یک میلیون N95 ماسک ها که از چین—در Patriots’ هواپیما

جدید انگلستان میهن پرستان هواپیما لود شد با N95 ماسک در شنژن چین است.

در 3:38 صبح شنبه صبح, the New England Patriots تیم هواپیما رفتگان از غیر معمول محلی: شنژن چین است. در هیئت مدیره بوئینگ 767 در نگه باری است که استفاده می شود به تام بردی کیسه duffel بودند 1.2 میلیون N95 ماسک برای آمریکا

ویدئو و تصاویری از این رویداد را نشان می دهد کارگران در ماسک و ماساژ کامل بدن مناسب در شنژن بائو فرودگاه بین المللی بارگذاری جعبه پس از جعبه از کمیاب و با ارزش تجهیزات حفاظت شخصی بر روی یک قرمز و سفید و آبی هواپیما مزین با پرستان لوگو و “6X قهرمانان.”

مربوط تصویری

این فرماندار ماساچوست رخ داد یک معامله برای N95 ماسک از چین اما او نیاز به یک راه برای حمل و نقل آنها. جدید انگلستان میهن پرستان هواپیما به پایان رسید تا ساخت و تحویل. عکس: New England Patriots

این هواپیما اجازه داده شد به روی زمین در چین برای حداکثر سه ساعت مردم آشنا با این موضوع گفت و خدمه نیاز بود به ماندن در هواپیما در حالی که یک زمین خدمه لود محموله. آن را در زمان 2 ساعت و 57 دقیقه. در روز پنج شنبه که هواپیما فرود آمد در جایی بیشتر آشنا: Boston Logan International Airport.

داستان قابل توجهی از این تحویل و بر اساس اسناد و مدارک و مصاحبه با افراد درگیر در این عملیات یک پنجره به دیوانه وار تقلا توسط متحده برای به دست آوردن زندگی صرفه جویی در تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. این روند نه فقط شامل ردیابی کردن کالا, اما همچنین بهره برداری از واسطه ها و تماس در نعمت به حرکت متراکم جهانی بوروکراسی است که همه گیر است و عملا فلج کرد.

به کشور و نظام پزشکی باید دست و پنجه نرم در پاسخ به این ویروس یکی از بزرگترین نقاط فشار بوده است کمبود N95 ماسک تجهیزات مهم برای محافظت در برابر گسترش آن. تقاضا به طور قابل توجهی رشد عرضه قرار دادن کارگران بهداشت و درمان و بیماران در خطر حتی بیشتر.

بیشتر

  • 3M مدیر عامل در N95 ماسک: ‘تقاضا بیش از ظرفیت تولید ما’
  • چین ادعا میکند ادعای رهبری جهانی, ماسک با ماسک

ماساچوست’ تلاش برای به دست آوردن این ماسک یک زمان weekslong حماسه آغاز شد که با دولت فرماندار و نفس از طریق سفارتخانه ها شرکای خصوصی و ایالات متحده موفق ترین فوتبال حق رای دادن. پس از یک توقف در آلاسکا و اضطراب روند را به نفع خود تصویب از مقامات چینی این هواپیما اجازه داده بود به زمین در چین برای جمع آوری ماسک.

“من هرگز دیده می شود بسیار نوار قرمز در بسیاری از راه ها و موانع است که ما تا به حال برای غلبه بر” گفت: رابرت کرافت میهن پرستان’ مالک. “در جهان امروز کسانی از ما که خوش شانس را به یک تفاوت قابل توجهی داشته باشد مسئولیت انجام این کار با تمام دارایی های ما در دسترس ما است.”

تلاش شروع ماساچوست با رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر بود که نگران دولت, ماسک عرضه و دو هفته پیش معتقد بودند او زده یک معامله برای به دست آوردن بیش از یک میلیون نفر از آنها از مجموعه ای از تولید کنندگان چینی. اما مقامات تا به حال به شکل از چگونه به آنها را حمل از چین در زمانی که غیر معمول محموله محموله به خارج از کشور به خصوص می تواند روی حیله و تزویر.

“من فقط باید آنها را در اینجا,” او گفت: دوست دیرین.

که دوست دیرین بود Jonathan کرافت رابرت کرافت را که دارای دو شغل شد که بسیار مربوط به رسیدگی. جاناتان کرافت است رئیس هیئت مدیره در بیمارستان عمومی ماساچوست یکی از کشور مشهور ترین امکانات. او همچنین پرستان’ رئیس جمهور و تیم تا به حال چیزی از آن فکر می کردم ممکن است از کمک: یک غول هواپیما.

این پرستان تیم هواپیما پس از رسیدن به Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport برای سوپر باول LIII در سال 2019.

عکس: آدم hagy/ایسنا

وجود دارد سوال های دشوار برای حل و فصل. رابرت و جاناتان کرافت اولین بار بود برای بررسی در صورتی که هواپیما آماده بود و قادر به ایجاد چنین سفر طولانی در جمله کوتاه توجه کنید. نیز وجود دارد این واقعیت است که این تیم بوئینگ 767 توسط یک هواپیمای مسافربری ساخته شده برای حمل لایحه Belichick و تام بردی نه گسترده فروشگاه های حمل و نقل.

سپس بحرانی ترین آنها تا به حال به امن اجازه به زمین در چین—یک شاهکار ظریف در طول این جهانی و همه گیر. حتی اگر آنها موفق به دریافت مجوز آنها نگران بودند خلبانان مورد نیاز خواهد بود توسط چین به قرنطینه برای 14 روز قبل از بازگشت.

مسئله اصلی ساده ترین: گرفتن حق به زمین 767. رژیم صهیونیستی. بیکر, وزارت امور خارجه ایالات متحده رابرت کرافت و دیگران با ارسال نامه به چین سرکنسول در نیویورک درخواست مجوز خاص. نامه مورخ مارس 24 تا 30 درخواست برای چشم پوشی اجازه می دهد تا ماموریت های انسان دوستانه و دولت است که هیچ یک از اعضای خدمه را ترک هواپیما.

با آخرین شب جمعه خدمه نقل مکان کرده بود به ویلمینگتون اوهایو به خاطر این هواپیما نیاز به یک نجوم ارتقاء برای سفر بین المللی. ماموریت دریافت چشم پوشی از چین به زمین و انجام این کار بدون quarantining—هیچ کس می تواند در هیئت مدیره علاوه بر این لازم خدمه پرواز—اما به آنها گفته شد خدمه هنوز هم نیاز به ویزا. بنابراین کل گروه درهم به یک داروخانه های محلی و در زمان تصاویر برای نرم افزار. تصاویر, شد, پرواز به نیویورک به صورت گرفته به کنسولگری و سپس پرواز به اوهایو. هوانگ پینگ چین سرکنسول در نیویورک ثابت شود عمده متحد در تلاش برای به دست آوردن عجله کار انجام می شود از جمله با افتتاح کنسولگری در طول تعطیلات آخر هفته برای دریافت ویزا در زمان پردازش مردم آشنا با این موضوع گفت.

بعدی هواپیما عازم آلاسکا است. تنها استراحت خدمه گرفت و از آن پس بود برای استراحت اجباری و خرابی. به عنوان یک احتیاط خدمه شامل تعمیر و نگهداری مردم و قطعات یدکی به طوری که آنها می تواند به حل هر گونه مسائل بالقوه در چین بدون مردم بر روی زمین.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در علاوه بر این به اداره تدارکات و هواپیما کرافت خانواده موافقت کرده بود به پرداخت 2 میلیون دلار یا حدود نیمی از هزینه کالا. منظور از 1.7 میلیون N95 ماسک تهیه شده توسط تولید کنندگان مختلف در سراسر کشور است. “آنچه ما نیاز” گفت: جیم نولان که پیشگام تدارکات به عنوان COO کرافت ورزش و سرگرمی “بودند که در اعتراض به جمع آوری کالا و آنها را به جای حق.”

آنها مورد نیاز و حتی بیشتر از آن است که: این محصولات نیاز به شمارش بازرسی و سپس به سرعت طلیعه از طریق آداب و رسوم. از طریق واسطه های مردم آشنا با این موضوع گفت: آنها متصل به مدیران در چینی غول تکنولوژی Tencent که متعهد خدمه بیش از ده نفر. در این دوره از چند روز Tencent تیم بسیج به بازرسی و جمع ماسک. برخی از امکانات کمتری نسبت به وعده داده شده و هنوز در انتظار تولید به طور کامل. خدمه ماند با محصولات شبانه به مطمئن شوید که هیچ چیز اتفاق افتاده است به آنها را قبل از مصرف آنها را به شنژن فرودگاه رفت و آنها را از طریق آداب و رسوم.

در اوایل صبح روز چهارشنبه در سواحل شرق میهن پرستان’ 767 حال فرود در شنژن از آلاسکا. در آن باقی می ماند مبتنی 2 ساعت و 57 دقیقه—فقط در عرض سه ساعت پنجره خدمه داده شد. چرا که باری نبود مجاز در بخش هایی از هواپیمای مسافربری, تنها 1.2 میلیون نفر از ماسک مناسب است. بقیه که برگزار می شود و ایمن توسط Tencent خواهد شد حمل و نقل در مدت کوتاهی در دیگر حمل و نقل.

هواپیما به رهبری بازگشت به آلاسکا و سپس بوستون. اما این آخرین توقف برای برخی از ماسک. رابرت کرافت با وجود حق رای دادن تاریخی acrimony با نیویورک جت همیشه یک نقطه نرم برای نیویورک. او با حضور در دانشگاه کلمبیا به اقامت در این شهر و گفت که او نقل مکان کرد به خصوص زمانی که دو تیم در اولین آخر هفته از بازی ها پس از 9/11 حملات زمانی که میهن پرستان منجر شد از تونل توسط میهن پرستان’ بازیکن که اعضای خانواده خدمت در شهر نیویورک آتش نشانی شدند و در حال تشویق در این زمینه است.

کرافت اضافه شده است که او منتقل شده است توسط رهبری رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در طول چند هفته گذشته است. و است که به او یک ایده است.

بنابراین با موافقت رژیم صهیونیستی است. بیکر آنها متعهد به ارسال 300,000 از ماسک به نیویورک.

نوشتن برای اندرو Beaton در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>