استدلال می کنند – ما در حال زندگی در فوق العاده ترین سن برای جمع آوری اخبار و تحلیل. نگه داشتن در ذهن هر چند که کلمه “فوق العاده” می آید از لاتین ‘terrificus’ – ‘ایجاد رعب و وحشت یا ترس’ داشتن همان ریشه به عنوان ‘وحشتناک’. در جایی پایین خط فوق العاده آمد به معنی “شدید” یا ” بسیار بزرگ تا زمانی که حل و فصل آن را با حال خود معنای ‘عالی’.

جایی که تلفیق هر سه معانی ‘فوق العاده’ بیشتر قابل لمس تر در رسانه های خبری. اخبار آن را به عنوان اکثریت گردآوری و پراکنده در تلویزیون است terrifically ‘شدید’ – با صدای بلند و سریع و متعدد مانند foghorns untiringly انفجار سمعی و بصری گرده که هر کس به نظر می رسد که توسعه یک پاسخ ایمنی به. یا از سوی دیگر (از دست دادن) پایان schtick اخبار به عنوان چیزی وحشتناکی terrifically خسته کننده است.

این واقعیت است که نظر و تجزیه و تحلیل نیز عضویت در عنوان بالا دسیبل دسی اطلاعات غیرمنتظره کولاک به نظر می رسد تنها طبیعی است. بنابراین شما باید توسط-در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم تاسیس فرمت ‘سالم’ اخبار پرتاب یک ‘اخبار’ شیرینی ماشین که برخی از آنها برداشت تا برای به مناظره و بحث’. صحت حقایق و نظرات مطلع هستند به سختی مهم در اینجا هنگامی که تمام نقطه فوق العاده عینک این است که به تصریح آنچه خود را “مخاطبان” در حال حاضر معتقد است – و یا بیشتر terrifically احساس می کند. رسانه های اجتماعی می رود یکی در اخبار تلویزیون بازی در پوسته پوسته شدن hydra-رهبری studio ‘کارشناس پنل شامل هر کس و هر کسی با یک نظر و روبرو thumbs.

هرگز به ذهن هر رفیع هدف که “روزنامه نگاری’ هنوز هم ممکن است در کمین آن کلیک کنید-طعمه قلب هر گونه اطلاع به خوبی بیان نظر و یا تحلیل می یابد خود را خرد شده در اخبار کسب و کار نشان می رم. را وارد کنید در این hypersupercalifragilisticexpialidocious گنبد ‘اخبار’, عشق فرزند standup comedy و تد بحث ژنتیکی پيرايشی از BBC news, current affairs, مستند, برنامه, پانوراما – Patriot Act با حسن Minhaj.

تصویر: Uday Deb

در حال اجرا از اکتبر سال 2018 در حال حاضر به آن ششم فصل Minhaj زیر نیم ساعت وب سایت تلویزیون قسمت انتخاب یک موضوع قرار داده و آن را تحت اسکنر و میزبان گرفتن-a-یقه-در حالی که-من-رول-من-مشترک سبک های ارائه viewer-شنونده با آن oddest از همه چیز: یک به وضوح بیان قابل اعتماد و آموزنده و سرگرم کننده اخبار برنامه که در آن بیننده ارائه شده است ‘واقعیت-بررسی’ حقایق و نظرات نیست که creaking با خود عدالت.

در Patriot Act Minhaj ترک کردن که شل و ول دودویی برگزار شد تا نزدیک ترد دلتنگ صاحب نظران و بیش فعال برچسب کوکی ها به طور یکسان – جدی و خسته کننده و یا بیهوده و بیمعنی و سرگرم کننده است. در عوض, او ارائه غواصی عمیق به مباحث جدی در علامت تجاری خود را عاقلانه-کرک wise-باسن ،

در اوایل قسمت Minhaj مورد بحث ما در رابطه با عربستان سعودی پس از مرگ از واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi – در ‘واشنگتن پست’ تحقیقی جزئیات با فیلم و اخبار مربوطه را در نقاط. و ‘هنوز’ او پانوشت داستان با امینی را احساس می کنید برای یک اتفاقی خط “این باور نکردنی ترین پوشش داستان از آنجا [موسیقی کشور خواننده تلویزیون شخصیت] Blake Shelton برنده ‘Sexiest Man Alive’!” Minhaj سپس به وضع پیش بینی در عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به ‘اصلاح طلب’ ظاهرا پشت Khashoggi ترور.

آن است که این بچه ها این است که مسائل جدی,’ تحویل در نوشیدنی های انرژی-سوخت دست-flaying سبک است که باعث می شود Minhaj را امینی روزنامه نگاری/ اخبار anchorcom آمار نقطه شیرین. این است که بسیار بیشتر از جان الیور یا Trevor Noah-سبک rat-a-تات-تات تفسیر خبر با چند punchlines و درام رول. این است که امور جاری تجزیه و تحلیل در یک فرم است که نه تنها قابل لمس اما همچنین بسیار خوراکی است. مانند مغذی کلم بروکلی به نحوی پخته شده به مانند طعم پیتزا.

بخش در Patriot Act در حال تحقیق توسط روزنامه نگاران استخدام از سازمان هایی مانند نیویورک تایمز – در زمانی که آن سازمان هستند مانند رفتار لیبرال فرقه ها – و ProPublica نیویورک-بر اساس غیر انتفاعی منافع عمومی روزنامه نگاری تحقیقی شرکت. این است که روزانه کرک.

Minhaj قطعا دارای عقاید و نظرات است که به وضوح ‘لیبرال’. اما لیبرالیسم استدلال است. خود بران نقد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضد سیاست های مهاجرتی خود را در سال 2019 انتخابات پارلمانی هند – یکی از ‘خنده دار’ بیت در این قسمت یک شهر کلیپ از یک کانال خبری ‘بحث’ در پولوما حمله تروریستی و هند Balakot هوایی – و ما را نادرست از Covid-19 در واقع محور اصلی توسط جذاب ترکیبی از کون, داده ها و واقعیت ها و توربو-درایو ‘می تواند به شما آن را باور کنید ؟’ بی اعتقادی مخفیگاه آنان را با کنایه.

در یک استودیو اخبار جهان, که در آن مجریان و خبرنگاران باید به دنبال می دانم که از هر دو طرف از یک بحث آن است که آیا روز یا شب Minhaj و تیم او تصمیم به فقط نگاه کردن از پنجره و تماس یک ماه یک ماه و یک خورشید و یک آفتاب بیل با بیل کندن.

قدرت Minhaj را امینی روزنامه نگاری نهفته در آن هتک حرمت و ارتباط – که هر دو معمولا هندی رسانه kachhas در پیچ و تاب است. Funnily به اندازه کافی هر چند در یک زمان وجود دارد هنگامی که vidushak (دلقک) انجام تابع در جامعه به عنوان یک اعتماد اجتماعی مفسر peppering خود را ‘foolery’ با گاز گرفتن طنز و شوخ طبعی. این بود که یک نقش جدی و ارائه حقایق و نظرات در یک راه است که بسیاری از امروز worthies احتمالا نوشتن به عنوان ‘سبک’, احمقانه است.

شاید آینده موثر اخبار انتشار – آوردن آگاهانه حقایق و عقاید به مردم – دروغ در خارج از غول دود اتاق گرم گزش صدا و هشتگهای و در داخل کوتاه موضوع خاص تک گویی یا جزوه از کمدی وضوح. کسی چه می داند ؟ در این انجام این دست هایش را, اخبار, از, مدرن, vidushak ثابت کند می تواند به سود بیش از حد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net