این هند برای اولین بار شورش همه گیر در همه گوشی های موبایل. زیادی نشستن در جریان بوده است در شاهین باغ برای هفته ها. آن را به طور کامل صلح آمیز در هر دو طرف در کنار معترضین و در کنار پلیس.

خشم نهفته در سر junior اتحادیه وزیر مالیه. او که خوش تیپ لیوان و معصوم لباس است که اغلب در بر داشت در واقع نشسته استراتژیک در پشت تحصیل خود را جدی و منطقی فصیح ، اما زمانی که کاربر وزیر است نه آماده شدن فلاپ بودجه او پرداخت خود را تپانچه.

او می خواهد به ساقه “خائن”. اما چرا آنچه متریک او تعریف خائن? چه او خود را انجام شده تلقی می شود به طوری وطن پرست? او یک پسر از خاک مانند خائن اما از های مختلف جامعه است.

حزب خود را از دست می دهد دهلی انتخابات به خاطر او. دهلی نو زندگی می کنند و اجازه دهید زندگی می کنند ، وزیر, Arvind Kejriwal, تجسم چه Delhiite است.

در جنوب وارث پاتان به خشم آمده است. که 15 کرور مسلمانان را می توانید در 100 کرور هندوها. سپس او مقالات بیش از سخنان خود. 100 او به معنای 100 بد مردم از بی جی پی-آر اس اس. واقعا در حال حاضر ما همه احمق ها به این باور. او می خواهد آزادی. این یک چیز است برای یک مسلمان کشمیری به درخواست برای آزادی آن است که دیگر برای یک مسلمان از دشت.

مطمئن شوید که شما در حال azad شما آزاد به هر کجا که شما می خواهید خود را بسته و اموال زمین خالص خواند اما شما نمی گرفتن یک اینچ از خاک با شما.

اوباش از اقلیت مردان و زنان هم زده شده است هر چند. در تصاویر ترسناک یادآور کشمیر آن گوشه یک گروه کوچک از نیروهای پلیس و کشته شدن دو لطمه می زند و 80 نفر دیگر بسیاری از grievously. چه شد که اراذل و اوباش ، حتی در کشورهای پیشرفته مانند ایالات متحده آمریکا و پلیس نمی خواهد این کار را به آرامی.

پلیس ضرب و شتم یکی از اعضای اقلیت به مرگ است. این باعث می شود اعضای اقلیت خواندن سرود ملی. چرا Vande Mataram بیشتر میهنی آهنگ وفادار ؟ بخاطر آن بود که هیچ کس به یاد این شعر از Vande Mataram?

وارث پاتان نشانه خود دفاع با Jai Hind و تیز نیست با بهارات ماتا کی Jai. بهارات ماتا کی Jai بد تبدیل شده مدت است. اعضای هر دو اکثریت و اقلیت در جوامع هلاک در شورش با البته اقلیت جامعه تحمل فشار.

اتحادیه خانه وزیر می گوید که نه دین و نه مسلمانان نابود شده اند و تنها سرخپوستان اند. اوه پس این هند برای اولین بار از “وطن پرست” شورش?

هیچ چیز اتفاق می افتد به تاریخ و وزیر دارایی یا وارث پاتان دو محرکین اصلی از شورش. هر دو خوش تیپ مردان جوان است. هر دو باید با توجه به بلند طلسم آزادی, زندان, جایی که آنها می توانید به اشتراک گذاری یک سلول (یا “تلفن همراه” آن را به عنوان نامیده می شود در هند) خوردن بریانی گوشت گاو یک و گیاهی دیگر و آن را در هر یک از دیگر عاشقانه و یا در غیر این صورت.

هند هیچ جایی برای lunatic fringe مانند ایشان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im