یک مدل برای اجازه دادن به رفتن به گذشته

آشتی در میان مردم کار سخت است. فقط درخواست مقامات ویتنام و ایالات متحده آمریکا در 11 ژوئیه دو کشور جشن سالگرد 25 از عادی سازی روابط دیپلماتیک. کار را از طریق تلخ میراث طولانی خود را در جنگ گرفته شده است که سال های بسیاری است. در عین حال حتی اگر خیلی مرمت است که هنوز باید انجام شود و ویتنام در حال حاضر به عنوان آمریکا به نزدیک ترین متحد خود در جنوب شرقی آسیا و عمده شریک کسب و کار.

دو ساخته شده است تا با ارزش اعتماد با کمک یکدیگر قرار خود را از دست رفته سربازان و به طور مشترک کاهش روزمره ناشی از انفجار مهمات جنگ و نظامی آمریکا را در استفاده از عامل نارنجی. پیشرفت بیشتر در دوستی خود می گوید ویتنام حزب کمونیست رئیس Nguyen فو Trong بستگی به “یک ذهنیت به اجازه رفتن از گذشته است.”

یک جایزه از این همه کار سخت است مردم خبر داد. حدود 30,000 ویتنامی حضور در مدارس ایالات متحده در حالی که بیش از 1200 آمریکایی مطالعه در ویتنام است. برای اولین بار هانوی موافقت کرده است اجازه می دهد تا سپاه صلح به کار در کشور است. و سفیر ایالات متحده به تازگی بازدید ویتنام را گورستان خود را برای “جنگ و شهدا.”

این ثابت شفا از جنگ پس تنها دلیل برای نزدیکی. این دو به آرامی تشکیل یک مشارکت استراتژیک برای مقابله با چین رو به رشد استفاده از نیروی دریایی نیروی برابر ویتنام, مالزی, اندونزی و فیلیپین بیش از جزایر مورد مناقشه, شیلات و ذخایر نفت در دریای چین جنوبی است.

ویتنام است که اجازه می دهد بیشتر آمریکایی کشتی های جنگی برای بازدید از بنادر است. و برای اولین بار در ایالات متحده گرفته شده و موقعیت چین که ادعا می کند به دریای چین جنوبی هستند “کاملا غیرقانونی است.” واشنگتن بیشتر ممکن است کمک به ویتنام گوشت گاو تا آن نیروهای دریایی. هانوی در همین حال گزارش شده است که وزن این که آیا به پکن به یک دادگاه بین المللی بیش از آن مداوم قلدری تاکتیک در ویتنامی آب.

هانوی باقی مانده است با احتیاط از اینکه یک متحد نزدیک هر اصلی قدرت است. و ایالات متحده به سختی پذیرای حزب کمونیست سرکوب مخالفان است. در عین حال این دو باید مستقیما با آن مواجه درد از تاریخ خود و جایگزینی آن با مدت اوراق قرضه. ایالات متحده به عنوان مثال در حال حاضر ویتنام بزرگترین بازار صادرات. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد تحسین قرار گرفته هانوی رهبری در منطقه و موفقیت های قابل توجهی در جلوگیری از COVID-19 مرگ و میر.

به عنوان دو نگه داشتن کار بر روی جسمی و اخلاقی میراث جنگ آنها در حال باز کردن یک آینده که تعداد کمی از مردم تصور چند دهه پیش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de