یک نابجا و ایمان به قدرت بانک های مرکزی

فدرال رزرو به رهبری رئیس جروم پاول بود کمی نرخ بهره مهمات که با آن برای افزایش رشد حتی قبل از روز سه شنبه قطع شده است.

عکس: استفانی رینولدز/زوما پرس

وال استریت و رئیس جمهور تهمت باید التماس, اندرز و توییتی برای فدرال رزرو به اقتصاد را نجات. صبح روز سه شنبه بانک فدرال موظف.

اما ایمان خود را به احتمال زیاد برای اثبات نابجا. بانک فدرال نمی تواند نجات اقتصاد آمریکا از coronavirus به دو دلیل.

آن را نمی تواند راه اندازی مجدد کارخانه ها هستند که بخش های از دست رفته به عنوان ویروس مختل زنجیره تامین, و نه می تواند آن را متقاعد نگران گردشگران به پرواز. دوم و به طور بالقوه مهم تر بانک های مرکزی در حال از دست دادن خود را گرفتن در چرخه کسب و کار.

فدرال رزرو تا به حال کمی نرخ بهره مهمات که با آن برای افزایش رشد حتی قبل از روز سه شنبه برش; بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی ژاپن به طور موثر که هیچ. جهان مواجه است اول آن شوک بزرگ در یک دوره زمانی که بانک های مرکزی دیگر قادر مطلق.

  • سرمایه گذاران زیادی را باید آرامش را از بانک مرکزی حل و فصل

خبر خوب این است که همین عوامل است که سیاست های پولی کمتر قوی را سیاست های مالی حتی بیشتر از آن. سرمایه گذاران با عجله به خرید اوراق قرضه دولتی و رانندگی بازده پایین در ایالات متحده و دیگر غنی از دولت قرض می تواند همه آنها نیاز به مبارزه با ویروس و خطر رکود اقتصادی بدون ترس از رانندگی تا نرخ.

ایالات متحده رکود در طول تاریخ شده است رسوب با افزایش تورم و نرخ بهره سقوط قیمت دارایی ها و یا هر دو. بانک مرکزی تا به حال حق کیت ابزار به پاسخ آنها می تواند نرخ پایین تر و یا در صورت لزوم خرید دارایی های مانند اوراق قرضه یا وام مستقیم به اختلال در بانک ها به عنوان آنها در طول بحران مالی جهانی در سال 2008 به 2009.

از آنجا که بحران ساختاری عواملی مانند پایین رشد بهره وری پیری جمعیت و ریسک گریزی نگه داشته و رشد اقتصادی و تورم پایین در سراسر جهان آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای بانک مرکزی به افزایش نرخ. بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی ژاپن قطع آنها زیر صفر است. فدرال رزرو افزایش آن در کوتاه مدت نرخ بهره را بین 2.25% و 2.5% در سال 2018 پس از آن تا به حال به قطع آن سه بار در سال گذشته به 1.5 درصد و 1.75% به دلیل کاهش رشد اقتصاد جهانی و تجارت جنگ است. در روز سه شنبه آن را برش آن معیار نرخ نیم درصد است.

مربوط تصویری

فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره توسط نیم درصد سه شنبه به سهولت اقتصادی ممکن است اختلالات ناشی از گسترش coronavirus. عکس: Eric Baradat/AFP

بانک مرکزی امیدوار بودند که با گذشت زمان, تورم و رشد شرکت خواهد به اندازه کافی برای نرخ بهره به بازگشت به برخی از نرمال سطح مثبت. خطر همیشه که برخی از شوک خواهد آمد به همراه اتصال کوتاه است.

سرسری coronavirus شبیه به دیگر شوک که باید لرزاند ایالات متحده آمریکا و یا اقتصاد جهانی در گذشته از زلزله کوبه در ژاپن در سال 1995 به سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی. این اثرات معمولا موقت: “با عرضه” اختلال در تولید سفر و تجارت است.

شیوع در طول تاریخ نبوده است مخل به اندازه کافی بر تولید ناخالص داخلی بسیار. اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از 1918-19 که کشته تا 50 میلیون در سراسر جهان و 675,000 در ایالات متحده تنها کاهش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده 0.5% در سال 1918 و 1957-58 و 1968-69 آنفولانزا بیماری های همه گیر بود و حتی کوچکتر اثر, با توجه به دفتر بودجه کنگره با استناد به کانادا مطالعه است.

که احتمالا نمی تواند درست در این زمان است. در طول زمان با عرضه اختلالات بیماری های همه گیر شده اند مرکب تقاضا-عوارض جانبی: اقدامات پیشگیرانه توسط مقامات کارفرمایان و افراد برای جلوگیری از عفونت است.

این رفتاری اثرات حساب برای 80 ٪ تا 90 ٪ از اقتصادی آمار از شیوع با توجه به کار های وارویک McKibbin یک اقتصاددان در دانشگاه ملی استرالیا. همانطور که با یک بیولوژیکی و یا دیگر تروریسم تهدید “تعداد زیادی از مردم احساس می کنید در معرض خطر در شروع یک بیماری همه گیر حتی اگر واقعی خود را در معرض خطر مرگ ناشی از این بیماری کم است” او و co-نویسنده نوشت: در گزارش موسسه بروکینگز در این هفته.

گلدمن ساکس برآورد 10 ٪ تا 15 ٪ از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده شامل خدمات مانند سرگرمی, رستوران ها, کلیسا, خدمات و حمل و نقل عمومی است که رنج می برند اگر مردم حد تعامل و جلوگیری از اجتماعات بزرگ. گلدمن نیز تخمین می زند این بیماری را بد گویی کردن از تقریبا 3 درصد خاموش سالانه رشد در سه ماهه بعدی با این تقاضا-عوارض حسابداری برای تقریبا نیمی.

بانک فدرال نمی تواند جبران این اثر گفت: Jan Hatzius گلدمن اقتصاددان ارشد. “اگر شما نگران ابتلا به یک ویروس شما نمی خواهید برای متقاعد شود برای قرار دادن خود در معرض خطر به دلیل تغییرات کوچک در ثروت خود را و یا نرخ استقراض.”

او گفت که بانک مرکزی می تواند کمک کوسن ضربه به تقاضا هنگامی که کارکنان از دست دادن شغل خود به دلیل اختلال در عرضه یا مصرف کنندگان ماندن در منزل و یا هزینه های سرمایه گذاری و عقب نشینی به دلیل کاهش قیمت سهام و عدم قطعیت است. کاهش نرخ وام مسکن, برای مثال, می توانید اضافه کردن برخی از ساخت و ساز شغل “اما آن را بسیار کوچک است.”

یکی دیگر از خطر: اگر فدرال رزرو کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر برای مقابله با بحران کنونی آن خواهد بود و بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی ژاپن در حال حاضر هیچ رای مهمات برای مقابله با یک بعدی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما تغییر هزینه های خود را و یا برنامه های به دلیل coronavirus? پیوستن به مکالمه زیر.

نلی لیانگ سابق بانک فدرال اقتصاددان در حال حاضر در موسسه بروکینگز گفت: بانک مرکزی می تواند از دیگر اقدامات برای کمک به مانند بانک یادآوری آنها می تواند قرض گرفتن از بانک فدرال تخفیف پنجره اگر آنها نیاز به منابع مالی برای کمک به مشتریان خود و منصرف کردن آنها از foreclosing در مشتریان که هنوز پرداخت از آنجا که از virus.

اما قدرت شلیک نهفته است با سیاست های مالی. کنگره در حال کار بر روی یک 7 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار بسته به مبارزه با ویروس. آمریکا به راحتی می تواند قرض گرفتن بیشتر: کنگره مجاز 65 میلیارد دلار در بازیابی هزینه های پس از 9/11 حملات 100 میلیارد دلار پس از طوفان کاترینا در سال 2005 و $51 میلیارد دلار پس از طوفان سندی در سال 2012.

رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است یک مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد. روز دوشنبه دیابت الیزابت وارن پیشنهاد $400 میلیارد دلار از محرک—حدود 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

آیا که بسیار مورد نیاز است نامشخص است. اما خانم وارن با هدف قرار دادن مالی قدرت شلیک در راه سیاست های پولی نمی: ماساچوست از حزب دموکرات است که در حال اجرا برای رئيس جمهور را پوشش صورتحساب بیماران در حال آزمایش یا درمان برای ویروس ها و افزایش سلامت مرکز ظرفیت.

برخی از خدمات بخش کارگران ممکن است در کار باقی بماند حتی اگر آنها آلوده هستند چرا که آنها نمی توانیم به ماندن در خانه. خانم وارن پیشنهاد پرداخت اضطراری مرخصی استعلاجی به هر کسی که با علائم و یا چه کسی وابسته است با علائم بنابراین آنها می توانند در خانه بمانند.

که یک twofer: در آن ارائه می دهد حفاظت در برابر رکود اقتصادی و بیماری همه گیر در همان زمان.

بیشتر حساب سرمایه

  • ایالات متحده بعدی تجارت جنگ است ؟ به عنوان چین برخورد سرد جنگ با هند بافندگی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن و بودجه نیست در همان صفحه
  • تهمت می خواهد یک همه پرسی در اقتصاد و ساندرز ممکن است ملزم
  • هیچ بانک ها نمی نگه داشتن این کلید به تغییر آب و هوا
  • آمریکا به دنبال تنظیم مجدد ساعت در چین نامزدی

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im